Aktyvūs filtrai

Knauf SUPAFIL LOFT PLUS 037 16.6kg

35,80 €
Supafil Loft Plus – biri, naudojama pučiant, mineralinė vata, kuri yra pagaminta nenaudojant jokių paildomų rišamųjų medžiagų. Ši vata gali būti naudojama pastatų perdangose, grindų ir pakabinamų lubų sistemose. Mineralinė vata Supafil Loft Plus skirta tokiems sprendimams kaips šilumos, garso izoliavimas ar atsparumas ugniai.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Polistireninis putplastis BalPol EPS50 (įv. storių)

Polistireninis putplastis (tarptautinis sutrumpinimas EPS) – standi, poringa, efektyviai šilumą izoliuojanti medžiaga, kurią sudaro oras (98%), uždarytas į nedidelio skersmens polistireno (2%) rutuliukus. Ši šiltinimo medžiaga naudotina naujų ir modernizuojamų pastatų išorinėms atitvaroms bei visoms kitoms konstrukcijoms šiltinti, sandarinti, oro ir mechaniniam (smūgio) garsui slopinti.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Apšiltinimo medžiagos Jūsų būstui: tiks ir viduje, ir išorėje

Šilumos izoliacija – vienas svarbiausių žingsnių tiek statant naują, tiek renovuojant seną pastatą. Šiandien vartotojai gali rinktis iš daugybės skirtingų izoliacinių medžiagų. Gerai neišmanant kiekvieno produkto subtilybių, pasirinkti geriausią gali būti keblu.
Gera žinia ta, kad UAB „Mimeta“ komanda gali pakonsultuoti ir parinkti apšiltinimo sprendimą pagal kiekvieno poreikius ir galimybes. Mūsų asortimente esančios fasadų, grindų ir sienų šiltinimo medžiagos Jūsų tikrai nenuvils!

Kokį produktą rinktis?

Savo klientams galime pasiūlyti įvairių formų apšiltinimo medžiagas. Tai izoliacinės plokštės, kurios tinka visų pastato konstrukcijų šiltinimui nuo stogo iki pertvarų, priešvėjinės plokštės, akustinės plokštės, rulonai šilumos ir garso izoliacijai, purškiama biri vata, ekovata ir dar daugiau.
Šiltinimo medžiagos taip pat skirstomos pagal savo sudėtį. Šiuo metu UAB „Mimeta“ asortimente rasite šiltinimo vatą, putų polistireną ir ekstruzinį polistireną.
Kiekviena jų turi savo trūkumų ir privalumų: kviečiame susipažinti kiek išsamiau!

1.Putų polistirenas

Dar žinoma kaip polistireninis putplastis, šiloporas, EPS putplastis, ši šiltinimo medžiaga yra vienas populiariausių produktų.
Vidaus sienų, lauko fasado šiltinimo medžiagos iš putų polistireno užtikrina ilgaamžę šilumos izoliaciją, gerą pastato energinį efektyvumą. EPS putplastis turi mažą įmirkimą, yra atsparus vėjui, temperatūros svyravimui ir gerai apsaugo pastatą nuo drėgmės bei šalčio patekimo iš išorės.
Medžiagos sudėtis saugi, joje nėra lakiųjų organinių junginių ir kitų nesaugių priedų. Užbaigus eksploatacijos laikotarpį, putų polistireną galima perdirbti.

Šiltinimo sprendimai iš putų polistireno

Jeigu domina putų polistirenas, Jums gali patikti šie variantai:
  • UG Neoporas EPS 100 – geriausiai tinka pastatų fasadų, taip pat viešosios paskirties pastatų sienų, grindų apšiltinimui;
  • Geoporas EPS 100 – patvari, ilgaamžė medžiaga, skirta rūsio grindų ir sienų izoliacijai. Nebijo šalčio ir drėgmės poveikio;
  • SONAROL EPS P 100 Hydro Stop – puikiai tinka patalpoms ir išorės konstrukcijoms, kurios turi nuolatinį sąlytį su vandeniu;
Taip pat turime ir kitų aukštos kokybės putų polistireno gaminių. Tikrai rasite ką išsirinkti!

