Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

 • 0,00 € - 14,00 €

Gaminys

Gaminys

Aktyvūs filtrai

Prizma 8 grindinio trinkelė 200x100x80 mm (Brikers)

Prizma yra klasikinė stačiakampio formos trinkelė. Ši danga viena iš populiariausių. Klojinys šiomis trinkelėmis yra ekonomiškiausias, dengiant dideles aikštes. Prizmos dangai būdingas asketizmas ir linijų griežtumas. Mes siūlome keturių storių PRIZMA trinkeles. 8 cm storio PRIZMA trinkelės yra ekonomiškai geriausias  sprendimas dengiant aikštes, turinčias didelę apkrovą.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Betoninės trinkelės – praktiška, ilgaamžė kiemo danga

Estetika, ilgaamžiškumas, greitas įrengimas trinkeles daro vienu populiariausių variantų kiemo dangai. UAB „Mimeta“ parduotuvėje siūlome kokybiškus, patikimus, rinkoje populiarius lauko trinkelių variantus – pasirūpinsime Jūsų kiemo aikštele!

Kodėl svarbu pasirūpinti kokybiška lauko danga?

Tvarkinga, išpuoselėta kiemo aplinka ne mažiau svarbi nei vidaus interjeras. Išbyrėjusios, pažeistos, pasenusios lauko plytelės ar neišklotas žvyrkelis yra nemaloni danga. Ant jos nepatogu (o kartais – net nesaugu) vaikščioti.
Iš natūralių medžiagų pagaminta, saugumo ir kokybės standartus atitinkanti danga, tokia kaip kiemo trinkelės, yra patikima investicija, kuri džiugins ne vieną dešimtmetį. Tai stabilus, saugus pagrindas, kuris atlaiko dideles apkrovas. Ant jo galima vaikščioti net basomis!

Trinkelių privalumai

Planuojate atnaujinti seną kiemo dangą, o gal tik pradedate įrenginėti lauko erdvę? Betoninės grindinio trinkelės, yra puikus pasirinkimas. Kviečiame susipažinti su svarbiausiais jų privalumais.
 • Patvarumas. Grindinio trinkelės garsėja savo patvarumu ir ilgaamžiškumu. Iš tvirtų medžiagų, tokių kaip betonas, pagamintos trinkelės kiemui gali atlaikyti dideles apkrovas, pavyzdžiui, į kiemą riedančius automobilius. Net intensyviai eksploatuojamos trinkelės nesutrūkinės, nebus pažeistos. Dėl išskirtinio patvarumo jos yra idealus pasirinkimas privažiavimams, jas galima įrengti prie garažo.
 • Greitas įrengimas. Renkantis naują kiemo dangą, vienas prioritetų yra jos įrengimo greitis. Bortai trinkelėms ir trinkelių danga klojama sparčiai, nekomplikuotai. Patikėjus darbus patyrusiems meistrams, nauja, kokybiška danga galėsite džiaugtis per kelias dienas (priklausomai nuo kiemo ploto, oro sąlygų ir kitų veiksnių).
 • Atsparumas gamtos sąlygoms. Gyvenant Lietuvoje, svarbu rinktis lauko dangą, kuri atlaiko atmosferos išbandymus: didelį kritulių kiekį, šaltį, karštį bei UV spindulius, kurių netrūksta vasaros dienomis. UAB „Mimeta“ trinkelių danga ir vejos bordiūrai tikrai tam tinka. Jie nebijo temperatūros svyravimų ir kitų gamtinių veiksnių, bėgant metams išsaugo nepriekaištingą išvaizdą ir struktūrinį vientisumą. Mėgaukitės nepretenzinga, ilgaamže lauko danga!
 • Estetinis universalumas. Vienas iš pagrindinių vizualiųjų privalumų, kurį suteikia betoninės trinkelės – estetinis universalumas. Tai minimalistinė, griežtų linijų, tačiau išraiškinga danga, kuri tinka ir nedideliam kiemui, ir viešosios paskirties aikštei. Trinkelių danga harmoningai papildo modernaus ir tradicinio stiliaus eksterjerą, todėl džiugina plačiomis dizaino galimybėmis. Mūsų parduotuvėje Jūsų laukia skirtingos grindinio trinkelės, kurios patiks net patiems išrankiausiems! Pasitelkę šią medžiagą, sukursite jaukias ir funkcionalias lauko erdves.
 • Ekologiškas pasirinkimas. Šiandien ekologija yra svarbus veiksnys renkantis lauko ir vidaus apdailos medžiagas. Siūlome iš natūralių, ekologiškų medžiagų pagamintą trinkelių dangą, kuri yra draugiška aplinkai. Ji yra laidi vandeniui: užtikrinamas optimalus drenavimas, geras lietaus vandens sugėrimas, todėl tai puikus pasirinkimas sode ir kitose žaliosiose zonose.
 • Daugiau saugumo. Įsirengiant kiemo dangą, itin svarbus yra saugumo aspektas. Ji turi būti neslidi, suteikti optimalų sukibimą. Būtent tokios yra mūsų siūlomos trinkelės ir vejos bordiūrai. Jų paviršius lengvai tekstūruotas, netampa slidus palijus, todėl ženkliai sumažina traumų riziką. Kieme jauskitės komfortiškai ir saugiai!
 • Ekonomiška trinkelių kaina. Planuojant kiemo dangą, ne vienam norisi sutaupyti. Nors pigiausio sprendimo rinktis nereikėtų, galite džiaugtis patvarumu ir ilgaamžiškumu už daugeliui prieinamą kainą. Lyginant su kitais trinkelių variantais (pavyzdžiui, klinkerio trinkelėmis) iš betono pagamintos trinkelės ir bortai trinkelėms yra bene ekonomiškiausias pasirinkimas.
 • Maloni temperatūra vasaros mėnesiais. Renkantis kiemo dangą, verta rinktis tokią, kuri suteiks maksimalų komfortą atšilus orams. Iš betono pagamintų trinkelių paviršius atspindi saulės šviesą. Lyginant su daugeliu kitų medžiagų, ši danga įkaista mažiau, todėl ant jos malonu vaikščioti net basomis.
 • Lengva priežiūra. Skirtingai nei kitos dažnai naudojamos lauko dangos, betoninių trinkelių grindinys reikalauja palyginti mažai priežiūros. Norint, kad trinkelių grindinys džiugintų savo švara ir estetika, paprastai pakanka atlikti reguliarius, nesudėtingus priežiūros darbus, pavyzdžiui, nušluoti dangą, pašalinti tarpuose susikaupusias samanas, retkarčiais nuplauti pasitelkus aukšto slėgio įrenginį. Tai praktiškas sprendimas, jeigu ieškote patrauklaus, ilgaamžio grindinio, tačiau nenorite skirti daug laiko ir lėšų kiemo dangos priežiūrai.
Platus dangų pasirinkimas
Siūlome įvairių formų, išmatavimų trinkelių dangą. Tai trinkelės Prizma 6, Prizma 5, Prizma 7 ir Prizma 8. Trumpai palyginkime šiuos variantus:

