Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 47kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 40,00 €

Spalva

Spalva

Aktyvūs filtrai

Prizma 8 grindinio trinkelė 200x100x80 mm (Brikers)

Prizma yra klasikinė stačiakampio formos trinkelė. Ši danga viena iš populiariausių. Klojinys šiomis trinkelėmis yra ekonomiškiausias, dengiant dideles aikštes. Prizmos dangai būdingas asketizmas ir linijų griežtumas. Mes siūlome keturių storių PRIZMA trinkeles. 8 cm storio PRIZMA trinkelės yra ekonomiškai geriausias  sprendimas dengiant aikštes, turinčias didelę apkrovą.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Apkaba kampinė 60x40mm (įv. spalvos)

Šis kampinės apkabos elementas skirtas segmentinės tvoros stulpui. Jis yra pagamintas iš aukščiausios kokybės cinkuoto plieno maksimaliam patvarumui užtikrinti. Spalvą galima pasirinkti, nes šis tvirtinimo elementas yra papildomai padengiamas PVC dažais. Kampinė stulpo apkaba yra komplektuojma su reikalingais varžtais bei yra skirta tvoros segmentų tvirtinimui prie 60x40mm tvoros stulpų tvoros kampuose.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Šioje kategorijoje rasite kelis variantus Jūsų tvorai - ir vielines tvoras, ir plastikines tvoras, ir laikinos tvoros elementus. Taip pat viską plastikinei, mažai dėmesio reikalaujančiai terasai. Žinoma, trinkelės - įvairūs jų pasirinkimai. Bei įvairūs sprendimai Jūsų gerbūvio priežiūrai - laistymo įranga, sodo įrankiai, kibirai ir pan. Taigi lengvai apsipirksite visko Jūsų lauko darbams - jei kils klausimų - kreipkitės į mus.