Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 0,741kg

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 10,00 €

Spalva

Spalva

Aktyvūs filtrai

Klijai plėvelėms prie visų paviršių Alujet Allfixx 310ml

8,49 €

Vandeniui, tirpikliams ir UV spinduliams atsparūs klijai, kurie skirti difuzijos bei garų kontrolės plėvelėms klijuoti prie fasado, apskardinimo, apkalimo ar kitų namo elemetų.
ALUJET Allfixx obligacijos: PE, PA, PET, PVC, EPDM, mūras, tinkas, medis, metalas, kraftpopierius, kartonas, plastikas,keramikos, stiklo, bituminių pagrindų, akmens, betono ir kt.

 

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažomas silik. herm.Penosil Painters silicone 290ml

4,60 €
PENOSIL Painters Silicone hermetikas pagamintas akrilo dispersijos pagrindu, be tirpiklių, ftalatų ir izocianatų. Šis silikonas turi didelį paslankumą ir elastingumą, todėl siūlės visada atrodys tvarkingos, nes silikonas gali išsiplėsti net iki 100% priklausomai nuo temperatūros pokyčių. Jis yra atsparus UV spinduliams, įvairioms oro sąlygoms bei senėjimui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Vandeniui atsparus hermetikas Penosil All Weather Sealant 919 bespalvis 300 ml

4,58 €
PENOSIL Rain Stop Rubber - sintetinės gumos pagrindu pagamintas tirpiklinis hermetikas, kuris gali būti naudojamas greitam angos ir įtrūkimų taisymui netgi lietingu oru. Sukimba ir su šlapiais bei šiek tiek tepaluotais neporėtais paviršiais, o porėtus paviršius prieš naudojimą reikėtų nusausinti, kad tvirčiau sukibtų.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Silikoninis hermetikas PENOSIL Roof & Facade Elastic, 290 ml (įv. spalvos)

7,26 €
PENOSIL Roof & Facade Elastic pagamintas hibridinio polimero pagrindu, pasižymintis greitu sustingimu ir sukibimu, todėl yra atsparus vandeniui ir lietui. Nors šis silikonas ir yra atsparus vandeniui, tačiau patartina jo nenaudoti tuo metu, kai lyja, ar tose vietose, kur sunkiasi vanduo. Tik pilnai išdžiūvęs, t.y. po 2 valandų, silikonas tampa 100% atsparus vandeniui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Hermetikas Penosil PU Sealant HM pilkas 600ml

5,65 €
PENOSIL Premium All Weather Sealant pagamintas sintetinės gumos pagrindu, sustingęs yra atsparus UV spinduliams, įvairioms oro sąlygoms bei pelėsiui. Pasižymi tuo, kad yra elastingas, permatomas, tačiau jį galima uždažyti komerciniais dažais ar laku. Hermetikas yra atsparus vandeniui, todėl gali būti naudojamas ir lietingu oru.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Akrilinis hermetikas elastingas baltas Penosil Gaps and Cracks 310ml

2,30 €

PENOSIL Gaps & Cracks - vienkomponentis hermetikas, pasižyminti puikiu elastingumu ir yra atsparus įtrūkimams. Akrilinis sandariklis atsparus plėtimuisi ir susitraukimams, jis neskilinėja ir neprarandamas sandarumas. Jis užtikrina ilgalaikį ir tvirtą sandarinimą, juo užsandarintos siūlės atlaiko judėjimą iki 7.5%.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Tvirto sukibimo ir greitos polimerizacijos sandariklaii skirti namų hermetikai. Neutralūs, silikoniniai, antipelėsiniai sandarikliai, kurie išlaiko elastingumą ir greitas tampa atsparūs vandeniui. "Penosil" hermetika skirtos priemonės internetu arba mūsų parduotuvėse Kaune, Marijampolėje, Šiauliuosde ir kituose Lietuvos miestuose. Geriausius pasiūlymus gausite tik susisiekę su mūsų konsultantais.