Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0,355kg - 11,87kg

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 74,00 €

Spalva

Spalva

Aktyvūs filtrai

Putos Penosil GoldGun 65...
  • -0,74 €

Putos Penosil GoldGun 65 Plus 850ml

6,29 € 7,03 €

PENOSIL GoldGun 65 Plus - vienkonponentės, aukštos kokybės, didžiausią išeigą turinčios poliuretano putos. Išeiga yra apie 43 litrais didesnė nei paprastų putų. Putos turi gerą struktūrą ir mažą antrinį išsiplėtimą. Pasižymi geru atsparumu drėgmei ir pelėsiui, yra greitai kietėjančios.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Putos Fome Flex Double su šiaudeliu 750ml

5,72 €
FOME FLEX Double Pistol Foam profesionalios montavimo putos. Naujos DOUBLE PISTOL technologijos pagalba galima dirbti ir su pistoletu, ir su adapteriu, kuris komplektuojamas kartu su flakonu. Dirbant su pistoletu, putos pasižymi mažu plėtimosi koeficientu. Ventilis turi vidinį sriegį, į kurį patikimai įsisuka adaptaeris. Galima dalį putų išpūsti adapteriu, po to jį išsukti ir toliau dirbti su pistoletu.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Putos Fome Flex All Season 65L 870ml

6,69 €
FOME FLEX All Season Mega Pistol Foam - poliuretaninės, padidintos išeigos montavimo putos. Tinkamos darbui nuo -20C iki +30C. Naudojamos montuojant langų rėmus, durų staktas ir kt.konstrukcijas, šilumos bei garso izoliacijai, jungiamųjų siūlių sandarinimui, tuštumų, įtrūkimų užpildymui, stogo čerpių klijavimui ir termoizoliacijai. Putos neleidžia atsirasti pelėsiui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Montažinės putos Jūsų statyboms. Statybinės putos iš "Penosil", kurios yra elastingos, lengvai suspaudžiamos ir greitai sustingsta. Įvairiems paviršiams ir poreikiams pritaikytos putos veikia įvairiomis sąlygomis ir atitinka ypatingai aukštos kokybės reikalaujantiems darbams.