Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Mineralinė vata

Mineralinė vata

Kaina

Kaina

  • 5,00 € - 90,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Akmens vata PAROC Ultra (įv. matmenys)

23,60 €
PAROC Ultra yra nedegios, universalios, efektyviai šilumą ir garsą izoliuojančios akmens vatos plokštės. Tai universali šilumos, garso ir apsaugos nuo ugnies izoliacija pastatų atitvaroms, kai šilumos izoliacija neveikiama apkrovų: šlaitiniams stogams, palėpėms, medinėms grindims tarp gulėkšnių, trisluoksnėms mūro ir karkasinėms sienoms, vėdinamiems fasadams ir vidaus pertvaroms. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Knauf SUPAFIL CAVITY 034 16.6kg

35,80 €
Supafil Cavity Wall 034 – tai biri mineralinė vata, kuri yra pagaminta nenaudojant jokių rišiklių. Ši vata naudojama pučiant ją į oro tarpus, kurie yra mūro sienose. Supafil Cavity vata puikiai tinka kai reikia sprendimo, pastatų šilumos, garso izoliavimui, ar padidinti atspatumą ugniai.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Isover Standard 42 ROLL Twin 50mm

25,64 €
ISOVER STANDARD 42 ROLL 50x1220x7000 mm (25vnt./pal) 17.08 m2 - geros kokybės mineralinės vatos, priskiriamos BASIC klasei. Nedegi, šilumą ir garsą izoliuojanti mineralinės vatos demblys yra niekuo nepadengtas, lankstus, minkštas, lengvai montuojamas. 42-50/TWIN yra 100 mm storio gaminys, horizontaliai perpjautas į du demblius 2x50 mm (gali būti naudojama kaip 50 mm arba 100 mm storio izoliacija).
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Vata rulonais Knauf UNIFIT 035 (įv. matmenys)

27,21 €

UNIFIT 035 - Mineralinė vata rulonuose  pagaminta pagal Ecose® Technologiją. Technologija nenaudojant formaldehidų, dažiklių. Skirta naudoti šilumos (λD 0,035 W/mK), garso izoliavimo bei atsparumo ugniai sprendimuose. Naudojama tvarumo įvertinimo sistemose – pvz. BREEAM ir LEED

Ypač tinkama į konstrukcijas kai atstumai tarp gegnių ar statramsčių yra skirtingi.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Grindų plokštė šilumos ir garso izoliacijai ISOVER FLO (įv. dydžiai)

42,98 €
ISOVER FLO plokštė specialiai pritaikyta smūgio garso slopinimui judriųjų grindų konstrukcijoje. Judriųjų grindų danga (virš ISOVER FLO) įrengiama pagal projektuotojo nurodymus. Tai gali būti betono sluoksnis, išlyginamasis cementinis sluoksnis arba iš Gyproc plokščių sumontuota sausųjų grindų konstrukcija. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Knauf SUPAFIL LOFT PLUS 037 16.6kg

35,80 €
Supafil Loft Plus – biri, naudojama pučiant, mineralinė vata, kuri yra pagaminta nenaudojant jokių paildomų rišamųjų medžiagų. Ši vata gali būti naudojama pastatų perdangose, grindų ir pakabinamų lubų sistemose. Mineralinė vata Supafil Loft Plus skirta tokiems sprendimams kaips šilumos, garso izoliavimas ar atsparumas ugniai.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plokščiųjų stogų plokštė PAROC ROB 60, 1200x1800 mm

PAROC ROB 60 - stangri, nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Jos sudaro tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai, nes plokštės yra laidžios vandens garams.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dembliai šilumos ir garso izoliacijai ISOVER STANDARD 35 ROLL (įv. dydžiai)

ISOVER STANDARD 35 - geros kokybės mineralinės vatos, priskiriamos 4 žvaigždučių PREMIUM klasei. Nedegi, šilumą ir garsą izoliuojanti mineralinės vatos demblys yra niekuo nepadengtas, lankstus, minkštas, lengvai montuojamas. 35-50/TWIN yra 100 mm storio gaminys, horizontaliai perpjautas į du demblius 2x50 mm.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Knauf SUPAFIL LOFT PRO 037 16.6kg