2.Šiltinimo vata

Tai medžiaga, naudojama triukšmo ir šalčio izoliacijai. Jos sudėtyje yra natūralūs ingredientai: stiklo arba akmens pluoštas. Vata specialiai apdorota aukštoje temperatūroje, yra atspari karščiui, šalčiui, UV spinduliams ir kitiems atmosferos veiksniams.
Panaudojimas universalus: vata puikiai tinka fasadams, stogams, vidaus grindims, sienoms, luboms. Sausoms ir drėgnoms patalpoms (voniai, virtuvei).
Šiltinimo vata yra stabilus, tvirtas, nedegus produktas, kuris padidina pastato atsparumą ugniai, sumažina pažeidžiamumą įvykus gaisrui. Šiltinimo vata nebijo net 900 – 1000 laipsnių temperatūros!

Šiltinimo vata pastato izoliacijai

Šiltinimo vata dar skirstoma į mineralinę, birią ir universalią. Jums gali patikti šie produktai:
  • Knauf Akustik Board – mineralinės vatos plokštės. Išties patikimos vidaus konstrukcijų (pvz., sienų) šiltinimo medžiagos. Plokštės montuojamos ant vidaus pertvarų, pakabinamų lubų ir pan.;
  • KNAUF Expert 036 – tiesioginiam vandeniui itin atspari mineralinė vata, skirta šilumos izoliacijai;
  • Knauf SUPAFIL LOFT 045 – purškiama biri vata, kuri turi didesnį šilumos laidumo koeficientą. Skirta vidaus perdangų, grindų, lubų šilumos izoliacijai;
Mūsų asortimente rasite ir daugiau aukštos kokybės šiltinimo vatos produktų.

3.Ekstruzinis polistirenas

Tai specialiomis technologijomis apdorotas polistirenas, kuris geriausiai tinka izoliuojant drėgniausias vietas pastato išorėje arba viduje. Pavyzdžiui, šiltinant pamatus, rūsio grindis, vonios sienas. Ši izoliacinė medžiaga papildomai praturtinta priemonėmis, kurios apsaugo nuo pelėsio atsiradimo.
Ekstruzinio polistireno struktūra vientisa ir standi. Medžiaga atspari deformacijai, išlieka tvirta bėgant metams ir nepraleidžia drėgmės. Ekstruzinis polistirenas nebijo net stipraus vėjo poveikio, todėl tinka ir pastatų fasadų izoliavimui.

Ekstruzinis polistirenas vidaus ir išorės apšiltinimui

Jums gali patikti šie gaminiai:
  • FINNFOAM PIR plokštė SAUNA – vos 30 mm storio, tačiau labai veiksminga izoliacinė medžiaga. Plokštės turi specialų liežuvėlio-griovelio sujungimą, kuris užtikrina didesnį sandarumą, nepraleidžia drėgmės. Finnfoam plokštė padeda išsaugoti naudingą erdvę ir užtikrina gerą energinį efektyvumą;
  • FINNFOAM FI-300 XX – ekstruzinis polistirolas specialiai pašiauštu paviršiumi. Jis turi uždaras poras, todėl yra dar atsparesnis šalčiui, nepraleidžia vandens ir gerai išsaugo šilumą. Skirtas pamatų, grindų apšiltinimui;
  • FINNFOAM FI-300 – lygus paviršius, uždara porų struktūra. Puikiai išlaiko formą, apsaugo nuo drėgmės ir šalčio patekimo į pastato vidų. Geriausiai tinka pamatų, grindų apšiltinimui.
Taip pat turime ir kitų aukštos kokybės izoliacinių produktų iš ekstruzinio polistireno. Garantuojame: tikrai rasite kažką, kas tiks ir Jums!
 

DUK

Atsakome į kelis dažniausiai užduodamus klausimus apie šiltinimo medžiagas.

1.Kokių gamintojų produktus verta rinktis?

Perkant šiltinimo medžiagas, labai svarbu atkreipti dėmesį į prekės ženklą. UAB „Mimeta“ asortimente Jūsų laukia tik pripažintų, puikią reputaciją turinčių gamintojų šiltinimo produktai. Tai įvairios paskirties putų polisterenas, mineralinė vata ir ekstruzinis polisterenas iš garsiausių gamintojų, tokių kaip Finnfoam, Knauf, Isover, BalPol, Paroc ir kt.

 

2.Kiek kainuoja sienų ir fasadų šiltinimo medžiagos?

Kiekvieno užsakymo kaina apskaičiuojama individualiai, priklausomai nuo šiltinimo medžiagos tipo ir kiekio. Vis dėlto, šiltinimo medžiagų kainos mūsų parduotuvėje prasideda vos nuo 15 eur.
Užtikriname, kad Mimeta.lt produktai džiugina išties žemomis kainomis!

3.Kuriuose miestuose pristatote užsakymus?

Suteikiame greitą užsakymų pristatymą į bet kurią Lietuvos vietą.