Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 99,00 €

Spalva

Spalva

Aktyvūs filtrai

Klijai medienai Point 95 280ml

3,50 €
POINT 95 montažiniai klijai akrilinės dispersijos pagrindu. Skirti medinėms, MDP, MPP ir OSB konstrukcijoms. Skaidri siūlė, be skiediklio, bekvapiai, atsparūs vandeniui, dažomi, elastingi, nedegūs. Stiprus pradinis sukibimas, atlaiko dideles apkrovas. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Klijai šimtas idėjų Point 100 290ml

7,69 €
Klijai POINT 100, tinkantys visiems atvejams statyboje, remonte ir buityje. Ypač skaidrūs, naujos kartos, MS Polymero pagrindu. Klijai yra elastingi, bei klijuoja ant bet kokio paviršiaus, netgi drėgno. Galima ne tik klijuoti, bet ir hermetizuoti. Jie nesukelia korozijos, be skiediklių, bekvapiai, bei yra dažomi ir atsparūs vandeniui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Klijai Soudaseal SWI grey 600ml Soudal

9,74 €
Soudaseal SWI - tai aukštos kokybės, neutralus, elastinis, vienkomponentis klijuojantis hermetikas MS - polimero pagrindu, turintis labai aukštą pradinio sukibimo jėgą. Soudaseal SWI buvo specialiai sukurtas klijavimui, taip pat SoudaFrame SWI sistemos šiltinimo sluoksnyje sandarinimui nuo vėjo ir stipraus lietaus.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Montavimo klijai iš geriausių klijų gamintojų. Aukščiausios kokybės klijai pasižymintys puikiomis užpildymo ir sandarinimo savybėmis. Tinka medienai, keramikai, betonui ir kitoms medžiagoms klijuoti. Įsigykite internetu arba mūsų parduotuvėse Šiauliuose, Marijampolėje, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose. Geriausi pasiūlymai ir pristatymas į bet kurią vieta susisiekus su mūsų konsultantais.