35,80 €

Supafil Loft Pro – biri, naudojama pučiant, mineralinė vata, kuri yra pagaminta nenaudojant jokių paildomų rišamųjų medžiagų. Ši vata gali būti naudojama pastatų perdangose, grindų ir pakabinamų lubų sistemose. Mineralinė vata Supafil Loft PRO skirta tokiems sprendimams kaips šilumos, garso izoliavimas ar atsparumas ugniai.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plokščiųjų stogų plokštė PAROC ROB 80, 1200x1800 mm

PAROC ROB 80 - stangri, nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Jos sudaro tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai, nes plokštės yra laidžios vandens garams.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Šiltinimo vata – nepakeičiamas komponentas būsto izoliacijai

Tai izoliacinė medžiaga, gaminama iš stiklo ar natūralaus akmens pluošto. Vata gaminama iš aukštos kokybės medžiagų, naudojant itin aukštą temperatūrą, todėl yra atspari karščiui ir kitiems aplinkos veiksniams.
Internetinėje ir fizinėje „Mimeta“ parduotuvėje Jūsų laukia patikima, ilgaamžė šiltinimui skirta vata ir kiti izoliaciniai produktai, idealiai pritaikyti Jūsų būsto jaukumui ir šilumai.

Kodėl verta rinktis šią medžiagą?

Šiandien žmonių poreikiai gyvenimo kokybei – aukštesni nei bet kada anksčiau. Būstas ne tik saugo nuo kritulių, vėjo, kitų stichijų. Namų erdvėje svarbu sukurti palankų mikroklimatą: kad būtų patogu ilsėtis, dirbti ir leisti laiką su artimaisiais.
Būtent dėl komforto poreikio rekomenduojame pasirūpinti išties gera būsto izoliacija. „Mimeta” asortimente Jūsų laukia šiltinimui skirta vata, kuri užtikrina visus minėtus privalumus ir dar daugiau:
  • Ekonomiškas sprendimas – šiandien daugelio gyventojų prioritetas – kuo mažesnės šildymo išlaidos. Moderni šilumos izoliacija net senos statybos būstą gali paversti išties energiškai efektyviu. Tinkamai sumontuota šiltinimo vata apsaugo nuo šalčio tiltų, per kuriuos būstas praranda šilumą. Taigi, pasirūpinę izoliacija, namuose jausitės šiltai, jaukiai ir sutaupysite.
  • Universalus montavimas – šiltinimo vatą patogu pritaikyti įvairiose erdvėse. Priklausomai nuo situacijos, ja galima izoliuoti pastato išorę: fasadą, stogą, arba būsto vidų: lubas, sienas, grindis ir t.t.
  • Nedegus produktas – bandymai parodė, kad šis šiltinimo būdas gali apsaugoti pastatus nuo ugnies plitimo, taip sumažinant pažeidžiamumą buitiniams gaisrams. Nustatyta, kad šiltinimo vata be vargo atlaiko aukštesnę nei 1000ºC temperatūrą. Ji nedega, todėl neišskiria toksiškų dujų ar dūmų, net jei bus veikiama didelio karščio.
  • Nepralaidi drėgmei – Lietuvoje visus metus vyrauja drėgni orai, todėl renkantis izoliacinę medžiagą pasirūpinkite, kad ji būtų pritaikyta šalies klimatui. Laimei, šiltinimo vatą galite naudoti net drėgnose terpėse ir teritorijose, kur didelis kritulių kiekis. Nepaisant atsparumo drėgmei, ši izoliacinė medžiaga padeda palaikyti gerą apšiltinto paviršiaus ventiliaciją.
  • Ilgalaikiai rezultatai – šiltinimui skirta vata (jeigu ją sumontavote tinkamai) yra išties ilgaamžis pasirinkimas. Ji nesideformuoja ir izoliuoja nuo šalčio bei drėgmės visą pastato gyvavimo laikotarpį. Kokybiškos šiltinimo vatos neturėtų pažeisti temperatūros pokyčiai, UV spinduliai, krituliai ir kiti aplinkos veiksniai.
  • Žema kaina – lyginant su kokybe, šiltinimo vatos kaina yra gana nedidelė, prieinama praktiškai kiekvienam būsto savininkui. Ilgalaikėje perspektyvoje ji tikrai atsipirks!
  • Optimali garso izoliacija – izoliacinė vata suteikia dar vieną papildomą privalumą: ji apsaugo nuo nepageidaujamo išorės triukšmo. Net jei gyvenate arti judrios gatvės ar kitų triukšmo šaltinių, namuose Jūsų laukia ramybė!
  • Aplinkai draugiška medžiagos sudėtis – siekiant geriausių izoliacijos rezultatų ir aplinkos apsaugos, apšiltinimui skirta vata turėtų būti kuo natūralesnės sudėties, be nereikalingų, dirginančių priemaišų ir priedų. Būtent tokią šiltinimo vatą siūlome „Mimeta” parduotuvėje. Visi mūsų produktai kruopščiai ištestuoti, pagaminti naudojant inovatyvias technologijas ir patikimas žaliavas. Ši izoliacinė medžiaga neišskiria pavojingų medžiagų į aplinką, yra saugi ir gali būti naudojama ilgus metus.

