Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 13,53kg

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 120,00 €

Aktyvūs filtrai

Vata rulonais Knauf UNIFIT 035 (įv. matmenys)

28,60 €

UNIFIT 035 - Mineralinė vata rulonuose  pagaminta pagal Ecose® Technologiją. Technologija nenaudojant formaldehidų, dažiklių. Skirta naudoti šilumos (λD 0,035 W/mK), garso izoliavimo bei atsparumo ugniai sprendimuose. Naudojama tvarumo įvertinimo sistemose – pvz. BREEAM ir LEED

Ypač tinkama į konstrukcijas kai atstumai tarp gegnių ar statramsčių yra skirtingi.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Universali akmens vatos plokštė PAROC Ultra (įv. matmenys)

21,75 €
PAROC Ultra yra nedegios, universalios, efektyviai šilumą ir garsą izoliuojančios akmens vatos plokštės. Tai universali šilumos, garso ir apsaugos nuo ugnies izoliacija pastatų atitvaroms, kai šilumos izoliacija neveikiama apkrovų: šlaitiniams stogams, palėpėms, medinėms grindims tarp gulėkšnių, trisluoksnėms mūro ir karkasinėms sienoms, vėdinamiems fasadams ir vidaus pertvaroms. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Isover 565-KT37-50/Rul 12.54m2

ISOVER KT-37 - geros kokybės mineralinės vatos, priskiriamos 3 žvaigždučių STANDARD klasei. Nedegi, šilumą ir garsą izoliuojanti mineralinės vatos demblys yra niekuo nepadengtas, lankstus, minkštas, lengvai montuojamas. Viename pakete yra du 565 mm pločio ritiniai.

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Paroc biri vata BLT9 15kg

PAROC BLT 9 - biri vata šilumos izoliacijai. Akmens vata yra nedegi, iš jos suformuojamas vientisas šiltinimo sluoksnis, kokybiškai ir lengvai yra užpildomos ertmės tarp stogo konstrukcijų, bei palėpėje išvedžiotų vamzdžių. Šilumos izoliacija iš birios akmens vatos yra sausa, nesukrenta ir nesusitraukia. Šilumos laidumo koeficientas 0,041 W/mK (LOFT) ir 0,038 W/mK (FRAME). 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Isover SAUNA 25x1200x2100/ 12.6m2

ISOVER Sauna - pusiau kieta mineralinės vatos plokštė, iš vienos pusės padengta stiklo audiniu, o iš kitos – aliuminio folija. Ilgosiose plokštės briaunose yra suleidimo įpjovos. Aliuminio folijos danga veikia kaip barjeras, stabdantis garų skverbimąsi į konstrukciją, atspindi šilumą, todėl sumažinamas energijos poreikis ir trukmė, reikalinga saunai prikaitinti.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Isover Standard 42 ROLL Twin 50*1220*7000 (25vnt/pal) 17.08m2

ISOVER STANDARD 42 ROLL - geros kokybės mineralinės vatos, priskiriamos BASIC klasei. Nedegi, šilumą ir garsą izoliuojanti mineralinės vatos demblys yra niekuo nepadengtas, lankstus, minkštas, lengvai montuojamas. 42-50/TWIN yra 100 mm storio gaminys, horizontaliai perpjautas į du demblius 2x50 mm (gali būti naudojama kaip 50 mm arba 100 mm storio izoliacija).
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Dembliai šilumos ir garso izoliacijai ISOVER STANDARD 35 ROLL (įv. dydžiai)

ISOVER STANDARD 35 - geros kokybės mineralinės vatos, priskiriamos 4 žvaigždučių PREMIUM klasei. Nedegi, šilumą ir garsą izoliuojanti mineralinės vatos demblys yra niekuo nepadengtas, lankstus, minkštas, lengvai montuojamas. 35-50/TWIN yra 100 mm storio gaminys, horizontaliai perpjautas į du demblius 2x50 mm.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Grindų plokštė šilumos ir garso izoliacijai ISOVER FLO (įv. dydžiai)

ISOVER FLO plokštė specialiai pritaikyta smūgio garso slopinimui judriųjų grindų konstrukcijoje. Judriųjų grindų danga (virš ISOVER FLO) įrengiama pagal projektuotojo nurodymus. Tai gali būti betono sluoksnis, išlyginamasis cementinis sluoksnis arba iš Gyproc plokščių sumontuota sausųjų grindų konstrukcija. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plokščiųjų stogų plokštė PAROC ROB 60, 1200x1800 mm

PAROC ROB 60 - stangri, nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Jos sudaro tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai, nes plokštės yra laidžios vandens garams.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plokščiųjų stogų plokštė PAROC ROB 80, 1200x1800 mm

PAROC ROB 80 - stangri, nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Jos sudaro tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai, nes plokštės yra laidžios vandens garams.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.
Šilumos ir garso izoliaivmo priemonės. Turime populiariausių gamintojų Knauf Insulation, Paroc ir Isover mineralines vatas. Rašykite mums ir mes pasiūlysime Jums priimtiniausią pasiūlymą.