Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 81,00 €

Aktyvūs filtrai

Profilis UD 28/27/0.6 3m Knauf

2,98 €
Knauf UD 28 (24/pak. - 288/pad.) profiliai tvirtinami kaip perimetriniai profiliai prie esamų konstrukcinių elementų (sienų, grindų ir lubų). Dėl perforuotos nugarėlės (atstumas tarp kiaurymių – maždaug 80 cm) juos paprasčiau tvirtinti mūrvinėmis, nes nereikia papildomai matuoti atstumo.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

PVC profilis skardos sujungimui Ejot 550 2m

11,57 €

PVC deformacinis profilis, skirtas apšiltinimo sistemos ir skardos sujungimui.

Profilis lengvai montuojamas,užtikrinama stabili jungtis tarp šiltinimo sistemos ir skardos. Profilio konstrukcija neleidžia kauptis vandeniui sistemos išorėje. Apsauga nuo mechaninių pažeidimų ir oro sąlygų. Naudojant šį profilį išvengiama įtrūkimų.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Cokolinis profilis LO 253 1.0/2.5m

19,97 €
Cokoliniai profiliai yra skirti kokybiškam termoizoliacinių plokščių montavimui. Šis profilis padeda neįsiskverbti drėgmei į pastato apšiltinimo sistemą. Aliuminio cokolinio profilio paskirtis yra išlyginti pirmąją apšiltino plokštės klijavimo eilę ir sujungti fasado elementus armavimo metu.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Turime įvairios paskirties profilių: lubų, pertvarų, perimetrinius, fasadinius, horizontalius ir vertikalius sienų profilius. Turime Budmat, Favor ir Knauf profilius, todėl galime užtikrinti, kad šie profiliai yra kokybiški ir patvarūs.