Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

 • 0kg - 20,16kg

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Gipso kartono plokštė KNAUF GREEN GKBI, impregnuota, žalia (įv. ilgiai)

10,56 €
GKBI impregnuota plokštė KNAUF GREEN -  impregnuota sausosios statybos gipskartonio plokštė, paprastai ir lengvai montuojama vidaus darbams. Plokštę galima lenkti, ji pagaminta be kenksmingų medžiagų, yra mechaniškai atspari, lengvai transportuojama ir apdorojama. Frezuojant galima formuoti įvairius dekoratyvius profilius. Impregnuotai plokštei būdingas mažesnis vandens įgeriamumas.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipso kartono plokštė KNAUF RED GKF, priešgaisrinė, raudona (įv. ilgiai)

10,82 €
GKF priešgaisrinė plokštė KNAUF RED - priešgaisrinė sausosios statybos plokštė, paprastai ir lengvai montuojama vidaus darbams. Plokštę galima lenkti, ji pagaminta be kenksmingų medžiagų, yra mechaniškai atspari, lengvai transportuojama ir apdorojama. Frezuojant galima formuoti įvairius dekoratyvius profilius.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipso kartono plokštė KNAUF BLUE GKFI, universali, atspari smūgiams, mėlyna (įv. ilgiai)

16,84 €
Knauf Blue plokštės yra skirtos naudoti vidaus patalpų įrengimui. Jos universalios sausosios statybos plokštės, kurios gali būti naudojamos sistemose, kurioms keliami gaisrinės saugos, garso izoliacijos ir fizinio stiprumo reikalavimai. Knauf Blue plokštė impregnuota ir tinkama naudoti normalaus drėgnumo patalpose.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipso kartono plokštės: kaip išsirinkti geriausią?

Iš gipso kartono pagamintos plokštės skirtos grindų, sienų ir lubų, pertvarų montavimui vidaus patalpose. Tai tvirta, ilgaamžė, iš tvarių medžiagų pagaminta statybinė priemonė, saugi aplinkai ir žmogui.
UAB „Mimeta“ parduotuvėje gipso plokščių asortimentas yra subalansuotas kiekvieno poreikiams: norite daugiau privatumo, o gal ieškote būdų, kaip pagerinti drėgmės izoliaciją? Rasime ką pasiūlyti!

Kuo ypatingos mūsų gipskartonio plokštės?

 • Puikios techninės savybės: priklausomai nuo tipo, šios plokštės gali pagerinti triukšmo izoliaciją patalpose, sumažinti gaisro riziką ir pagerinti drėgmės izoliaciją. Gipso plokštės yra lengvai apdorojamos ir paprastai transportuojamos.
 • Ilgaamžiškumas: gipso kartonas yra stabili ir mechaniškai atspari medžiaga. Iš jos pagamintos plokštės nebijo smūgių, mechaninių pažeidimų, todėl gali būti eksploatuojamos ilgus metus. Atsižvelgiant į plokščių tipą, jas saugu naudoti net intensyviai naudojamose viešosiose erdvėse.
 • Tinka įvairiems paviršiams: tai universali medžiaga. Kartono plokštės puikiai tinka sienoms, pertvaroms ir luboms ant karkaso, mansardoms, kabančioms luboms įrengti, šachtinių sienų konstrukcijoms, jas galima naudoti kaip dekoro elementus. Plokštes saugu klijuoti ant tokių paviršių, kaip mūras, betonas, o sausųjų grindų plokštės gali būti laisvai montuojamos ant išlyginto keramzito, perlito, mineralinės ar medžio plaušo vatos paviršiaus.
 • Paprastas montavimas: gipso plokštes lengva sumontuoti, net jei šioje srityje neturite daug patirties ir įgūdžių. Išsamiau panagrinėjus gamintojo instrukciją, pasirūpinus visais būtinais darbui įrankiais, plokštes sumontuoti tikrai pavyks.
 • Natūrali sudėtis: gipso kartonas yra tvari ir saugi medžiaga, sudaryta iš trijų sluoksnių: du išorinius sluoksnius sudaro kartonas, o viduryje yra gipso užpildas, praturtintas netoksiškais priedais. Plokštes be baimės galima naudoti patalpų viduje. Savo sudėtyje jos neturi nesaugių, toksiškų priemaišų. Ši medžiaga yra 100 proc. saugi net jei namuose gyvena jautrūs, į alergijas linkę žmonės, vaikai, naminiai gyvūnai.
 • Lengvai suderinama su komunikacijų įrengimu sumontavus gipso kartono plokštes, elektrą ir kitas komunikacijas šiose sistemose įrengti bus patogu ir paprasta.
 

