Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

 • 0kg - 10,63kg

Kaina

Kaina

 • 0,00 € - 73,00 €

Tinkamas naudoti

Tinkamas naudoti

Paskirtis

Paskirtis

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Soudal butilinė virvė 4mm 12.5m

Butilo šniūras - vandens bei garo nepraleidžiantis savaime limpantis sandariklis šniūro formos. Sandariklis apsaugotas nelipnios plėvelės / popieriaus sluoksniu. Parduodamas rulonais. Atsparesnis šaltiems orams ir skilinėjimui. Gerai limpa prie daugelio įprastinių statybinių paviršių bei nepalieka dėmių.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Hidroizoliacija sakret OAD

0,00 €
Vandeniui nelaidaus sluoksnio sudarymui po keraminėmis plytelėmis ir kitomis apdailos medžiagomis. Ant mineralinių, gipso-kartono pagrindų. Vidaus ir išorės darbams. Sienoms ir grindims. Galima naudoti ant šildomų grindų. Sintetinio styrol akrilinio latekso (akrilo) pagrindu. Sudėtyje nėra organinių skiediklių.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Hidroizoliacija: apsauga nuo drėgmės visiems lauko ir vidaus darbams

Kokybiška hidroizoliacija apsaugo paviršių nuo drėgmės poveikio. Jeigu ieškote patikrintų hidroizoliacijos produktų, visus juos rasite UAB „Mimeta“ parduotuvėje. Tai sausi mišiniai ir paruoštos naudojimui hidroizoliacinės medžiagos vidaus ir lauko darbams.
Kokybiški hidroizoliaciniai mišiniai, hidroizoliacinė mastika, membranos, butilinės juostos ir kitos priemonės užtikrina tinkamą vandens pralaidumą arba nepratekėjimą. Išbandykite jau šiandien!
 

3 priežastys naudoti hidroizoliacijos priemones

Tai priemonės, kurias naudojant apsaugosite lauko bei vidaus konstrukcijas ir paviršius nuo neigiamo aplinkos poveikio. Pateikiame 3 svarias priežastis, kodėl verta rinktis šį produktą:
 1. Apsauga nuo drėgmės. Drėgmė daro didelę žalą pastatų konstrukcijoms, blogina mikroklimatą patalpose, sutrumpina konstrukcijų tarnavimo trukmę. Gyvenant Lietuvoje, kur didelis kritulių kiekis visus metus, būtina pasirūpinti patikima hidroizoliacija pamatams, rūsiui, grindims, sienoms, luboms ir kt.
 2. Apsauga nuo kitų cheminių komponentų. Kokybiškas hidroizoliacinis mišinys taip pat apsaugos nuo druskų, rūgščių poveikio. Tai itin aktualu lauko konstrukcijoms: jos, nuolat veikiamos druskų ir rūgščių, pradeda irti. Naudojant hidroizoliaciją, gerokai sumažinamas šių komponentų neigiamas poveikis.
 3. Sveikatos apsauga. Drėgmė ne tik neigiamai veikia statybines konstrukcijas, bet ir kelia grėsmę sveikatai. Nuolat drėgmės veikiamoje terpėje gali atsirasti pelėsis, grybelis, veistis kiti pavojingi mikroorganizmai. Ilgainiui jie sukelia sveikatos sutrikimų, yra ypač pavojingi vaikams, į alergijas linkusiems žmonėms. Gyvenant tokiose patalpose, daugelis skundžiasi sloga, kosuliu, gali pasireikšti plaučių ligos, alergijos, galvos skausmai ir pan. Pasirūpinus efektyviais hidroizoliacijos produktais, užkirsite tam kelia ir apsaugosite savo bei šeimos narių sveikatą.

 

Kuo ypatinga UAB „Mimeta“ hidroizoliacija?

