Aktyvūs filtrai

Pieštukas automatinis SOLA TLM

Automatinis pieštukas SOLA TLM - specialus dizainas palengvina žymėjimą giliose skylėse iki 45 mm gylio. Mažo skersmens šerdis pritaikyta tiksliam žymėjimui, tiek šiurkščiam, tiek lygiam paviršiui. Yra integruotas galąstuvas mygtuke. Tvirtas ABS diržo spaustukas užtikrina saugų sukibimą.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Pieštukas automatinis SOLA TLM2

12,40 €
TLM2 pieštukas yra su kieta HB grafito šerdimi, kuri ypač tinka žymėjimams ant medienos, popieriaus ar kartono. Papildomai galima įsigyti įvairių spalvų šerdis su dideliu kiekiu vaško dalelių, kurios tinka tiek grubiems tiek lygiems paviršiams, pavyzdžiui, medžiui, plytelėms, plytoms, ir tt.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Matavimo ruletė KOMELON Eco (įv. ilgiai)

4,85 €

Ergonomiškas ruletės korpusas tiesiog limpa prie rankos. Patikimas stabdymo mechanizmas užtikrintai ir patogiai užrakina juostą. Kokybiškas vidinis mechanizmas užtikrina sklandų, ramų ir saugų ruletės suvyniojimą. Stabdis užtikrina ruletės juostos apsaugą nuo smūgio. 2 klasės tikslumas, CE sertifikatas ir patikros sertifikatas užtikrina, kad ruletė itin patikima ir tiksli.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Įvairios profesionalių gamintojų matavimo prekės: gulsčiukai, ruletės, lyginimo lotai, žymėjimo pieštukai ir kt. Su šiomis priemonėmis bus pasiekiami maksimalūs rezultatai. Turime kryžminį linijų lazerį ir univeraslų laikiklį. Labai patogu naudoti, nes vertikalus ir horizontalus matavimas atliekamas vienu metu.