Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 6,00 € - 28,00 €

Storis

Storis

Paskirtis

Paskirtis

Aktyvūs filtrai

Universali akmens vatos plokštė PAROC Ultra (įv. matmenys)

16,75 €
PAROC Ultra yra nedegios, universalios, efektyviai šilumą ir garsą izoliuojančios akmens vatos plokštės. Tai universali šilumos, garso ir apsaugos nuo ugnies izoliacija pastatų atitvaroms, kai šilumos izoliacija neveikiama apkrovų: šlaitiniams stogams, palėpėms, medinėms grindims tarp gulėkšnių, trisluoksnėms mūro ir karkasinėms sienoms, vėdinamiems fasadams ir vidaus pertvaroms. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Paroc biri vata BLT9 15kg

PAROC BLT 9 - biri vata šilumos izoliacijai. Akmens vata yra nedegi, iš jos suformuojamas vientisas šiltinimo sluoksnis, kokybiškai ir lengvai yra užpildomos ertmės tarp stogo konstrukcijų, bei palėpėje išvedžiotų vamzdžių. Šilumos izoliacija iš birios akmens vatos yra sausa, nesukrenta ir nesusitraukia. Šilumos laidumo koeficientas 0,041 W/mK (LOFT) ir 0,038 W/mK (FRAME). 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Dembliai šilumos ir garso izoliacijai ISOVER STANDARD 35 ROLL (įv. dydžiai)

ISOVER STANDARD 35 - geros kokybės mineralinės vatos, priskiriamos 4 žvaigždučių PREMIUM klasei. Nedegi, šilumą ir garsą izoliuojanti mineralinės vatos demblys yra niekuo nepadengtas, lankstus, minkštas, lengvai montuojamas. 35-50/TWIN yra 100 mm storio gaminys, horizontaliai perpjautas į du demblius 2x50 mm.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Šilumos ir garso izoliaivmo priemonės. Turime populiariausių gamintojų Knauf Insulation, Paroc ir Isover mineralines vatas. Rašykite mums ir mes pasiūlysime Jums priimtiniausią pasiūlymą.