Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 17,6kg

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 119,00 €

Spalva

Spalva

Aktyvūs filtrai

Klijai šimtas idėjų Point 100 290ml

7,69 €
Klijai POINT 100, tinkantys visiems atvejams statyboje, remonte ir buityje. Ypač skaidrūs, naujos kartos, MS Polymero pagrindu. Klijai yra elastingi, bei klijuoja ant bet kokio paviršiaus, netgi drėgno. Galima ne tik klijuoti, bet ir hermetizuoti. Jie nesukelia korozijos, be skiediklių, bekvapiai, bei yra dažomi ir atsparūs vandeniui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Klijai medienai Point 95 280ml

3,50 €
POINT 95 montažiniai klijai akrilinės dispersijos pagrindu. Skirti medinėms, MDP, MPP ir OSB konstrukcijoms. Skaidri siūlė, be skiediklio, bekvapiai, atsparūs vandeniui, dažomi, elastingi, nedegūs. Stiprus pradinis sukibimas, atlaiko dideles apkrovas. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Weber Fibo fix 750ml

8,50 €

weber Fibo Fix naudojami statybiniams blokams sujungti statant nelaikančiąsias vidines sienas. Dėl tinkamumo naudoti kitų medžiagų montavimui ir kitais techniniais klausimais rekomenduojama konsultuotis su pardavimo atstovais, pardavėjais ar projektuotojais.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Montavimo klijai iš geriausių klijų gamintojų. Aukščiausios kokybės klijai pasižymintys puikiomis užpildymo ir sandarinimo savybėmis. Tinka medienai, keramikai, betonui ir kitoms medžiagoms klijuoti. Įsigykite internetu arba mūsų parduotuvėse Šiauliuose, Marijampolėje, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose. Geriausi pasiūlymai ir pristatymas į bet kurią vieta susisiekus su mūsų konsultantais.