Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 41kg

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 153,00 €

Aktyvūs filtrai

Fasadų dažai CAPAROL Sylitol Finish 130 (įv. kiekiai)

CAPAROL Sylitol-Finish 130 dengimui paruošti dažai, kurių pagrindinė medžiaga – silikatas. Jų rišiklis - skystasis stiklas su organiniais stabilizatoriais. Dažų sluoksniai atsparūs oro veiksniams, dažai gerai dengiasi, yra labai balti, su ilgai neblunkančiais pigmentais, difuziški, sustiprinti kvarcu. Tinkami naudoti vidaus ir išorės darbams.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Impregnantas CAPAROL Capalac Holz Impragniergrund (įv. kiekiai)

93,82 €

CAPAROL Capalac Holz-Impragniergrund - bespalvė impregnavimo priemonė, pasižymi tuo, kad yra pagaminta iš natūralaus aliejaus, yra atspari mėlynajam grybeliui bei puviniui. Ši priemonė skirta atlikti išorės darbus. Impregnantas greitai džiūsta, reguliuoja drėgmę, puikiai įsiskverbia, gerina sukibimą prieš dažant.

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Latekso dažai DUFA Seidenlatex (įv. kiekiai)

DUFA Seidenlatex - dažai padengia paviršių kokybiška, lengvai plaunama, atsparia nusidėvėjimui ir šilku blizgančia danga. Labai taupūs naudojant, puikiai dengia paviršių, be skiediklio, neuždengia paviršiaus struktūros, laidūs vandens garams. Dažomas pagrindas turi būti tvirtas, švarus bei sausas ir tinkamas dažyti. Būtina kruopščiai pašalinti atšokusius senų dažų likučius.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Specialūs struktūriniai dažai DUFA Rauhfaser Flussig (įv. kiekiai)

DUFA Rauhfaser Flussig - matiniai ekologiški dispersiniai atsparūs drėgmei struktūriniai dažai vidaus patalpų sienoms ir luboms. Dėka medienos plaušo priedų suteikia paviršiui grubių struktūrinių tapetų vaizdą. Kadangi dažai su struktūriniu efektu - puikiai paslepia nelygumus. Taip pat labai gerai dengiasi, nesunku išgauti norimą efektą.

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Dažai Dufa Superweiss 2.5l

12,89 €

DUFA Superweiss plus - ekonomiški naudojant ir puikiai dengiantys dažai. Dažant nenuteka ir netyška, dengiasi tolygiai, todėl idealiai tinka luboms. Kadangi lubos dažnai būna ne idealiai nuglaistytos, smulki struktūra paslepia smulkius trūkumus. Pailgintas rišimosi laikas leidžia puikiai padengti ir didelės kvadratūros plokštumas. Paviršius įgauna labai smulkią struktūrą. Galimas drėgnas paviršiaus valymas.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai Fasada 10l

PRO COLORE Fasada dažai fasadų ir kitų mineralinių paviršių dažymui. Dažų sudėtyje nėra tirpiklio, dažai skiedžiami vandeniu, visiškai matiniai, nestipraus, specifinio kvapo, sudaro laidžią vandens garams, atsparią atmosferos poveikiui ir šlapiam plovimui plėvelę, slepia paviršiaus defektus. Dažus gerai išmaišyti, galima iki 10% skiesti vandeniu. Dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Alpina Rost-Optik SET 10m2

ALPINA Rost-Optik Set - dekoratyviniai dažai skirti vidaus darbams. Dažai yra silpno kvapo ir vandens pagrindo, todėl yra valomi vandeniu ir neutraliais buitiniais valikliais. Dažai tinkami naudoti vidaus darbams, nes sukuria natūralų rūdžių vaizdą (dviejų skirtingų atspalvių pagalba gaunamas šviesesnių ir tamsesnių rūdžių efektas).
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Balkonų ir terasų Impregnantas Knauf 1l

7,89 €
KNAUF Balkon & Terrassen Impragnierung - balkonų ir terasų bespalvė impregnavimo priemonė skirta naudoti tiek viduje, tiek išorėje. Ši priemonė naudinga, nes balkonai ir terasos tampa atsparūs lietui, ant jų nesikaupia nešvarumai ir apnašos. Priemonė pasižymi laidumu orui, geru įsiskverbimu į poras, kapiliarus ir paviršiaus plyšius. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai aerozoliniai antikoroziniai Inral Zinc Ground 400ml

7,08 €
INRAL Zinc Ground antikorozinis gruntas puikiai tinka siekiant apsaugoti paviršių nuo aplinkos poveikio, rūdijimo. Talpos užtenka 2 kv.m. Puikiai tinka naudoti prieš universalius InRal dažus ar kitokias emales. Cinko gruntą rekomenduojama dažyti akriliniais, poliviniliniais, alkidiniais dažais. Geriausia dažyti +18-20 C temperatūroje. Sudėtyje nėra švino ir chromo junginių.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Aerozoliniai dažai INRAL Universal, 400 ml (įv. spalvos)

3,50 €
INRAL Universal purškiami dažai, kurie tinka įvairiems paviršiams. Šiais dažais galite atnaujinti savo baldus, įrankius, interjero detales, dviračius ir pan. Dažai yra blizgūs, greitai džiūstantys, tinkami naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dažų balionėlio užtenka 2 kv.m., o džiūvimo laikas yra 20 min. Geriausia darbinė temperatūra +-18-20 C. Sudėtyje nėra švino ir chromo junginių.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Platus asortimentas pastatų apdailai skirtų dažų bei impregnantų. Priemonės, sukuriančios specialų sluoksnį, atsparų atmosferos poveikiui, tinkančios mūrui, tinkui, betonui ir kitiems paviršiams. Silikoniniai, užpildantys fasadiniai dažai bet kokiems paviršiams ar įtrūkimams maskuoti. Itin kokybiški vidaus apdailai skirti dažai iš „Dufa“, „Caparol“ ir kitų garsių gamintojų. Purškiami ar medienai skirti dažai, specialiai medienai pritaikyti impregnantai ir antsiseptikai.