Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 12,7kg

Kaina

Kaina

  • 2,00 € - 91,00 €

Spalva

Spalva

Aktyvūs filtrai

Putos su šiaudeliu Penosil Max Gap Filler 750ml

5,64 €
PENOSIL Max Gap Filler – tai aukštos kokybės poliuretano putos, naudojamos vykdant statybų darbus bet kuriuo metų laiku: jos užpildo didžiąsias ertmes ir sandarina oro tarpus. Dėl naujo, patogaus aplikatoriaus putas lengva naudoti, jos plečiasi, prisitaikydamos prie įtrūkimų bei ertmių, ir sudaro tvarią, sandarią jungtį.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Klijavimo putos Penoplast 780g

6,23 €
Pistoletinės montavimo putos – klijai, naudojamos su pistoleto pagalba. Naudojama lengvų konstrukcijų iš polistirolo klijavimui, taip pat siūlių sandarinimui, vandentiekio izoliacijai, vonių ir dušo kabinos padų garso izoliacijai, stogų, palėpių hermetizacijai. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Pistoletas montažinėms putoms Pplus

11,00 €
Pistoletas, skirtas darbui su profesionalia montavimo puta sandarinant plyšius langų, durų, palangių montavimo metu ir pan. Rekomenduojama naudoti esant didelės apimties sandarinimo darbams. Pagrindinės charakteristikos: - nerūdijančio plieno rutulinis vožtuvas - metalinė mechanizmo adata - korpusas iš metalo ir plastiko - rankena sustiprinta metaliniu strypu
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Putos Fome Flex All Season 65L 870ml

6,69 €
FOME FLEX All Season Mega Pistol Foam - poliuretaninės, padidintos išeigos montavimo putos. Tinkamos darbui nuo -20C iki +30C. Naudojamos montuojant langų rėmus, durų staktas ir kt.konstrukcijas, šilumos bei garso izoliacijai, jungiamųjų siūlių sandarinimui, tuštumų, įtrūkimų užpildymui, stogo čerpių klijavimui ir termoizoliacijai. Putos neleidžia atsirasti pelėsiui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Putos su šiaudeliu Pplus 600g

3,90 €
Adapterinės montavimo putos su nedideliu antriniu išsiplėtimu. Naudojamos montuojant langus bei durų staktas; jomis galima užpildyti įvairias tuštumas ir plyšius, apšiltinti stogus, priklijuoti lengvas konstrukcijas. Taip pat tinka santechniniams, šildymo ir vėdinimo įrenginiams izoliuoti.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Putos Fome Flex Double su šiaudeliu 750ml

5,72 €
FOME FLEX Double Pistol Foam profesionalios montavimo putos. Naujos DOUBLE PISTOL technologijos pagalba galima dirbti ir su pistoletu, ir su adapteriu, kuris komplektuojamas kartu su flakonu. Dirbant su pistoletu, putos pasižymi mažu plėtimosi koeficientu. Ventilis turi vidinį sriegį, į kurį patikimai įsisuka adaptaeris. Galima dalį putų išpūsti adapteriu, po to jį išsukti ir toliau dirbti su pistoletu.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Montažinės putos Jūsų statyboms. Statybinės putos iš "Penosil", kurios yra elastingos, lengvai suspaudžiamos ir greitai sustingsta. Įvairiems paviršiams ir poreikiams pritaikytos putos veikia įvairiomis sąlygomis ir atitinka ypatingai aukštos kokybės reikalaujantiems darbams.