Šiltinimo vatos naudojimas: ką būtina žinoti kiekvienam?

Jeigu planuojate šiltinimo darbus atlikti savarankiškai, nepamirškite apsaugos priemonių. Kontaktuojant su oda, izoliacinė vata nesukelia skausmo ar dirginimo, tačiau yra rizika, kad įkvėpsite į orą pasklidusias mikroskopines vatos dulkes. Jos gali alergizuoti ir net sukelti lėtines kvėpavimo takų ligas.
Dėl šios priežasties pasirūpinkite apsaugos priemonėmis: kauke, pirštinėmis, apsauginiais drabužiais. Darbų metu laikykitės visų gamintojo saugumo nurodymų ir rekomendacijų.


DUK

1. Kokią šiltinimo vatą rekomenduojate rinktis?

Renkantis šiltinimo vatą, rekomenduojame atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Tai produkto sudėtis, pritaikomumas ir gamintojas.
„Mimeta” parduotuvėje klientų laukia kruopščiai atrinktos, profesionalų puikiai vertinamos izoliacinės medžiagos. Tai „Knauf“, „Isover“ ir „Paroc“ gamintojų šiltinimo vata. Lyginant su kitų gamintojų produktais, jos sudėtis saugi aplinkai, vata neturi nemalonaus kvapo, yra lengvai pjaustoma, plačiai panaudojama, minkštesnė ir puikiai tinka lietuviškam klimatui.
Su šių gamintojų vata labai patogu dirbti: atliekant izoliacijos darbus, ją bus patogu pjaustyti, į aplinką pateks tik nedidelis kiekis dulkių, todėl gerokai mažesnė kvėpavimo takų sudirgimo rizika. Įsitikinkite patys: izoliavimo procesas naudojant šią medžiagą praeis paprasčiau ir greičiau!

2. Kokios medžiagos naudojamos šiltinimo vatos gamybai?

Tai natūralaus akmens ar stiklo pluošto pagrindu pagaminta izoliacija. Vis dėlto, ši vata daugiausia gaminama iš natūralaus akmens pluošto, pavyzdžiui, išlydytų vulkaninių uolienų, tokių kaip bazaltas, gabras, anortozitas ar dolomitas.

3. Kaip ji gaminama?

Šiltinimui skirta vata dažniausiai išgaunama iš vulkaninių uolienų, ištirpusių maždaug 1600 °C temperatūroje. Ši ištirpusi uoliena vėliau susukama į „vatą“ ir sujungiama skirtingomis dervomis bei aliejais. Tokio tipo vata gali būti naudojama visoms namų izoliacijos reikmėms, įskaitant sienas, stogus, palėpes, lubas ir grindis.

4. Ar šiltinimo vatos izoliacija tinka ir senos statybos namams?

Tai itin universali, lengvai pritaikoma medžiaga, kuri tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems senos statybos būstams.

5. Nuo ko priklauso šiltinimo vatos kaina?

Kiekvienu atveju kaina gali būti individuali. Kiek tiksliai kainuoja Jus dominantis produktas, nulems vatos sudėtis, techninės charakteristikos (paskirtis, storis, atsparumas), o taip pat – ir prekės ženklas. „Mimeta” internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia draugiškos izoliacijos produktų kainos ir nepriekaištinga kokybė!