Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

 • 0,00 € - 83,00 €

Svoris

Svoris

Aktyvūs filtrai

Tinkas Dufa Modellierputz 25kg

27,68 €
DUFA Modellierputz - dekoratyvinis, atsparus drėgmei struktūrinis modeliuojamas tinkas vidaus patalpų sienoms ir luboms. Tinkas ypač atsparus mechaniniam poveikiui, slepia nelygumus bei sukuria papildomą akustinį efektą. Struktūra gali būti suteikiama įvairiais įrankiais. 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Tinkas Baumit StarTop 25kg

Neigiamam orų poveikiui atsparus aukščiausios klasės silikoninis dekoratyvinis tinkas su naujo tipo užpildu. Fasadas dengtas šiuo dekoratyviniu tinku pasižymi greitu džiūvimu po lietaus, rūko ar sudrėkęs nuo tyškančio vandens lašų, taip pat geru garų laidumu ir elastingumu.Tinkas Baumit StarTop 25kg
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas silikoninis Dufa Kratzputz 1.5mm 25kg

43,65 €
DUFA Silicon-Kratzputz dekoratyvinis silikoninis tinkas vidaus ir išorės darbams. Polimerinio tinko tekstūra panaši į grublėto mineralinio tinko struktūrą, jis pagamintas, naudojant aplinkai nekenksmingas žaliavas. Su šiuo tinku lengva dirbti, tinkas pasižymi geru sukibimu ir turi tolygų struktūrinį piešinį.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dekoratyvinis tinkas – išskirtinė apdailos priemonė viduje ir lauke

Dekoratyvinis tinkas – apdailos produktas, kuris paviršiui suteikia pageidaujamą estetinį efektą: matiškumą, išraiškingą tekstūrą, blizgesį ir dar daugiau.
Tai nepamainomas puošybos elementas, kuris Jūsų būstui suteiks daugiau unikalumo. Naudodami UAB „Mimeta“ dekoratyvinį tinką, drąsiai realizuokite net pačias ambicingiausias būsto apdailos idėjas tiek vidaus, tiek lauko erdvėse!
Patarimai perkant dekoratyvinį tinką
Dekoratyvinio tinko pasirinkimas gali būti rimtu iššūkiu. Ypač, jei neturite patirties naudojant šį produktą. Dalinamės praktiniais patarimais, kurių dėka tinką pasirinksite lengviau:
 • Žinokite, kokiu tikslu naudosite tinką. Tai labai plačiai pritaikoma apdailos priemonė: parduotuvėse yra dekoratyvinis tinkas pamatams, lauko fasadui, vidaus paviršiams ir kt. Priklausomai nuo to, kokioje aplinkoje ir ant kokio pagrindo bus dengiamas tinkas, skiriasi jo cheminės savybės, atsparumas, ilgaamžiškumas ir estetinis rezultatas. Vidaus patalpoms skirtas tinkas jokiu būdu negali būti naudojamas lauke, todėl iš anksto nuspręskite, kur jį naudosite.
 • Apskaičiuokite reikalingą tinko kiekį. Kad ir kokioje erdvėje naudosite tinką, svarbu tiksliai apskaičiuoti paviršiaus plotą, kad galėtumėte parinkti Jums reikalingą dekoratyvinio tinko kiekį. Jeigu nesate tikri, ar Jūsų matavimai tikslūs, verta paprašyti specialistų pagalbos. Priešingu atveju teks sugrįžti į parduotuvę arba tinkavimo darbai nepateisins lūkesčių.
 • Atsižvelkite į gamintoją. Norint įsigyti apdailos produktą ir nesuklysti, pirmenybę teikite gerai žinomiems prekės ženklams. Ekspertai palankiai vertina "Caparol", "Dufa", "Sakret" prekės ženklų dekoratyvinį tinką. Neabejojame, kad šiais produktais liksite patenkinti ir Jūs. Mūsų parduotuvėje galima įsigyti ir kitų garsių gamintojų tinką su aukščiausios kokybės garantija.
 • Įvertinkite tinko sudėtį. Tai ypač svarbu, jeigu dekoravimui skirtas tinkas bus naudojamas viduje. Jo sudėtyje negali būti žmogaus ar gyvūnų organizmui pavojingų cheminių junginių. Verta įsigyti tinką, kurio sudėtyje yra sukibimą didinančių priedų: toks produktas geriau sukibs su pagrindu ir ilgiau išsaugos pirminę išvaizdą. Pavyzdžiui, perkant silikoninį tinką, atkreipkite dėmesį į silikono dervos kiekį. Kuo jos tinko sudėtyje daugiau, tuo jo atsparumas nešvarumams, vandens poveikiui yra didesnis, o spalvos stabilumas yra geresnis.
 • Apsibrėžkite savo biudžetą. Dekoratyvinių tinkų kainos labai skirtingos, priklausomai nuo produkto tipo, techninių savybių. Verta iš anksto nustatyti savo biudžeto „lubas“, kad netektų gailėtis permokėjus.
 • Pasinaudokite nemokama konsultacija. Renkantis dekoratyvinį tinką, pravartu gauti eksperto patarimą: egzistuoja daugybė skirtingų tinko rūšių, todėl tai nėra universalus, visais atvejais vienodai tinkamas produktas. UAB „Mimeta“ parduotuvėje pirkėjų laukia profesionalų patarimai ir vertingi asmeniniai pasiūlymai. Patyrę konsultantai padės išsirinkti geriausiai Jums tinkančius produktus bei pristatys į nurodytą vietą bet kur Lietuvoje!
 