Štai kokiomis savybėmis pasižymi mūsų atrinkti hidroizoliaciniai produktai:
 • Lengvas padengimas – nepriklausomai nuo to, kokios rūšies hidroizoliaciją pasirinksite (turime praktiškai visų tipų hidroizoliaciją: tepamą, glaistomą, dvikomponentę, klijuojamą ir kt.), laikantis gamintojo instrukcijų, medžiagą padengsite lengvai ir greitai.
 • Sandarumas – mūsų siūlomos priemonės pasižymi išskirtiniu sandarumu, yra atsparios drėgmei. Jos drąsiai gali būti naudojamos vietose, kuriose patiriamas dažnas sąlytis su vandeniu: lauke, rūsyje, vonioje, baseine ir kitur.
 • Ilgaamžiškumas – renkantis statybines medžiagas, vienas svarbiausių veiksnių yra jo tarnavimo laikas. Visi mūsų asortimente esantys hidroizoliacijos produktai suteikia ilgalaikį poveikį, bėgant metams jų techninės savybės išlieka nepakitusios. Tai patikima investicija, kuri savo sandarumu džiugins išties ilgai!
 • Apsauga nuo kitų aplinkos veiksnių – tepama, glaistoma, klijuojama, purškiama hidroizoliacija yra atspari ne tik vandeniui. Ji nebijo karščio, šalčio, temperatūrų svyravimų, UV spindulių, vėjo. Taip pat turi didelį atsparumą kalkėms ir agresyvioms cheminėms medžiagoms, rūgštims, šarmams.
 • Prieinama kiekvienam – produkto kaina yra svarbus faktorius. Atsižvelgiant į ilgaamžiškumą ir kokybę, hidroizoliacijos kaina mūsų parduotuvėje yra tikrai nedidelė, prasideda vos nuo 3 eurų!

 

Skirtingos priemonės: kurią pasirinkti?

Ieškant hidroizoliacijos, pastebėsite, kad parduotuvėje yra skirtingų tipų priemonės. Tai hidroizoliaciniai milteliai, butilo juostos, garų izoliacinė mastika, dvikomponentė izoliacija ir t.t.
Visos jos yra patikimos ir plačiai pritaikomos, tačiau verta trumpai aptarti pagrindines grupes:
 • Apsauga nuo drėgmės: tai vidaus ir lauko hidroizoliacija, skirta apsaugai nuo tiesioginio kontakto su vandeniu ir apima tepamą, glaistomą hidroizoliaciją, dvikomponentę mastiką.
 • Apsauga nuo vandens garų: skirta naudoti patalpų viduje, pavyzdžiui virtuvėje, vonioje. Tai gali būti klijuojamos butilo juostos ir tepamos mastikos.
Svarbu žinoti: butilo juostos dažniausiai naudojamos viduje kaip manžetai ar tarpinės. Šios juostos taip pat gali būti pritaikomos lauke, kaip kampų ir sujungimų juostos. Užklijavus jas ant paviršiaus, juostos turi būti padengiamos tepama/glaistoma hidroizoliacija.
 

