Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 30kg

Kaina

Kaina

  • 5,00 € - 22,00 €

Aktyvūs filtrai

Mišinys remontinis Caparol Capatect Armareno 700 25kg

CAPAROL Capatect ArmaReno 700 - aukštos kokybės universalusis skiedinys, atsparus atmosferos veiksniams, labai pralaidus vandens garams, nekenkia aplinkai. Labai mažas įtempis dėl plaušų priedų. Lengvai dengiamas: tiek rankiniu būdu, tiek ir mašinomis Mišinyje yra priedai, didinantys hidrofobiškumą, plastiškumą dengiant ir sukibtį.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Gipskartonio plokščių klijai KNAUF Perlfix LV (įv. kiekiai)

7,52 €
KNAUF Perlfix – gipsiniai klijai su specialiais priedais pasižymi greitu kietėjimu. Pagrindas turi būti pakankamai grubus ir įgeriantis drėgmę. Gamintojas rekomenduoja būtinai gruntuoti paviršių atitinkamais Knauf gruntais. Klijai turi būti naudojami tik vidaus darbams atlikti. Gerai sukimba su visomis įprastomis statybinėmis medžiagomis.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Įvairūs klijavimo mišiniai statyboms - jei reikia priklijuoti plyteles, jei šiltinate namą ir reikia mišinio armavimui - tiek jeigu naudojate vatą, tiek ir polistirenui. Mišiniai priklijuoti polistireno plokštes prie sienos, priklijuoti armavimo tinkleliui, gipskartonio plokštėm, akmens vatai. Pasirinkimas tiek gamintojų, tiek pačių mišinių nemažas - mes galime pasiūlyti patikimus, profesionalių statybininkų patikrintus mišinius ir pasiūlysim Jums pagal Jūsų situaciją ir statinį.