Gipso kartonas – daugiau nei pertvaros

Dalis žmonių nuogąstauja, kad gipso kartonas yra nepatikima medžiaga, kuri praleidžia triukšmą, nesuteikia geros apsaugos nuo drėgmės ir kitų aplinkos veiksnių.
Tačiau tai – klaidinga nuomonė. Šiuolaikiniai profiliai gipso kartonui pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis. Pavyzdžiui, mūsų asortimente rasite sparčiai populiarėjančias akustines gipso plokštes, kurios sumažina iš kitų patalpų sklindantį triukšmą. Taip pat galime pasiūlyti priešgaisrinių, impregnuotų nuo drėgmės gipso kartono plokščių, kurios skirtos specialiai grindims.
Trumpai aptarkime pora daugeliui pirkėjų mažiau žinomų, tačiau itin aktualių gipso kartono plokščių variacijų:
 • Sausųjų grindų plokštės: tai specialios Knauf gipso plokštės, skirtos vidaus patalpoms. Sausųjų grindų plokštės dengtos ypač storu (12,5 mm ar didesnio storio) kartono sluoksniu. Jas rekomenduojama naudoti miegamojo, svetainės patalpoms. Taip pat tai puikus sprendimas intensyviai eksploatuojamoms erdvėms, tokioms kaip virtuvė, prieškambaris, koridorius. Bene didžiausias sausųjų grindų gipso plokščių grindims privalumas – jos taupo Jūsų laiką. Atliekant montavimo darbus, nedirbama su drėgmės reikalaujančiomis priemonėmis, todėl plokštes sumontuosite be pertraukos, nelaukiant, kol medžiagos išdžius.
 • Priešgaisrinės plokštės. Rūpinatės patalpų apsauga nuo ugnies poveikio? Jums gali patikti plaušu armuotos Knauf gipso plokštės Red. Tai specializuotos priešgaisrinės plokštės. Jas rekomenduojame naudoti patalpoms ir vidaus konstrukcijoms, kurioms keliami griežti gaisrinės saugos reikalavimai. Naudojant preišgaisrines gipso plokštes, patogu įrengti lubas, patalpų pertvaras, mansardas, sienų aptaisymus, šachtas. Tai ne tik saugus, bet ir praktiškas pasirinkimas: Knauf red plokščių pagalba įgyvendinsite net sudėtingus lenktų paviršių sprendimus.

Nemokama konsultacija

UAB „Mimeta“ asortimente rasite ir daugiau unikalių gipso kartono plokščių bei gipso profilių. Informuokite, kokių plokštės savybių pageidaujate ir mes rasime Jums labiausiai tinkantį produktą! Nemokamai pakonsultuosime, atsakysime į rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti.
 

Skirtingų spalvų gipso kartono profiliai

Apsilankę mūsų parduotuvėje, pastebėsite, kad siūlomos kelių skirtingų spalvų plokštės iš gipso kartono. Kiekviena iš šių spalvų nurodo produkto technines savybes. Štai ką verta žinoti:
 • Balta: tai standartinės, sausosios statybos plokštės, tinkamos praktiškai visose vidaus patalpose, išskyrus virtuvę, vonią, pirtį.
 • Mėlyna: atsparios smūgiams plokštės, kurios atlaiko didesnes apkrovas. Puikus pasirinkimas visuomeninės ar komercinės paskirties pastatams, viešosioms erdvėms (mokykloms, ligoninėms ir kt.).
 • Raudona: ugniai atsparios, specialiu būdu apdorotos gipso plokštės. Jos atitinka griežtus priešgaisrinės saugos standartus.
 • Žalia: šios spalvos profiliai gipso kartonui yra papildomai impregnuoti, todėl atsparesni drėgmei nei standartiniai, baltos spalvos profiliai. Žalias gipso plokštes galite montuoti drėgnesnėse patalpose – virtuvėje, vonioje. Tiesa, net ir tokiu atveju, naudojant gipskartonio plokštes, drėgmės lygis patalpose neturi būti didesnis nei 75 proc.
Svarbu žinoti: renkantis plokštes, įvertinkite jų tankį. Kuo jis didesnis, tuo daugiau priedų turi plokštė. Didesnis tankis lemia atsparumą mechaniniam poveikiui, ugniai, vandeniui ir kitiems veiksniams.
 