Kokį dekoratyvinį tinką rinktis?

Galime pasiūlyti platų tinkų pasirinkimą. Aptarkime pagrindines kategorijas:

Silikoninis tinkas

Tinko pagrindą sudaro silikono derva. Produktas yra gana universalus: jis džiugina didele spalvine ir tekstūrine įvairove: galimas lygus padengimas, taip pat tekstūros: „samanėlė“, „lietutis“ ir pan.
Ne mažiau plačios ir jo panaudojimo galimybės: silikoninis dekoratyvinis tinkas vidaus darbams, pamatų tinkavimui ir lauko apdailai suteikia puikius rezultatus.
Dar vienas šio produkto privalumas – UAB „Mimeta“ parduotuvėje siūlomi silikoniniai tinkai papildyti veikliaisiais komponentais, kurie apsaugo fasadą nuo dumblo, kerpių, kitų mikroorganizmų, neleidžia veistis pelėsiui.

Mozaikinis tinkas

Dar vienas gana universalus dekoratyvinio tinko variantas: mozaikinį tinką galite pritaikyti cokoliams, pamatams, fasadui. Taip pat, dėl savo atsparumo tinka dažnai eksploatuojamoms vidaus patalpoms: laiptinėms, mokykloms, ligoninėms.
Mozaikinis tinkas nėra laidus vandens garams, todėl gyvenamosiose patalpose jį naudokite atsargiai. Dėl unikalių cheminių savybių, šis tinkas kainuoja kiek daugiau.

Akrilinis tinkas

Vienas ekonomiškiausių struktūrinių tinkų. Akrilinis tinkas vertinamas dėl puikių cheminių savybių, naudojant jį lauke: atstumia vandenį, teršalus, yra atsparus mechaniniams pažeidimams. Tai puikus dekoratyvinis tinkas fasadui: spalva ilgai išliks ryški, fasadas bus papildomai apsaugotas nuo drėgmės, kenkėjų, temperatūrų svyravimų ir kitų gamtinių veiksnių.

Mineralinis tinkas

Tai lengvas, ypač natūralus, saugus, nealergizuojantis struktūrinis tinkas. Jis nepriekaištingai derės namų patalpose: papuoš svetainę, vaikų kambarį, miegamąjį. Puikus sukibimas, tekstūrų ir faktūrų įvairovė lemia šio produkto populiarumą. Išties dėmesio vertas variantas, ypač, jeigu dekoratyvinį tinką naudojate pirmą kartą!

 

 

Purškiamas dekoratyvinis tinkas

Tai ne atskira tinko rūšis, o jo dengimo būdas, vertas atskiro paminėjimo. Daugelis tinkų gali būti purškiami. Šis užnešimo būdas pasižymi keliais privalumais:
 • Sumažina produkto sąnaudas. Vidaus ir fasado dekoratyvinis tinkas gali kainuoti išties nemažai. Naudojant purškimo techniką, ekonomiškiau paskirstysite produktą.
 • Užtikrina tolygų padengimą. Užnešant tinką ant pagrindo, padengiama vientisiau, estetinis rezultatas būna geresnis.
 • Darbus pavyks atlikti greičiau. Purškiant tinką, apdailos darbus galima atlikti greičiau. Tiesa, svarbi sąlyga – šią užduotį patikėti patyrusiam specialistui, kuris išmano purškiamo tinko naudojimo subtilybes.
Būtina žinoti: purškiant tinką ant paviršiaus, tiksliai atitaikykite grunto spalvą. Tik tada galutinė paviršiaus spalva bus tolygi.
 


 

Tinkavimo darbai: ką verta žinoti?

Kaip minėjome, tinkavimas gali būti atliekamas viduje ir lauke. Pagal tai, kur planuojate darbus, reikės atitinkamo pasiruošimo ir įrankių. Jeigu dekoratyvinį tinką naudosite pirmą kartą, galime Jums padėti!
UAB „Mimeta“ komanda dalinasi svarbiausiais patarimais, kurie pravers atliekant tinkavimo darbus.

