Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 6,00 € - 146,00 €

Aktyvūs filtrai

Gipso kartono plokštė KNAUF GREEN GKBI, impregnuota, žalia (įv. ilgiai)

10,56 €
GKBI impregnuota plokštė KNAUF GREEN -  impregnuota sausosios statybos gipskartonio plokštė, paprastai ir lengvai montuojama vidaus darbams. Plokštę galima lenkti, ji pagaminta be kenksmingų medžiagų, yra mechaniškai atspari, lengvai transportuojama ir apdorojama. Frezuojant galima formuoti įvairius dekoratyvius profilius. Impregnuotai plokštei būdingas mažesnis vandens įgeriamumas.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipso kartono plokštė KNAUF RED GKF, priešgaisrinė, raudona (įv. ilgiai)

12,49 €
GKF priešgaisrinė plokštė KNAUF RED - priešgaisrinė sausosios statybos plokštė, paprastai ir lengvai montuojama vidaus darbams. Plokštę galima lenkti, ji pagaminta be kenksmingų medžiagų, yra mechaniškai atspari, lengvai transportuojama ir apdorojama. Frezuojant galima formuoti įvairius dekoratyvius profilius.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipso kartono plokštė KNAUF BLUE GKFI, universali, atspari smūgiams, mėlyna (įv. ilgiai)

16,84 €
Knauf Blue plokštės yra skirtos naudoti vidaus patalpų įrengimui. Jos universalios sausosios statybos plokštės, kurios gali būti naudojamos sistemose, kurioms keliami gaisrinės saugos, garso izoliacijos ir fizinio stiprumo reikalavimai. Knauf Blue plokštė impregnuota ir tinkama naudoti normalaus drėgnumo patalpose.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Įvairios plokštės Jūsų statyboms: OSB, gipskartonio, medžio drožlių, medžio plaušo, faneros, cemento drožlių plokštės. Galime pasiūlyti atsparias vandeniui ir ugniai, padengtas popieriumi ar plėvele. Platus spalvų ir dydžių asortimentas ir geriausios kainos garantija. Tik mūsų vadybininkai pasiūlys jus tenkinančią kainą ir pristatys į bet kurią vietą.