Hidroizoliacijos priemonių naudojimas

Nors šių priemonių naudojimas skiriasi priklausomai nuo tipo, darbai visada prasideda nuo paviršiaus paruošimo. Nuvalykite pagrindą, pašalinkite riebalų, tepalų ir kitų teršalų žymes, dulkes. Darbų metu paviršius turi būti sausas.
Hidroizoliaciją reikia dengti ant stabilaus, tvirto ir lygaus paviršiaus. Rekomenduojame prieš darbus nugruntuoti pagrindą specialiu gruntu.
Trumpai apžvelkime skirtingų hidroizoliacijos produktų naudojimo principus:
 • Tepama/glaistoma hidroizoliacija vidaus darbams: produktą atsargiai tepkite keliais sluoksniais. Tepant naują sluoksnį, turi būti pilnai išdžiūvęs ankstesnis sluoksnis. Jeigu hidroizoliacijos priemonės tepamos ant kampų juostų ir manžetų, šie turi būti gerai priklijuoti ir padengti tuo pačiu skaičiumi sluoksnių.
 • Dvikomponentė hidroizoliacinė mastika vidaus darbams: dengiama panašiai, bet sluoksnių paprastai būna mažiau, iki dviejų. Naudojant mastiką, džiūvimo laikas būna iki 1 – 3 valandų.
 • Sausas hidroizoliacinis mišinys lauko ir vidaus darbams: mišinius būtina paruošti laikantis visų gamintojo instrukcijų, kad konsistencija būtų tinkama. Dažniausiai mišiniai dengiasi vienu sluoksniu.
 • Hidroizoliacinės juostos vidaus darbams: tai garo izoliacinės medžiagos. Klijuojant juostas, paviršius turi būti tvirtas ir gerai atlaikyti apkrovas. Juostos dengiamos pagal pateiktas gamintojo instrukcijas. Dirbant su juostomis, reikalingas ypatingas sandarumas ir geras pagrindo paruošimas.
 • Garo izoliacinė mastika vidaus darbams: tai puiki alternatyva juostoms, nes atlieka tą pačią funkciją. Dažnai juostos dar papildomai dengiamos mastikomis, norint užtikrinti sandarumą net jei paviršius nebuvo gerai paruoštas ir jos atsiklijavo nuo paviršiaus.
 • Hidroizoliacinės membranos: difuzinės ir tepamos. Jos taip pat naudojamos kaip alternatyva juostoms, jeigu juostos nebuvo užklijuotos montuojant langus. Taip pat gali būti pritaikomos kaip papildoma sandarinimo priemonė esamoms juostoms.
 • Bituminė mastika (hidroizoliacija pamatams): skirta pamatų ir bituminių stogų hidroizoliacijai. Naudojant šią priemonę, reikalingas bituminis gruntas. Tiesa, šios mastikos sudėtyje nėra tirpiklių, ją praskiedus vandeniu taip pat galima naudoti kaip gruntą.
 

Išbandyti hidroizoliacijos produktai: kokybė ir gera kaina

Puikiai suprantame, kad renkantis produktus statybų, remonto ir kitiems darbams, svarbi jų kaina. Užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį: čia laukia kokybiška vidaus, lauko sienų, pamatų hidroizoliacija visiems Jūsų poreikiams.
Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl UAB „Mimeta“ internetinėje ir fizinėje parduotuvėje kiekvieno pirkėjo laukia žymiausių gamintojų Sakret, Knauf, Kiilto ir kitų žinomų prekės ženklų hidroizoliacijos priemonės už geriausią kainą. Apsilankykite pas mus: viską rasite vienoje vietoje!

 

Hidroizoliacijos naudojimas: dažniausios klaidos

Daugelis žmonių, pirmą kartą atlikdami hidroizoliacijos darbus, daro klaidas, kurios lemia blogesnį galutinį rezultatą. Aptarkime dažniausiai pasitaikančias:
 • Blogo grunto pasirinkimas. Neretai pasirenkamas netinkamas gruntas. Tokiu atveju jis ne tik suriša paviršių, bet uždeda plėvele ir atskiria paviršius. Tai lemia prastą hidroizoliacinės medžiagos sukibimą su paviršiumi, todėl sandarumas ir tvirtumas nebus pakankamas ir darbus gali tekti atlikti pakartotinai.
 • Neatsižvelgiama į gamintojo instrukcijas. Norint išvengti problemų, visada reikėtų sekti gamintojo rekomendacijų. Tuomet tinkamai parinksite hidroizoliaciją ir kitas reikalingas medžiagas, jos bus tinkamos ir nekils suderinamumo problemų. Prieš dengiant hidroizoliaciją, beveik visi gamintojai rekomenduoja naudoti gruntą: jį reiktų rinktis pagal paliktas instrukcijas. Kampai ir kiti sudėtingi mazgai turi būti paruošti tinkamomis medžiagomis/ juostomis/manžetais. Taigi, atliekant darbus neskubėkite ir nepraleiskite šių žingsnių.
 • Netinkama hidroizoliacija lauko darbams. Dalis žmonių neatkreipia dėmesio į tinkamumą naudoti hidroizoliaciją lauke. Netinkamos medžiagos nėra atsparios žemai temperatūrai, rūgštiniam lietui ar saulės poveikiui.
 • Netinkamai dedama hidroizoliacija. Kartais medžiaga dedama netinkamai ar netikslingai: tuomet produktas neturi galimybės apsaugoti paviršiaus nuo drėgmės. Pavyzdžiui dėl besisunkiančios drėgmės ja tepamos rūsio sienos, grindys. Jeigu hidroizoliacija tepama iš tos pusės kuri yra veikiama drėgmės, ji nesuteiks norimos apsaugos ir vis tiek praleis vandenį, kuris ardys konstrukcijas.
 


DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie hidroizoliaciją.

1.Kiek kainuoja hidroizoliacija?

Jos kaina priklauso nuo tipo ir produkto kiekio. UAB „Mimeta“ parduotuvėje kainos prasideda vos nuo 3 eurų.

2.Kokio gamintojo produktus rinktis?

Šiandienos rinkoje pasirinkimas praktiškai neribotas. Daugybė prekės ženklų ir gaminių variacijų, todėl kiekvienas ras ką pasirinkti. Jeigu norite nepasimesti tarp šios gausos, rekomenduojame teikti pirmenybę Kiilto, Weber, Knauf produktams.
 • Kiilto (Suomija) – šie gaminiai džiugina nedidelėmis kainomis, o savo kokybe lenkia daugelį konkurentų. Šio gamintojo produktai (pavyzdžiui Killto keramix dvikomponentė hidroizoliacija) greitai džiūsta. Tai pagreitina darbą, ir suteikia optimalią apsaugą lauko ir vidaus sąlygoms.
 • Knauf (Vokietija) – tai laiko išbandyta kokybė. Knauf produktai yra vieni populiariausių visoje Europoje ir už jos ribų. Tai daugybę apdovanojimų pelnęs gamintojas, kuris nuolat tobulina statybinius produktus ir vartotojams siūlo nepralenkiamą kokybę.
 • Weber (Prancūzija) – puikus įrodymas, kad nėra padėties be išeities. Gamintojas siūlo platų specializuotos aukštos kokybės hidroizoliacijos pasirinkimą sudėtingesniems sprendimams.
Pas mus taip pat rasite kitų patikimų gamintojų hidroizoliaciją. Tai Sakret, Penosil ir Soudal.

3.Į ką atsižvelgti naudojant hidroizoliacijos priemones lauke?

Labai svarbu pasirinkti tinkamą medžiagą, kuri tinka naudoti lauko sąlygomis, yra atspari UV spinduliams, druskoms, rūgštims ir kitam atmosferos poveikiui. Svarbus ir medžiagos atsparumas šalčiui: naudojant hidroizoliaciją lauke, medžiaga turi būti tinkama eksploatuoti žemesnėje nei +5°C temperatūroje.

4.Ar visi hidroizoliacijos produktai turi tą patį poveikį?

Nebūtinai. Renkantis hidroizoliaciją, svarbu atkreipti dėmesį kokie reikalavimai yra keliami – apsaugoti nuo drėgmės prasiskverbimo, laikyti pastovaus vandens barjerą, ar apsaugoti nuo oro srautų kaitos.

5.Kaip paruošti paviršių?

Paviršiai turi būti pilnai paruošti ir tinkamo lygumo, ir jei reikia išlyginti, tai turėtų būti daroma prieš hidroizoliacinį sluoksnį.

6.Kiek hidroizoliacijos sluoksnių reikės?

Tai priklauso nuo medžiagos tipo ir aplinkos sąlygų. Atsižvelkite į gamintojo nurodymus: pvz., dvikomponentė mastika dažniausiai dengiama 2 sluoksniais, o naudojant kitokią glaistomą/tepamą hidroizoliaciją, reikia kelių sluoksnių. Dengiant hidroizoliacijos sluoksnius, turi būti naudojamas vienodas medžiagos kiekis, dengiama tolygiai, kad nesusidarytų tarpų ir nelygumų.