Prizma 5

 • 50 mm storio, 200 mm ilgio, 100 mm pločio danga.
 • Tai ploniausios mūsų asortimente esančios trinkelės, kurios tinka esant mažai apkrovai.
 • Platus spalvų pasirinkimas.
 • Puikiai tinka sodo takeliams ir pėsčiųjų takams.

Prizma 6

 • 60 mm storio, 200 mm ilgio, 100 mm pločio danga.
 • Rekomenduojamos lauko erdvei, kurios apkrova maža arba vidutinė.
 • Trinkelės Prizma 6 išsiskiria griežtomis linijomis.
 • Idealiai dera gyvenamosiose erdvėse, sode.

Prizma 7

 • 70 mm storio, 200 mm ilgio, 100 mm pločio danga.
 • Asketiška, minimalistinio dizaino danga.
 • Naudojamos esant vidutinei apkrovai.
 • Tinka gyvenamosios ir viešosios paskirties erdvėms – takeliams, šaligatviams, aikštėms.

Prizma 8

 • 80 mm storio, 200 mm ilgio, 100 mm pločio danga.
 • Ta storiausios mūsų asortimente esančios trinkelės.
 • Geba atlaikyti labai didelę apkrovą, todėl dažniausiai naudojamos klojant kelius, kuriais juda lengvieji ir krovininiai automobiliai.
 • Pilkos spalvos trinkelių danga.
Visų šių trinkelių gamyba vyksta Lietuvoje, naudojant vietines žaliavas. Tai ženkliai sumažina transportavimo kaštus, prisideda prie ekologijos ir paramos vietiniams gamintojams.

Nemokama konsultacija

Sunku nuspręsti, kokią kiemo dangą rinktis, o gal apie betono trinkelių privalumus norite sužinoti daugiau?
Kviečiame apsilankyti UAB „Mimeta“ parduotuvėje. Patarsime dėl trinkelių pasirinkimo, atsakysime į kylančius klausimus ir pasiūlysime ekspertų sukurtus produktus Jūsų namams prieinamomis kainomis!

DUK

Atsakome į dažnai užduodamus klausimus apie trinkelių dangą.

1.Ar betono trinkelių danga yra tik pilkos spalvos?

Ne, siūlome įvairius spalvų variantus. Kviečiame susisiekti ir pasirinkti Jums tinkamiausią. Pagyvinkite savo lauko erdvę, suteikite jai daugiau spalvų!

2.Kokio storio trinkelėmis kloti savo kiemą?

