Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 20,16kg

Kaina

Kaina

  • 6,00 € - 19,00 €

Spalva

Spalva

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Gipso kartono plokštė KNAUF GREEN GKBI, impregnuota, žalia (įv. ilgiai)

8,21 €
GKBI impregnuota plokštė KNAUF GREEN -  impregnuota sausosios statybos gipskartonio plokštė, paprastai ir lengvai montuojama vidaus darbams. Plokštę galima lenkti, ji pagaminta be kenksmingų medžiagų, yra mechaniškai atspari, lengvai transportuojama ir apdorojama. Frezuojant galima formuoti įvairius dekoratyvius profilius. Impregnuotai plokštei būdingas mažesnis vandens įgeriamumas.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipso kartono plokštė KNAUF RED GKF, priešgaisrinė, raudona (įv. ilgiai)

13,50 €
GKF priešgaisrinė plokštė KNAUF RED - priešgaisrinė sausosios statybos plokštė, paprastai ir lengvai montuojama vidaus darbams. Plokštę galima lenkti, ji pagaminta be kenksmingų medžiagų, yra mechaniškai atspari, lengvai transportuojama ir apdorojama. Frezuojant galima formuoti įvairius dekoratyvius profilius.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipso kartono plokštė KNAUF BLUE GKFI, universali, atspari smūgiams, mėlyna (įv. ilgiai)

18,44 €
Knauf Blue plokštės yra skirtos naudoti vidaus patalpų įrengimui. Jos universalios sausosios statybos plokštės, kurios gali būti naudojamos sistemose, kurioms keliami gaisrinės saugos, garso izoliacijos ir fizinio stiprumo reikalavimai. Knauf Blue plokštė impregnuota ir tinkama naudoti normalaus drėgnumo patalpose.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Gipso kartono plokštės pagrinde naudojamos grindims, sienoms ir luboms, pertvaroms namuose padaryti. Turime pasiūlyti ir akustinių gipskartonių plokščių, kurios sumažina iš kitų patalpų sklindantį triukšmą. Taip pat galime pasiūlyti priešgaisrinių, specialiai papildomai impregnuotų nuo drėgmės, specialiai grindims.