Dekoratyvinis tinkas vidaus apdailai

Atliekant darbus viduje, svarbiausia:
 • Parinkti tinko rūšį. Atsižvelkite į tinko laidumą vandens garams, atsparumą drėgmei, spalvą ir frakciją. Tinkuojant viduje, meistrai rekomenduoja rinktis dekoratyvinį tinką, kurio frakcija mažesnė.
 • Izoliuoti aplinkinius paviršius. Apsaugine plėvele uždenkite duris, sienas, kurių netinkuosite, langus ir kitus kambaryje esančius objektus.
 • Paruošti paviršių. išlyginkite, nušlifuokite ir nugruntuokite pagrindą, kurį tinkuosite. Jeigu pagrindas bus nelygus, tinkas pasidengs nevienodai, darbus gali tekti atlikti iš naujo.
 • Vėdinti kambario. darbų metu nepamirškite pasirūpinti geru patalpos vėdinimu.

 

Dekoratyvinis tinkas lauko darbams

Kad darbai lauke praeitų sklandžiai, svarbu:
 • Įsitikinti, kad tinkas gali būti naudojamas lauke. Atsižvelkite į tinko savybes: jis turi būti nepralaidus vandeniui, atsparesnis mechaniniam poveikiui, UV spinduliams ir kitiems atmosferos veiksniams.
 • Įvertinti oro sąlygas. Dirbant lauke, ypač šiltuoju metų laiku, iš anksto pasirūpinkite apsauga nuo saulės. Taip pat įvertinkite oro sąlygas: nedirbkite esant dideliam karščiui ar šalčiui, lyjant.
 • Paruošti paviršių. Dekoratyvinis tinkas pamatams, fasadui ir kitiems lauko paviršiams turi būti dengiamas ant lygaus, švaraus pagrindo. Nuvalykite jį, pašalinkite dulkes, nešvarumus ir išlyginkite. Bet kokie nelygumai, aptrupėjimai pakenks dekoratyvinio tinko sukibimui.
 • Apsaugoti aplinkinius objektus. Net ir tinkuojant lauke svarbu pasirūpinti aplinkinių daiktų, konstrukcijų apsauga (ypač, jeigu naudojate purškiamą tinką). Uždenkite gretimas pastato konstrukcijas, kurių netinkuosite, apsaugokite automobilį, grindinį ir kitus greta esančius objektus.

 

Puikus kainos ir kokybės santykis

„Mimeta“ asortimente – aukščiausios kokybės, įvairių rūšių dekoratyviniai tinkai Jūsų namų apdailai. Silikoninis, polimerinis, mineralinis, akrilinis ir kitų rūšių tinkas, kurį galite įsigyti Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose už ypač palankią kainą.
Siekiame, kad patikimas dekoratyvinis tinkas būtų prieinamas visiems pirkėjams. Mūsų produktų kaina prasideda vos nuo keliolikos eurų! Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl garantuojame, kad Jus pasiekia tik kruopščiai atrinkti produktai. Pas mus juos įsigysite pigiau!
 

 

DUK

Atsakome į dažnai kylančius klausimus apie dekoratyvinį tinką.

1.Ar dekoratyvinį tinką saugu naudoti gyvenamosiose patalpose?

Visi UAB „Mimeta“ dekoravimui skirti tinkai pasižymi saugia sudėtimi. Visi ingredientai atitinka griežtus ES saugumo ir kokybės reikalavimus. Savo pirkėjams siūlome tik saugius produktus, kuriuose nėra pavojingų priedų, pavojingų žmonių ar augintinių sveikatai.

2.Kokiems darbams galiu naudoti dekoratyvinį tinką?

Tai apdailai, vidaus ir išorės dekoravimui skirtas produktas, kuris pasižymi plačia spalvų, faktūrų, tekstūrų įvairove. Dekoratyvinį tinką galite naudoti skirtingiems paviršiams, įvairiose aplinkose. Jis pasitarnauja kuriant namų interjerą, atliekant fasado apdailą, tinkuojant pamatus ir t.t.

3.Noriu tinkuoti vonios kambarį. Kokį tinką verta rinktis?

Dekoratyvinį tinką galima rinktis drėgnų patalpų apdailai: jis naudojamas voniose, baseinuose. Vis dėlto, tam geriausiai tinka silikoninis tinkas. Jis laidus vandens garams, atsparus vandens daromai žalai, pelėsiui. Net ir naudojant drėgnoje terpėje, silikoninio tinko spalva išlieka nepakitusi.

4.Ar dirbant su dekoratyviniu tinku, būtina atsižvelgti į aplinkos temperatūrą?

Taip. Naudojant šį produktą lauke, optimali oro temperatūra turėtų siekti 10 – 20 laipsnių.
Dirbant lauke, dekoratyvinio tinko sukibimui su pagrindu daug įtakos turi ir kiti aplinkos veiksniai: drėgmė, UV spinduliai, vėjo stipris ir kryptis.

5.Kokio prekės ženklo dekoratyvinį tinką verta pirkti?

Vienodo atsakymo nėra. Daugybė patikimų gamintojų siūlo aukštos kokybės produktus. Jums gali patikti Baumit, Knauf, Dufa, Meffert, Sakret bei Caparol dekoratyvinis tinkas, kurį rasite mūsų parduotuvėje. Visi šie gamintojai gavę ne vieną tarptautinį įvertinimą, juos drąsiai renkasi statybų ir apdailos darbų ekspertai.