Siūlome 5 cm, 6 cm, 7 cm ir 8 cm storio dangą. Trinkelių storis turėtų būti pasirenkamas atsižvelgiant į dangos paskirtį. Jeigu apkrova bus nedidelė, puikiai tinka 5 cm ar 6 cm storio blokeliai.
Tuo tarpu, jeigu ant jų važinės automobiliai, danga bus intensyviai eksploatuojama, patartina kiemą kloti storesnėmis trinkelėmis.

3.Kokių trūkumų turi ši danga?

Ryškiausi betono trinkelių trūkumai pasireiškia tokiu atveju, jeigu jos klojamos netvarkingai, nesilaikant gamintojo rekomendacijų. Pavyzdžiui, neparuošiami pagrindo sluoksniai, neužpildomi tarpai.
Taip pat ši danga nedžiugina, jeigu yra per retai, arba netinkamai, prižiūrima. Kartais trinkelių valymui naudojamos agresyvios priemonės, jos barstomos druska, naudojamas acto tirpalas ir pan.

4.Ar dangą galiu kloti savarankiškai?

Nors trinkelių danga įrengiama gana greitai, šią užduotį patikėkite kvalifikuotiems specialistams, turintiems ilgametę profesinę patirtį šioje srityje. Tai išvengsite broko, pažeidimų, defektų ir galėsite džiaugtis ilgai išliekančiais darbų rezultatais.

5.Ant kokio paviršiaus galima kloti trinkeles?

Trinkelių grindinį galima kloti beveik ant bet kokio paviršiaus, įskaitant betoną ar žvyrą. Betoninės trinkelės yra plačiai pritaikomos, todėl tinka įvairiems paviršiams ir reikmėms. Jos puikiai tinka tiek minimalistiniam sodo takeliui, tiek įvažiavimui į kiemą.

6.Kokia trinkelių kaina?

Vieno atsakymo nėra. Kiekvienos trinkelės kaina (Prizma 5, Prizma 6, Prizma 7 ir Prizma 8) skiriasi pagal trinkelių storį, spalvą, atsparumą apkrovai, trinčiai. Maloniai kviečiame susisiekti su UAB „Mimeta“ komanda, kad sužinotumėte, kiek kainuoja Jus dominanti danga.

7.Pastebėjau, kad pažeistos kelios trinkelės. Ar reikės keisti visą dangą?

Tikrai ne. Nors jos yra ilgaamžės ir atsparios, nelaimės atveju pažeistas pavienes trinkeles galima lengvai pakeisti. Taigi, įsirengus šią dangą, neteks dažnai atlikti brangaus ir daug laiko reikalaujančio kapitalinio remonto.

8.Kaip prižiūrėti šią dangą?

Trinkelių priežiūra yra gana nebrangi ir nesudėtinga. Svarbiausia reguliariai nuvalyti ir nuplauti dangą, neleisti apsinešti žemėmis. Šlavimui naudokite paprastą, nešiurkščią šluotą. Jeigu tarp trinkelių atsirado žolės ar samanų, augaliją greitai pašalinsite pasitelkę įrenginį, turintį stiprią vandens srovę.

9.Ar yra medžiagų, kurios gali pažeisti trinkelių dangą?

Nerekomenduojame žiemą trinkelių barstyti druska: ji sukelia betono koroziją, kenkia trinkelių vientisumui. Verčiau naudokite specialų barstymo mišinį arba smėlį.
Dar viena medžiaga, kuri kenkia trinkelėms yra actas. Dalis žmonių mėgina šalinti nepageidaujamus augalus tarp trinkelių, naudodami acto tirpalą. Pastarasis gali pakenkti trinkelėms, palikti baltas dėmes. Samanas, žole verčiau šalinkite naudojant aukšto slėgio vandens srovę.

10.Kam naudojami bortai trinkelėms?

Tai svarbus elementas, kuris gali būti naudojamas baigiamiesiems darbams arba dekoruojant lauko aikštelę. Bordiūrais patogu aptverti sodą, daržą, veją, takelius bei šaligatvius.

11.Kokia kryptimi reikia kloti trinkelių dangą?

Griežtų apribojimų nėra: pasitelkus šią dangą, galite išgauti unikalius raštus ir įmantrius lauko dizaino sprendimus.

12.Ar ši danga tinka modernaus stiliaus kiemui?

Dėl universalumo trinkelių dangą galite priderinti prie praktiškai bet kokio architektūrinio stiliaus ir kraštovaizdžio. Jos puikiai papildys Jūsų lauko erdvę, harmoningai derės moderniame ir klasikiniame eksterjere.

13.Ar svarbu, kokį trinkelių kiekį užsakysiu?

Mūsų trinkelės yra parduodamos tik pilnomis paletėmis. Jeigu Jūsų užsakymas didesnės apimties, pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau – susisiekite, kad sužinotumėte tikslią informaciją.