Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 35kg

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 27,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Mišinys remontinis Weber Quickrep 5kg

8,52 €
Weber QuickRep cementinis, greitai stingstantis mišinys skirtas horizontaliam ir vertikaliam betono paviršiaus lyginimui, ertmių ir duobių užtaisymui. Lauko terasų, balkonų ir garažų grindų lyginimui, nuolydžių formavimui. Vertikaliems paviršiams, kai reikalingas greitas remontas. Sluoksnio storis 0-30 mm, duobės iki 50 mm.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Kvarcinis smėlis Sakret QS 0-0.5mm 25kg

6,84 €
Kvarcinis smėlisSAKRET QS yra smėliuko rūšis, kurią daugiausia sudaro smulkūs 0-0,5mm kvarco grūdeliai. Šis smėlis gali būti naudojamas stiklo gamybai, spalvotų ir juodų metalų lydymui, statybų sektoriuje kvarcinis smėlis yra plačiai naudojamas kaip užpildas gaminant įvairius statybinius mišinius.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Greitai kietėjantis cementas CERESIT CX 5

26,42 €
CERESIT CX 5 - Itin greitai kietėjantis cementas, kuris turi greitą džiūvimo laiką, atsparus šalčiui bei itin patvarus. Tinka tiek vidaus, tiek išorės darbams. Montažinis cementas gali būti dedamas ant vienalyčio, standaus ir švaraus pagrindo, nuo kurio yra nuvalytos tokios sukibimą mažinančios medžiagos kaip riebalai, bitumas ar dulkės.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Mišinys remontinis Weber Outdoor (įv. kiekis)

25,65 €
Weber OutdoorRepair – cementinis mišinys skirtas horizontaliam ir vertikaliam betono  paviršiaus lyginimui, ertmių, duobių ir smulkių pažeidimų užtaisymui. Pvz.: betoniniai laiptai, balkonų elementai, cokoliai, stulpeliai. Rekomenduojamas sluoksnio storis 3-20 mm – lyginimui, duobių ir ertmių užtaisymui iki 50 mm.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Cementas ROCKET M-800 CEM II 42.5N 35kg (40/pad.)

Naudojant Rocket Cement M-800 su superplastikliu ir mikrofibra betonas yra lengviau apdirbamas – lengviau užlyginamas paviršius. Dėl sumažinto vandens kiekio mišinyje mažėja vandens atsiskyrimas, o mikrofibra sumažina trūkių tikimybę kietėjant betono konstrukcijoms. Betonas tampa stipresnis ir leidžia greičiau nuimti betonavimui naudotus klojinius, tęsti statybos darbus.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Šioje kategorijoje rasite tiek cemento mišinius, tiek betoną, tiek mūro mišinius - paprasta nusifiltruoti, ko Jums reikia statybose. Turime pasiūlyti tiek lietuvišką, tiek lenkišką, tiek baltą cementą - tikrai išsirinksite. Taip pat Jūsų pasirinkimui ir  specialūs mūro mišiniai sienoms bei betonas.