Aktyvūs filtrai

Tinkuojamų fasadų plokštė PAROC Linio 10, 600x1200 mm (įv. matmenys)

PAROC Linio 10 - nedegi, apkrovą laikanti ypač efektyvi šilumos izoliacijos iš akmens vatos plokštė, kuri atspari šarmams. Plokštės laidžios vandens garams, todėl nesikaupia drėgmė, plokščių matmenų neveikia temperatūra ir drėgmė. Priklijuotos prie šiltinamo paviršiaus visa plokštuma, jos sudaro lygų pagrindą tinko sluoksnių įrengimui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plokščiųjų stogų plokštė PAROC ROB 60, 1200x1800 mm

PAROC ROB 60 - stangri, nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Jos sudaro tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai, nes plokštės yra laidžios vandens garams.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Knauf SUPAFIL CAVITY 034 16.6kg

36,00 €
Supafil Cavity Wall 034 – tai biri mineralinė vata, kuri yra pagaminta nenaudojant jokių rišiklių. Ši vata naudojama pučiant ją į oro tarpus, kurie yra mūro sienose. Supafil Cavity vata puikiai tinka kai reikia sprendimo, pastatų šilumos, garso izoliavimui, ar padidinti atspatumą ugniai.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Universali akmens vatos plokštė PAROC Ultra (įv. matmenys)

19,25 €
PAROC Ultra yra nedegios, universalios, efektyviai šilumą ir garsą izoliuojančios akmens vatos plokštės. Tai universali šilumos, garso ir apsaugos nuo ugnies izoliacija pastatų atitvaroms, kai šilumos izoliacija neveikiama apkrovų: šlaitiniams stogams, palėpėms, medinėms grindims tarp gulėkšnių, trisluoksnėms mūro ir karkasinėms sienoms, vėdinamiems fasadams ir vidaus pertvaroms. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkuojamų fasadų plokštė PAROC Linio 15, 600x1200 mm (įv. matmenys)

PAROC Linio 15 -  nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė, atspari šarmams. Plokštės yra laidžios vandens garams, todėl drėgmė šilumos izoliacijos sluoksnyje nesikaupia, matmenys išlieka stabilūs veikiant ir temperatūrai ir drėgmei. Šios plokštės prie šiltinamo paviršiaus yra klijuojamos ir tvirtinamos mechaniškai. 

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plokščiųjų stogų plokštė PAROC ROB 80, 1200x1800 mm

PAROC ROB 80 - stangri, nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Jos sudaro tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai, nes plokštės yra laidžios vandens garams.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Poliuretano plokštės Finnfoam FF PIR ALK 2400 x 600 (įv. storiai)

FF-PIR ALK yra standžiųjų poliuretano putų (PIR) plokštės iš abiejų pusių padengtos sandaria aliuminizuota danga. Dėl itin mažo šilumos laidumo reikia iki dviejų kartų plonesnio izoliacinio sluoksnio. Naudojama sienų ir stogų šiltinimui bei sandarumo užtikrinimui.

Nurodyta kaina už 1 plokštę. 1 plokštė yra 1,44 m2, skiriasi storiai.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Įvairios paskirties putų polisterenas, mineralinė vata ir ekstruzinis polisterenas iš garsiausių gamintojų, tokių kaip „Sonarol“, „Termoporas“ ir kitų. Izoliacinės plokštės, tinkančios visų pastato konstrukcijų šiltinimui nuo stogo iki pertvarų. Geriausios kainos, greitas pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą. Priešvėjinės plokštės naudojamos stogų šiltinimui, taip pat akustinės plokštės. Apšiltinimo medžiagos tiek plokštėmis, tiek rulonais. Taip pat galime pasiūlyti ir purškiamą apšiltinimo medžiagą, ekovatą.