Kiek kainuoja gipso plokštės?

Ieškote standartinių gipskartonio plokščių, o gal domina atsparios mechaniniams pažeidimams, apkrovoms, vandeniui ir ugniai? Visas jas rasite „Mimeta“ parduotuvėje! Užtikriname, kad gipso kartono plokščių kaina pas mus – viena geriausių rinkoje. Vienos plokštės kaina svyruoja nuo 6 iki 19 eur, priklausomai nuo techninių savybių ir matmenų.
Šios plokštės – tai prestižinį vardą užsitarnavusių gamintojų (Knauf ir Rigips) produktai, gaminami naudojant aukščiausios kokybės žaliavas, laikantis griežtų saugumo standartų.

Gipso plokščių montavimas: į ką atsižvelgti?

Turint visus darbui reikalingus įrankius, atsižvelgus į gamintojo nurodymus, gipskartonio plokščių montavimas nėra sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis darbas. Praktika rodo, kad šių plokščių įrengimas yra paprastesnis procesas nei jų taisymas. Todėl labai svarbu atsiminti šias taisykles:
 • Montavimo darbus atlikite neskubėdami, kruopščiai, laikantis gamintojo instrukcijų ir saugumo reikalavimų.
 • Montuojant ir sandėliuojant plokštes, atkreipkite dėmesį į oro temperatūrą ir drėgmės lygį patalpose. Tai ypač aktualu, jeigu Jūsų turimos gipskartonio plokštės neturi papildomos izoliacijos nuo drėgmės.
 • Gipso kartono plokštės skirtos naudoti patalpų viduje. Temperatūra patalpoje neturėtų būti nei per aukšta, nei per žema (minimali tinkama temperatūra yra +10 laipsnių).

Dažniausios montavimo metu daromos klaidos

Norint, kad plokštės tarnautų nepriekaištingai ir montuojant jas, nebūtų pažeistos, venkite šių dažnai pasitaikančių klaidų:
 • Netinkamos darbo sąlygos. Bene dažniausia gipso kartono plokščių montavimo klaida – neatsižvelgimas į patalpos mikroklimatą. Montuojant plokštes, svarbu neužmiršti įvertinti tokių sąlygų, kaip: temperatūra bei drėgmė. Laikyti tokias plokštes reikia sausoje patalpoje, nes sudrėkusios jos turi savybę deformuotis. Taip pat gamintojai dažnai su plokštėmis pateikia instrukcijas, kuriose nurodyta temperatūra ir kitos su mikroklimatu susijusios sąlygos, kuriomis turėtų būti laikomos gipso kartono plokštės.
 • Netinkamai apskaičiuotas gipskartonio kiekis. Skaičiuojant plokščių kiekį, svarbu atsižvelgti į tai, kad montavimo metu pasitaiko klaidų, todėl gali prireikti papildomų plokščių. Rekomenduojame įsigyti maždaug 10 proc. daugiau gipskartonio nei reikalauja remontuojamos erdvės plotas: tiksliai atpjauti ir atitaikyti kiekvieną plokštę pagal sieną gali būti sudėtinga.
 • Saugumo reikalavimų nesilaikymas. Montuojant kartono plokštes, kaip ir dirbant kitus su statyba susijusius darbus, privalu laikytis saugumo reikalavimų. Montuojant plokštes, labai svarbu nepažeisti elektros instaliacijos, statant plieninį karkasą vietoje kurioje eina laidai. Laikantis atsargos priemonių, išvengsite laidų pažeidimo vinimis arba varžtais, tolimesniame gipso kartono plokščių montavimo etape.