Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 94,00 €

Svoris

Svoris

Aktyvūs filtrai

Tinkas Dufa Modellierputz 25kg

27,68 €
DUFA Modellierputz - dekoratyvinis, atsparus drėgmei struktūrinis modeliuojamas tinkas vidaus patalpų sienoms ir luboms. Tinkas ypač atsparus mechaniniam poveikiui, slepia nelygumus bei sukuria papildomą akustinį efektą. Struktūra gali būti suteikiama įvairiais įrankiais. 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Tinkas Baumit StarTop 25kg

Neigiamam orų poveikiui atsparus aukščiausios klasės silikoninis dekoratyvinis tinkas su naujo tipo užpildu. Fasadas dengtas šiuo dekoratyviniu tinku pasižymi greitu džiūvimu po lietaus, rūko ar sudrėkęs nuo tyškančio vandens lašų, taip pat geru garų laidumu ir elastingumu.Tinkas Baumit StarTop 25kg
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Tinkas silikoninis Dufa Kratzputz 1.5mm 25kg

43,65 €
DUFA Silicon-Kratzputz dekoratyvinis silikoninis tinkas vidaus ir išorės darbams. Polimerinio tinko tekstūra panaši į grublėto mineralinio tinko struktūrą, jis pagamintas, naudojant aplinkai nekenksmingas žaliavas. Su šiuo tinku lengva dirbti, tinkas pasižymi geru sukibimu ir turi tolygų struktūrinį piešinį.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.
Įvairių rūšių dekoratyviniai tinkai Jūsų namų apdalai. Silikoninis, polimerinis, mineralinis, akrilinis tinkas Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose už geriausią kainą. "Caparol", "Dufa", "Sakret" ir kitų garsių gamintojų prekės su aukščiausios kokybės garantija. Asmeniniai pasiūlymai susisiekus su mūsų konsultantais, kurie esant pageidavimui padės išsirinkti ir rekomenduot geriausiai Jums tinkančius produktus bei pristatys į reikiamą vietą.