Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 52,00 €

Svoris

Svoris

  • 0kg - 28kg

Aktyvūs filtrai

Glaistas Sheetrock JAV 28kg

27,99 €

UNIVERSALUS SIŪLIŲ GLAISTAS „USG BORAL“ yra ore džiūstantis glaistas, tinkamas visiems trims sluoksniams arba kaip apdailos sluoksnis visoms gipso kartono plokščių siūlėms, kampams ir tvirtinimo elementų galvutėms. Atitinka ASTM C475.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Smulkiagrūdis statybinis glaistas IGIS Mikrosfera (įv. dydžiai)

16,73 €
IGIS MIKROSFERA - labai lengvas, molekulinės struktūros glaistas su kuriuo labai lengva dirbti. Glaistas gerai sukimba, yra elastingas, lengvai šlifuojamas suformuojant itin lygų paviršių, nedulka, taip pat 35% lengvesnis nei įprastiniai glaistai. Dėl mažo glaisto vandens įgeriamumo, paviršiaus prieš dažant nebereikia gruntuoti. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Stambiagrūdis statybinis glaistas IGIS Makrosfera (įv. dydžiai)

4,87 €
IGIS MAKROSFERA - labai lengvas, molekulinės struktūros glaistas su kuriuo labai lengva dirbti. Glaistas gerai sukimba, yra elastingas, lengvai šlifuojamas suformuojant itin lygų paviršių, nedulka, taip pat 35% lengvesnis nei įprastiniai glaistai. Dėl mažo glaisto vandens įgeriamumo, paviršiaus prieš dažant nebereikia gruntuoti. Dėl savo ypatingos sudėties labai gerai išlygina nelygumus.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Glaistas Weber Vetonit VH 20 kg (įv. spalvos)

16,75 €
Weber VH cementinis glaistas skirtas baigiamajam sienų ir lubų glaistymui viduje ir išorėje, sausose ir drėgnose patalpose. Galima naudoti fasadams, rūsio, dušo patalpoms glaistyti. Netinkamas gipsiniams ir minkštiems kalkiniams tinkams glaistyti. Patartina naudoti baigiamajam glaistymui ant tinkuotų paviršių. Nenaudoti ant termoizoliacinių plokščių dengiamajam sluoksniui glaistyti.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Profesionalūs glaistai sienoms ar plytelių tarpams. Paruošti naudojimui statybiniai glaistai Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuse. Įvairios pakuočių talpos pagal Jūsų poreikius. Asmeniniai pasiūlymai susisiekus su mūsų konsultantais, kurie esant pageidavimui padės išsirinkti ir rekomenduot geriausiai Jums tinkančius produktus bei pristatys į reikiamą vietą.