Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 25,66kg

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 78,00 €

Spalva

Spalva

Aktyvūs filtrai

Baumit Duo Top ak.tinkas 25kg

BAUMIT DuoTop paruoštas naudoti pastos pavidalo tinkas, tinkamas naudoti tiek vidaus, tiek išorės darbams. Šis tinkas yra atsparus įvairioms orų permainoms, mechaniniams pažeidimams, gerai atstumia vandenį ir praleidžia garus. Su šiuo tinku lengva dirbti, jis lengvai plaunamas.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Baumit CreativTop Fine 1mm 25kg

BAUMIT CreativTop naudoti paruoštas pastos pavidalo tinkas, naudojamas formuoti viršutinį tinko sluoksnį. Šis tinkas išskirtinis tuo, kad su juo galima sukurti norimos struktūros, dizaino išorinius namų fasadus. Tinkas yra atsparus aplinkos poveikiui, gerai atstumia vandenį, su juo lengva dirbti.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Baumit Klima White 25 kg

BAUMIT KlimaWhite lengvas kalkinis tinkas, kurio sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Šis tinkas yra natūraliai baltas ir skirtas atlikti vidaus darbus mašininiu būdu. Tinkas labai gerai praleidžia vandens garus ir puikiai pagerina patalpos oro savybes bei stabdo pelėsio plitimą. 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Tinkas Baumit StarTop Fine 1mm 25kg

BAUMIT StarTop labai atsparus aplinkos poveikiui tinkas fasadui. Nutinkavus šiuo tinku, paviršius bus ilgam apsaugotas nuo dumblių ir grybelio. Su šiuo produktu lengva dirbti, paviršius greitai išdžiūsta ir po drėgnesnių orų - lietaus, nuslinkus rūkui ar nutekėjus tirpstančiam sniegui.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Tinkas Dufa Modellierputz 25kg

DUFA Modellierputz - dekoratyvinis, atsparus drėgmei struktūrinis modeliuojamas tinkas vidaus patalpų sienoms ir luboms. Tinkas ypač atsparus mechaniniam poveikiui, slepia nelygumus bei sukuria papildomą akustinį efektą. Struktūra gali būti suteikiama įvairiais įrankiais. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas Baumit StarTop 25kg

Neigiamam orų poveikiui atsparus aukščiausios klasės silikoninis dekoratyvinis tinkas su naujo tipo užpildu. Fasadas dengtas šiuo dekoratyviniu tinku pasižymi greitu džiūvimu po lietaus, rūko ar sudrėkęs nuo tyškančio vandens lašų, taip pat geru garų laidumu ir elastingumu.Tinkas Baumit StarTop 25kg
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Gipsinis tinkas KNAUF Rotband LV (įv. kiekiai)

6,93 €
Gipsinis tinkas su lengvais užpildais. Tinkamas naudoti ant visų įprastų pagrindų, visose įprastos oro drėgmės vidaus patalpose, įskaitant ir gyvenamojo būsto drėgnas patalpas, pvz., vonios kambarius ir virtuves. Tinka naudoti kaip remontinį mišinį ar ruošiant dekoratyvinę apdailą. Užtikrina geresnį mikroklimatą, puikiai „kvėpuoja“, laidus vandens garams. Skirtas dirbti rankomis.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Įvairių rūšių dekoratyviniai tinkai Jūsų namų apdalai. Silikoninis, polimerinis, mineralinis, akrilinis tinkas Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose už geriausią kainą. "Caparol", "Dufa", "Sakret" ir kitų garsių gamintojų prekės su aukščiausios kokybės garantija. Asmeniniai pasiūlymai susisiekus su mūsų konsultantais, kurie esant pageidavimui padės išsirinkti ir rekomenduot geriausiai Jums tinkančius produktus bei pristatys į reikiamą vietą.