Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 42,00 € - 43,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Cemento drožlių plokštės stogui ir fasadui

Cemento drožlės – plačiai naudojama statybinė medžiaga, kuri idealiai tinka grindų, sienų, lubų, balkonų, stogų ir kitų konstrukcijų įrengimui.
Plokštės praverčia tokiais atvejais, kai reikalinga stipresnė konstrukcija, nes atlaiko dideles apkrovas, nebijo mechaninių pažeidimų ir gali būti eksploatuojamos ne vieną dešimtmetį.

Kuo ypatingos cemento drožlės?

Tai glotnios, iš cemento ir pjuvenų pluošto pagamintos plokštės, kurioms būdingos visos geriausios cemento bei medienos savybės. Lyginant su tradiciniais cemento gaminiais, jos yra lengvesnės, paprasčiau formuojamos ir lengvai montuojamos. Nepaisant to, savo atsparumu aplinkos veiksniams, tvirtumu ir ilgaamžiškumu jos niekuo nenusileidžia cemento plokštėms.

Cemento drožlių privalumai

Siūlome aukštos kokybės Cetris cemento ir pjuvenų plokštes. Štai kokiomis savybėmis jos pasižymi:
  • Išskirtinis tvirtumas. Cemento drožlių pagrindu pagamintos plokštės yra gerokai stabilesnės ir tvirtesnės nei alternatyvūs produktai (pavyzdžiui, įprastai naudojamos gipskartonio, faneros ar medžio plaušo plokštės).
  • Nedidelis svoris. Tai lengvos ir kompaktiškos plokštės: mūsų siūloma 10 mm storio plokštės sveria vos 14,0 kg / m², todėl su ja dirbti ypač paprasta.
  • Lengvas apdirbimas. Cemento drožlių pagrindu pagamintas plokštes galima formuoti pagal individualius pageidavimus. Kaip ir kitos medžiagos, pavyzdžiui, medžio plokštės, cemento drožlių plokštės yra lengvai pjaustomos, gręžiamos, frezuojamos, šlifuojamos.
  • Plačiai pritaikoma medžiaga. Tai universalus statybų produktas, kuris tinka įvairiems objektams. Plokštės gali būti naudojamos ne tik grindims, sienoms, luboms, balkonams, stogams įrengti, bet ir kitoms paskirtims, pavyzdžiui, kelių konstrukcijoms.
  • Atlaiko ekstremalias oro sąlygas. Atšiaurios žiemos, karštos vasaros, didelis kritulių kiekis, kenksmingi UV spinduliai, vėjas ir kiti gamtos išbandymai, kurių netrūksta Lietuvoje, yra nebaisūs cemento drožlių plokštėms. Jos atlaiko daugybę šalčio ciklų ir bėgant dešimtmečiams tarnauja taip pat patikimai, kaip pirmus metus!
  • Nedegus produktas. Cemento drožlės yra visiškai nedegi, ugniai atspari medžiaga. Ji idealiai tinka objektams, kuriems taikomi griežti priešgaisrinės saugos reikalavimai.
  • Ekologiška sudėtis. Plokštes sudaro cemento pluoštas ir pjuvenos. Tai natūralios ir tvarios medžiagos, be nepageidaujamų toksiškų priemaišų ir kitų nesaugių priedų.
  • Nebijo drėgmės ir kenkėjų. Plokštės pasižymi puikia hidroizoliacija, yra atsparios drėgmei, ant jų nesusidaro pelėsis. Cemento drožlės yra nepalanki terpė kenkėjams, todėl plokščių nepažeidžia vabzdžiai ir pavojingi mikroorganizmai.

DUK

Atsakome į pirkėjams svarbius klausimus apie cemento drožlių plokštes:

1.Kurio gamintojo plokštes rinktis?

Šiandien pasirinkimas platus, tačiau savo pirkėjams rekomenduojame Cetris cemento ir pjuvenų plokštes. Tai atsakingas gamintojas, kuris naudoja tik natūralias, kruopščiai atrinktas žaliavas ir skiria ypatingą dėmesį plokščių kokybei.

2.Ar sumontavus plokštes, jos neskleis nemalonaus kvapo?

Ne, cemento drožlių pagrindu pagamintos plokštės yra visiškai bekvapės.

3.Ar plokštes galima montuoti vonioje?

Tai drėgmei atsparios plokštes – išties geras pasirinkimas drėgnoms patalpoms ir išorės fasadams. Apskaičiuota, kad net po 24 valandų pastovaus kontakto su vandeniu plokštės įgėrimo storis padidėja tik iki 1,5 proc.

4.Kokių išmatavimų plokštes siūlote?

Mūsų parduotuvėje galite rinktis skirtingų išmatavimų plokštes. Jų plotis yra 1250 mm, ilgis gali būti 2600 mm arba 3350 mm, o storis – 8 mm, 10 mm arba 12 mm. Nežinote, kokių išmatavimų plokštės labiausiai tinka Jūsų atvejų? Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją!

5.Kiek kainuoja cemento drožlių plokštės?

Plokščių kaina nurodoma individualiai, atsižvelgiant į produkto specifiką ir kiekį. Susisiekite su UAB „Mimeta“ komanda, kad sužinotumėte kiek kainuoja Jus dominančios plokštės.