Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0,25kg - 0,741kg

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 8,00 €

Aktyvūs filtrai

Hermetikas Penosil PU Sealant HM pilkas 600ml

5,39 €
PENOSIL Premium All Weather Sealant pagamintas sintetinės gumos pagrindu, sustingęs yra atsparus UV spinduliams, įvairioms oro sąlygoms bei pelėsiui. Pasižymi tuo, kad yra elastingas, permatomas, tačiau jį galima uždažyti komerciniais dažais ar laku. Hermetikas yra atsparus vandeniui, todėl gali būti naudojamas ir lietingu oru.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Akrilinis hermetikas elastingas baltas Penosil Gaps and Cracks 310ml

2,30 €

PENOSIL Gaps & Cracks - vienkomponentis hermetikas, pasižyminti puikiu elastingumu ir yra atsparus įtrūkimams. Akrilinis sandariklis atsparus plėtimuisi ir susitraukimams, jis neskilinėja ir neprarandamas sandarumas. Jis užtikrina ilgalaikį ir tvirtą sandarinimą, juo užsandarintos siūlės atlaiko judėjimą iki 7.5%.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Silikoninis hermetikas PENOSIL Roof & Facade Elastic, 290 ml (įv. spalvos)

6,26 €
PENOSIL Roof & Facade Elastic pagamintas hibridinio polimero pagrindu, pasižymintis greitu sustingimu ir sukibimu, todėl yra atsparus vandeniui ir lietui. Nors šis silikonas ir yra atsparus vandeniui, tačiau patartina jo nenaudoti tuo metu, kai lyja, ar tose vietose, kur sunkiasi vanduo. Tik pilnai išdžiūvęs, t.y. po 2 valandų, silikonas tampa 100% atsparus vandeniui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Tvirto sukibimo ir greitos polimerizacijos sandariklaii skirti namų hermetikai. Neutralūs, silikoniniai, antipelėsiniai sandarikliai, kurie išlaiko elastingumą ir greitas tampa atsparūs vandeniui. "Penosil" hermetika skirtos priemonės internetu arba mūsų parduotuvėse Kaune, Marijampolėje, Šiauliuosde ir kituose Lietuvos miestuose. Geriausius pasiūlymus gausite tik susisiekę su mūsų konsultantais.