Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

 • 0kg - 25kg

Kaina

Kaina

 • 0,00 € - 19,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Ypač elastingi plytelių klijai KNAUF K4 (įv. kiekiai)

14,70 €
KNAUF K4 - ypač elastingi plytelių klijai skirti vidaus ir išorės darbams atlikti. Šie klijai pagaminti cemento pagrindu, yra ypač elastingi, tinkami klijuoti ant nestabilių pagrindų. Klijai atsparūs temperatūriniams svyravimams, vandens poveikiui ir apkrovoms. Nesuslūgsta, nėra vidinių įtempių. Galima klijuoti plyteles ant plytelių. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plytelių klijai CERESIT CM17 Super Flexible (įv. kiekiai)

CERESIT CM17 Super Flexible - kokybiški elastingi plytelių klijai vidaus ir lauko darbams. Lengvai paruošiami ir užtepami, atsparūs vandeniui ir šalčiui. Mišinyje yra specialių priedų, kurie neleidžia plytelėms nuslinkti žemyn klijuojant ant sienų, ypač lengvai išsimaišo, tepasi ant pagrindų, pasiskleidžia po plytele ir taip užtikrina stabilų bei patogų klijavimą. 

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Plytelių klijai kiekvienam: nuo šildomų grindų iki lauko terasos

 
Kokybiški klijai plytelėms – nepamainomi, siekiant, kad išklotos plytelės tvirtai laikytųsi ir patikimai tarnautų ilgus metus. Siekiant geriausių rezultatų, šie klijai turi būti elastingi, ilgaamžiai, pasižymėti gera sudėtimi ir atitikti visus Europos Sąjungos kokybės standartus.
UAB „Mimeta” asortimente Jūsų laukia patikimi klijai įvairių tipų plytelėms: nuo vonios iki lauko terasos. Kviečiame su mūsų produkcija susipažinti iš arčiau!

Aukštos kokybės klijai plytelėms

Siūlome klijus, kurie puikiai tinka įvairiems paviršiams ir aplinkos sąlygoms: Jūsų laukia klijai šildomoms grindims, voniai, virtuvei, lauko terasos plytelėms ir dar daugiau!
 • Lauko plytelių klijai: lauke eksploatuojamos plytelės nuolat patiria neigiamą aplinkos poveikį. Todėl čia labai svarbūs plytelių klijai atsparūs šalčiui, temperatūros svyravimams, drėgmei, UV spindulių poveikiui.
 • Plytelių klijai šildomoms grindims: šildomos grindys pasižymi temperatūriniu plėtimusi. Šis procesas ilgainiui gali pakenkti klijų elastingumui ir plytelių sukibimui: jos gali atšokti nuo pagrindo. Todėl reikalingi ypač elastingi, karščiui atsparūs plytelių klijai, kurie nebijo šilumos, nesideformuoja, išlaiko puikų sukibimą.
Mūsų asortimente yra itin kokybiški, visame pasaulyje aukštai vertinamų prekių ženklų klijai. Tai Sakret, Weber, Ceresit ir Knauf.
Visi šie produktai atitinka griežtus kokybės standartus, išsiskiria nepriekaištinga sudėtimi, yra labai patvarūs, todėl gali būti naudojami universaliai, įvairios paskirties patalpose ir net lauke. Juos paprasta naudoti, užtepti sparčiai džiūva, todėl greitai galite mėgautis puikiu rezultatu.
UAB „Mimeta“ fizinėje ir internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia aukščiausios kokybės klijai, pritaikyti naudoti viduje ir lauke. Kruopščiai subalansuota formulė užtikrins, kad darbus atliksite dar greičiau, paprasčiau ir kokybiškiau!

Pasiruošimas darbui su plytelių klijais: viskas, ką būtina žinoti

Jeigu planuojate klijus plytelėms naudoti savarankiškai ir tai darote pirmą kartą, labai svarbu atsižvelgti į darbų etapus:
 1. Tinkamai paruoškite pagrindą klijams: siekiant, kad klijai sukibtų su paviršiumi ir plytelės patikimai laikytųsi, kruopščiai nuvalykite pagrindą, ant kurio tepsite klijus. Pašalinkite riebalus, dulkes ir kitus nešvarumus. Jeigu pagrindas yra akytas betonas ar vandenį įgerianti medžiaga, prieš tepant klijus ją nugruntuokite. Jeigu pagrindas gipsinis arba anhidritinis arba paviršius padengtas dažais, jį kruopščiai nušlifuokite naudojant švitrinį popierių ir taip pat nugruntuokite. Jei bus klijuojama patalpose, kuriose didelė drėgmė (pavyzdžiui, vonios kambaryje), rekomenduojama prieš tai paviršių patepti hidroizoliacijos sluoksniu.
 2. Paruoškite klijų mišinį: šį etapą atlikite pagal gamintojo nurodymus. Dažniausiai tai daroma maišant klijų mišinį su vėsiu vandeniu (naudokite tiksliai pamatuotą vandens ir mišinio kiekį). Klijus kruopščiai maišykite maišikliu, tol, kol masė taps tolygi, vienalytė, be gumuliukų ir grumstelių.
 3. Padenkite paviršių klijais plytelėms: paruoštas mišinys turi būti tepamas naudojant atitinkamai parinktus įrankius (pavyzdžiui, glaistyklė su dantukais, o jei reikalingas storesnis klijų sluoksnis, speciali mentelė). Nenaudokite per didelio klijų kiekio ir kruopščiai juos paskirstykite. Svarbu: jei naudojami klijai lauko darbams, o plytelių danga bus nuolat veikiama klimato sąlygų (drėgmės, šalčio, karščio), galite papildomai užtepti dar vieną, plonesnį klijų sluoksnį. Taip pat, klijus naudojant lauko sąlygomis, būtina suformuoti nuolydį, kad kritulių vanduo neužsistovėtų ir nutekėtų nuo plytelių.
 4. Ant klijų pradėkite kloti plyteles: denkite jas ant klijais padengto paviršiaus. Tuomet švelniai, tačiau tvirtai jas prispauskite, kol mišinys dar yra pakankamai lipnus (nepamirškite, kad dauguma klijų mišinių yra greitai stingstantys, todėl per ilgai nelaukite). Klojant plyteles, labai svarbu tarp jų palikti nedidelius tarpus (jų dydis priklauso nuo plytelių išmatavimų ir erdvės, kurioje bus eksploatuojamos plytelės).
 5. Užglaistykite tarp plytelių paliktus tarpus. Glaistymo darbus pradėkite praėjus maždaug 2 paroms po dengimo. Užbaigus glaistymą, švelniai pašalinkite pašalinius klijų mišinio likučius.

