Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Mineralinė vata

Mineralinė vata

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 80,00 €

Aktyvūs filtrai

Vata rulonais Knauf UNIFIT 035 (įv. matmenys)

28,30 €

UNIFIT 035 - Mineralinė vata rulonuose  pagaminta pagal Ecose® Technologiją. Technologija nenaudojant formaldehidų, dažiklių. Skirta naudoti šilumos (λD 0,035 W/mK), garso izoliavimo bei atsparumo ugniai sprendimuose. Naudojama tvarumo įvertinimo sistemose – pvz. BREEAM ir LEED

Ypač tinkama į konstrukcijas kai atstumai tarp gegnių ar statramsčių yra skirtingi.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Universali akmens vatos plokštė PAROC Ultra (įv. matmenys)

19,15 €
PAROC Ultra yra nedegios, universalios, efektyviai šilumą ir garsą izoliuojančios akmens vatos plokštės. Tai universali šilumos, garso ir apsaugos nuo ugnies izoliacija pastatų atitvaroms, kai šilumos izoliacija neveikiama apkrovų: šlaitiniams stogams, palėpėms, medinėms grindims tarp gulėkšnių, trisluoksnėms mūro ir karkasinėms sienoms, vėdinamiems fasadams ir vidaus pertvaroms. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Isover Standard 42 ROLL Twin 50mm

19,64 €
ISOVER STANDARD 42 ROLL 50x1220x7000 mm (25vnt./pal) 17.08 m2 - geros kokybės mineralinės vatos, priskiriamos BASIC klasei. Nedegi, šilumą ir garsą izoliuojanti mineralinės vatos demblys yra niekuo nepadengtas, lankstus, minkštas, lengvai montuojamas. 42-50/TWIN yra 100 mm storio gaminys, horizontaliai perpjautas į du demblius 2x50 mm (gali būti naudojama kaip 50 mm arba 100 mm storio izoliacija).
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Dembliai šilumos ir garso izoliacijai ISOVER STANDARD 35 ROLL (įv. dydžiai)

ISOVER STANDARD 35 - geros kokybės mineralinės vatos, priskiriamos 4 žvaigždučių PREMIUM klasei. Nedegi, šilumą ir garsą izoliuojanti mineralinės vatos demblys yra niekuo nepadengtas, lankstus, minkštas, lengvai montuojamas. 35-50/TWIN yra 100 mm storio gaminys, horizontaliai perpjautas į du demblius 2x50 mm.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Grindų plokštė šilumos ir garso izoliacijai ISOVER FLO (įv. dydžiai)

39,98 €
ISOVER FLO plokštė specialiai pritaikyta smūgio garso slopinimui judriųjų grindų konstrukcijoje. Judriųjų grindų danga (virš ISOVER FLO) įrengiama pagal projektuotojo nurodymus. Tai gali būti betono sluoksnis, išlyginamasis cementinis sluoksnis arba iš Gyproc plokščių sumontuota sausųjų grindų konstrukcija. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plokščiųjų stogų plokštė PAROC ROB 60, 1200x1800 mm

PAROC ROB 60 - stangri, nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Jos sudaro tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai, nes plokštės yra laidžios vandens garams.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plokščiųjų stogų plokštė PAROC ROB 80, 1200x1800 mm

PAROC ROB 80 - stangri, nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Jos sudaro tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai, nes plokštės yra laidžios vandens garams.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Tinkuojamų fasadų plokštė PAROC Linio 10, 600x1200 mm (įv. matmenys)

PAROC Linio 10 - nedegi, apkrovą laikanti ypač efektyvi šilumos izoliacijos iš akmens vatos plokštė, kuri atspari šarmams. Plokštės laidžios vandens garams, todėl nesikaupia drėgmė, plokščių matmenų neveikia temperatūra ir drėgmė. Priklijuotos prie šiltinamo paviršiaus visa plokštuma, jos sudaro lygų pagrindą tinko sluoksnių įrengimui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkuojamų fasadų plokštė PAROC Linio 80, 200x1200 mm (įv. matmenys)

PAROC Linio 80 - nedegi, apkrovą laikanti, vertikalaus orientuoto pluošto akmens vatos plokštė, atspari šarmams. Plokštės yra laidžios vandens garams, todėl drėgmė šilumos izoliacijos sluoksnyje nesikaupia, matmenys išlieka stabilūs veikiant ir temperatūrai ir drėgmei. Plokštės yra laidžios vandens garams, todėl drėgmė šilumos izoliacijos sluoksnyje nesikaupia, o plokščių matmenys išlieka stabilūs veikiant ir temperatūrai ir drėgmei. 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Tinkuojamų fasadų plokštė PAROC Linio 15, 600x1200 mm (įv. matmenys)

PAROC Linio 15 -  nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė, atspari šarmams. Plokštės yra laidžios vandens garams, todėl drėgmė šilumos izoliacijos sluoksnyje nesikaupia, matmenys išlieka stabilūs veikiant ir temperatūrai ir drėgmei. Šios plokštės prie šiltinamo paviršiaus yra klijuojamos ir tvirtinamos mechaniškai. 

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.
Šiltinimo vata skirta šilumos ir garso izoliavimo įrengimui. Turime populiariausių gamintojų Knauf Insulation, Paroc ir Isover mineralines vatas. Rašykite mums ir mes pasiūlysime Jums priimtiniausią pasiūlymą.