Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

  • 0kg - 20kg

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Sąramos – efektyviam langų ir durų perdengimui

Sąramos yra skirtos perdengti langų ir durų angas skirtingo storio ir paskirties sienose. UAB „Mimeta“ siūlo aukščiausios kokybės sąramas, pritaikytas įvairaus storio ir paskirties pastatų sienoms. Šias konstrukcijas lengva montuoti, jos gali būti eksploatuojamos ne vienerius metus.

Kodėl sąramos svarbios kiekvienam būstui?

Durų, langų angų perdengimas naudojant sąramas turi būti atliktas ypač dėmesingai: tai padeda geriau paskirstyti ir atlaikyti mūrui tenkančią apkrovą. Ieškant patikimų sąramų, verta rinktis ilgaamžes, iš natūralių medžiagų pagamintas konstrukcijas. Visas jas rasite pas mus!

Kodėl verta rinktis „Mimeta“ sąramas?

Įsigiję mūsų sąramas, tikrai nenusivilsite. Štai kodėl:
  • Nedidelis svoris – kviečiame rinktis kompaktiškas sąramas, kurios sveria nedaug. Jas galite sumontuoti ir rankiniu būdu!
  • Platus pasirinkimas – galime pasiūlyti įvairių matmenų sąramas, todėl jos tiks praktiškai visoms langų ir durų angoms.
  • Puikus sukibimas – mūsų siūlomas sąramas patogu naudoti, jos puikiai sukimba su kitomis statybinėmis medžiagomis.
  • Gera šilumos izoliacija – apsaugos nuo šalčio tiltelių susidarymo.

Unikali konstrukcija

Mūsų tikslas – palengvinti Jūsų būsto įrengimo ir remonto darbus neaukojant kokybės. Būtent todėl  UAB „Mimeta“ asortimente esančios sąramos yra pagamintos taip, kad galėtų betarpiškai remtis į tarp aukštų esančias perdengimo plokštes. Tai reiškia, kad montuojant jas, nereikės papildomos blokų eilės mūrijimo.
Nesudėtinga, tačiau protingai sukurta sąramų konstrukcija padės visus perdengimo darbus atlikti greičiau ir paprasčiau!

Nuo ko priklauso sąramos kaina?

Kokia yra sąramų kaina – bene dažniausiai užduodamas klausimas. Į jį nėra vieno universalaus atsakymo: galutinė sąramos kaina susideda iš jas sudarančių medžiagų savikainos bei montavimo darbų kaštų.
Pavyzdžiui, didžiausią kainą dažniausiai turi metalinė sąrama, kuri geriausiai tinka didesnės apimties statybų ar remonto darbams. Tuo tarpu betoninė sąrama paprastai yra ekonomiškiausias variantas, kuris puikiai tiks mažesnės apimties projektui.

Sąramos kaina, prieinama kiekvienam

Pas mus patikimus produktus galite gauti pigiau. Sąramų kaina „Mimeta“ parduotuvėje svyruoja nuo 12,30 iki 17,50 Eur. Tai puikus kainos ir kokybės santykis: tiesiogiai bendradarbiaujame su gamintojais, todėl galime pasiūlyti visus saugumo standartus atitinkančias sąramas už itin žemą kainą. Tai geri produktai, prieinami visiems!

Sąramų tipai: ką būtina žinoti?

Kad sumontuota sąrama gerai atlaikytų jai tenkančią apkrovą, svarbu pasirinkti Jūsų atveju tinkamiausią produktą. Tai padarysite atsižvelgę į sąramų tipą. Jos skirstomos į metalines, betonines ir betono blokelių sąramas. Aptarkime šias kategorijas kiek išsamiau:

1.Metalinė sąrama

Pasižymi dideliu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Šias sąramas rekomenduojame rinktis atliekant remonto ar renovacijos darbus, norint išgriauti plačią sieną, per visa jos ilgį. Sąramų konstrukcija specialiai pritaikyta didelių gabaritų sienoms: jos tvirtinamos išilgai griaunamos sienos ir užfiksuojamos metaliniais sraigtais.

2.Betono blokelių sąrama

Jos yra ypač tvirtos, ilgaamžės ir gana nebrangios. Šias sąramas galima naudoti montuojant durų ir langų perdangas, priskiriant jas prie sutvirtinimo konstrukcijų.

3.Betoninė sąrama

Tai vienas ekonomiškiausių sąramų variantų: jos pritaikytos perdengti durų ir langų angas mažesnėse sienose. Betonas yra pigi statybinė medžiaga, kuri tinka, jeigu siekiate sutaupyti.

Vien tik izoliacijos sluoksnio neužtenka

Storas putų polistirolo ar kitos izoliacinėms medžiagos sluoksnis išties svarbus namų energiniam efektyvumui, tačiau tai – dar ne viskas.
Siekiant užtikrinti optimalią temperatūrą namuose ir išvengti šilumos nuostolių, reikia išvengti šalčio tiltelių susidarymo. Šalčio tilteliai – tai pastato zonos, kuriose pralaidumas šalčiui yra ženkliai didesnis, lyginant su kitomis vietomis.

Kaip išvengti šalčio tiltelių susidarymo?

Rūpinantis būsto jaukumu ir šiluma, ekspertai pataria ypatingą dėmesį skirti ne tik pamatų, sienų, grindų izoliacijai, bet ir kitais pastato konstrukcijos komponentais, tame tarpe – ir sąramomis.
Savo klientams siūlome profesionalų patikrintas, pirkėjų mėgstamas, tvirtas sąramas. Tinkamai jas sumontavus, sumažės šalčio tiltelių susidarymo rizika. Išvengsite energinių nuostolių ir namuose laikysis maloni temperatūra!