Dažniausios klaidos dirbant su plytelių klijais

Aukštos kokybės, didelio elastingumo klijai – dar ne viskas. Ne mažiau svarbu išvengti esminių klaidų juos naudojant. Štai kokios daromos dažniausiai:
 • Naudojami netinkami klijai. Labai svarbu, kad pasirinktumėte klijus, kurie atitinka konkretaus paviršiaus poreikius: pavyzdžiui, vonioje, kurioje nuolat aukšta drėgmės koncentracija, negalima naudoti klijų, skirtų šildomoms grindims. Taigi, perkant klijus, žinokite kur ir kaip juos naudosite, antraip galite karčiai nusivilti.
 • Vienu metu paruošiamas per didelis kiekis klijų mišinio. Klijai plytelėms gana greitai stingsta, todėl yra rizika, kad mišinys išdžius, nespėjus jo deramai panaudoti.
 • Tepamas per didelis klijų kiekis. Kalbant apie darbą su kokybiškais klijais, galioja esminė taisyklė: „mažiau yra daugiau”. Todėl stenkitės kiekvieną kartą tepti tik reikiamą klijų kiekį, jų nepadauginat. Priešingu atveju darbas bus nekokybiškas ir jį teks kartoti.
 • Netinkamas klijų tepimas. Dalis žmonių daro klaidą padengdami paviršių klijais: juos varvina mažais lašiukais, ant plytelės kraštų. Toks klijų tepimas sukelia riziką, kad ateityje plytelė gali suskilti per vidurį. Tam gali pakakti net ir nedidelio smūgio ar spaudimo.
 • Nenaudoja glaistiklio. Užtepus klijus, svarbu juo tolygiai paskirstyti glaistikliu. Priešingu atveju taip pat gali pasitaikyti plytelių skilimai.

DUK

1.Kokie plytelių klijai tinka šildomoms grindims? Į ką atsižvelgti perkant?

Šildomoms grindims labiausiai tinkami elastingi plytelių klijai, kurie nebijo aukštesnių temperatūrų. Naudojant juos, galėsite būti ramūs, kad plytelės neatšoks, nes klijai nesideformuos juos veikiant kylančiai ir krentančiai temperatūrai. Taigi, geras pasirinkimas šiuo atveju yra karščiui atsparūs klijai.

2.Kokie geriausi plytelių klijai lauko darbams?

Klijuojant plyteles lauko erdvėse, geriausi klijai atsparūs šalčiui. Jie gali be vargo atlaikyti žemas temperatūras, neskilti ir neatšokti.

3.Kaip vyksta pats klijavimo procesas naudojant plytelių klijų mišinį?

Plytelių klijus naudoti iš tiesų paprasta: pagal gamintojo instrukciją paruošiamas klijavimo mišinys, tepamas reikiamas sluoksnis (bet ne didesnis nei nurodo gamintojas), o galiausiai – klijuojama plytelė.

4.Ar siekiant geriausių rezultatų, būtini skysti plytelių klijai?

Šiandien rinkoje galima rinktis įvairių tipų klijus: nuo skystų, paruoštų naudojimui, iki mišinių. Vis dėlto, vienas geriausių pasirinkimų yra universalūs klijai, kurie tinka bet kam: sienų, grindų plytelėms, voniai, virtuvei ir kitoms erdvėms.

5.Kokios saugumo rekomendacijos taikomos dirbant su plytelių klijais?

Nors šie klijai yra nepavojingi ir darbas su jais gana paprastas, būtina laikytis elementarių saugumo reikalavimų. Įsigilinkite į gamintojo nurodymus, klijavimą atlikite pagal aprašytus darbų etapus. Svarbu turėti visus reikalingus įrankius (pavyzdžiui, glaistyklę), apsaugines pirštines, vengti patekimo į akis, ant rūbų, kitų paviršių.

 

Geri produktai už prieinamą kainą

 
Sakret, Weber, Ceresit ir Knauf plytelių klijai, aukščiausios kokybės mineralinė vata Knauf ir kiti patikimų gamintojų produktai Jūsų būstui – UAB „Mimeta” parduotuvėje. Esame šios srities profesionalai, kurių tikslas – su kaupu pateisinti klientų lūkesčius. Todėl visada pakonsultuosime, atsakysime net į menkiausius kylančius klausimus ir patarsime, koks produktas labiausiai atitinka Jūsų poreikius.
Bendradarbiaujame su geriausiais prekių ženklais, todėl tikrai rasime ką pasiūlyti pagal klientų norus ir galimybes. Atraskite kokybę ir džiaukitės išliekančiais rezultatais už itin patrauklią kainą. Įsitikinkite tuo jau šiandien!