Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 99,00 €

Montažinių putų tipas

Montažinių putų tipas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Talpa

Talpa

Sezoniškumas

Sezoniškumas

Aktyvūs filtrai

Putos su šiaudeliu Pplus 600g

3,90 €
Adapterinės montavimo putos su nedideliu antriniu išsiplėtimu. Naudojamos montuojant langus bei durų staktas; jomis galima užpildyti įvairias tuštumas ir plyšius, apšiltinti stogus, priklijuoti lengvas konstrukcijas. Taip pat tinka santechniniams, šildymo ir vėdinimo įrenginiams izoliuoti.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Putos Soudal Soudafoamgun Low 750ml

7,08 €
Soudafoam Gun Low Expansion B2 – tai vienkomponentės, savaime išsiplečiančios, paruoštos naudojimui putos poliuretano pagrindu, kurių sudėtyje yra HCFC, bet nėra CFC propelantų, todėl visiškai nepavojingos ozono sluoksniui, balionas naudojamas su pistoletu. „Duravalve“ vožtuvo dėka optimali išeiga išlieka per visą galiojimo laiką, net jei flakonas laikomas ar gabenamas horizontaliai. Produktui minimaliai plečiantis, šios putos puikiai tinka durų ir langų rėmų montavimui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Pistoletas montažinėms putoms Pplus

12,40 €
Pistoletas, skirtas darbui su profesionalia montavimo puta sandarinant plyšius langų, durų, palangių montavimo metu ir pan. Rekomenduojama naudoti esant didelės apimties sandarinimo darbams. Pagrindinės charakteristikos: - nerūdijančio plieno rutulinis vožtuvas - metalinė mechanizmo adata - korpusas iš metalo ir plastiko - rankena sustiprinta metaliniu strypu
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Klijavimo putos Penoplast 780g

6,23 €
Pistoletinės montavimo putos – klijai, naudojamos su pistoleto pagalba. Naudojama lengvų konstrukcijų iš polistirolo klijavimui, taip pat siūlių sandarinimui, vandentiekio izoliacijai, vonių ir dušo kabinos padų garso izoliacijai, stogų, palėpių hermetizacijai. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Weber Fibo fix 750ml

9,00 €

weber Fibo Fix naudojami statybiniams blokams sujungti statant nelaikančiąsias vidines sienas. Dėl tinkamumo naudoti kitų medžiagų montavimui ir kitais techniniais klausimais rekomenduojama konsultuotis su pardavimo atstovais, pardavėjais ar projektuotojais.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Putos Penosil GoldGun 65 Plus 850ml

8,53 €

PENOSIL GoldGun 65 Plus - vienkonponentės, aukštos kokybės, didžiausią išeigą turinčios poliuretano putos. Išeiga yra apie 43 litrais didesnė nei paprastų putų. Putos turi gerą struktūrą ir mažą antrinį išsiplėtimą. Pasižymi geru atsparumu drėgmei ir pelėsiui, yra greitai kietėjančios.

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Soudal putos Yellow gunfoam 750ml

4,94 €
Soudal Yellow Gun Foam – tai paruoštos naudojimui, vienkomponentės, savaime išsiplečiančios putos poliuretano pagrindu, pasižyminčios labai geromis garso ir šilumos varžos savybėmis bei puikiu matmenų stabilumu. Gali būti naudojamos esant iki -10°C aplinkos temperatūrai.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Soudal izoliacinės putos Flexifoam Gun 750ml

8,01 €
Flexifoam Gun yra vienkomponentės, savaime išsiplečiančios, paruoštos naudoti poliuretano putos. Jų elastinės savybės leidžia putoms atkartoti sujungimo judėsius ir išlaikyti jo izoliacines savybes daugelį metų. „Duravalve“ vožtuvo dėka optimali išeiga išlieka per visą galiojimo laiką, net jei flakonas laikomas ar gabenamas horizontaliai.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Soudal valiklis Gun Foam cleaner 500ml

5,85 €
Gun & Foam Cleaner – valiklis, specialiai sukurtas efektyviam putų pistoletų vidaus ir išorės nesukietėjusioms putoms valyti. Suteptų putomis paviršių ir medžiagų valymui. Gun & Foam Cleaner sudėtyje yra dujų, neturinčių CFC ir HCFC (visiškai nekenksmingos ozono sluoksniui).
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Putos su šiaudeliu Penosil Max Gap Filler 750ml

7,99 €
PENOSIL Max Gap Filler – tai aukštos kokybės poliuretano putos, naudojamos vykdant statybų darbus bet kuriuo metų laiku: jos užpildo didžiąsias ertmes ir sandarina oro tarpus. Dėl naujo, patogaus aplikatoriaus putas lengva naudoti, jos plečiasi, prisitaikydamos prie įtrūkimų bei ertmių, ir sudaro tvarią, sandarią jungtį.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Putos Fome Flex Double su šiaudeliu 750ml

5,72 €
FOME FLEX Double Pistol Foam profesionalios montavimo putos. Naujos DOUBLE PISTOL technologijos pagalba galima dirbti ir su pistoletu, ir su adapteriu, kuris komplektuojamas kartu su flakonu. Dirbant su pistoletu, putos pasižymi mažu plėtimosi koeficientu. Ventilis turi vidinį sriegį, į kurį patikimai įsisuka adaptaeris. Galima dalį putų išpūsti adapteriu, po to jį išsukti ir toliau dirbti su pistoletu.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Montažinės putos Jūsų statyboms. Statybinės putos iš "Penosil", kurios yra elastingos, lengvai suspaudžiamos ir greitai sustingsta. Įvairiems paviršiams ir poreikiams pritaikytos putos veikia įvairiomis sąlygomis ir atitinka ypatingai aukštos kokybės reikalaujantiems darbams.