Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 11kg

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 88,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Juosta arm.tinkav. oranžinė 38mmx33m ZOOM

4,00 €
Juosta skirta apsaugoti dažomus ir tinkuojamus paviršius nuo mechaninio pažeidimo ir suteršimo. Pagaminta iš tekstilinės juostos, laminuotos polipropileno plėvele ir padengta specialiais aukštos kokybės klijais ""Hot Melt"". Spalva: oranžinė. Apsaugo dažomus ir tinkuojamus paviršius. Puikiai prilimpa prie nelygių paviršių. Nuplėšiant nepažeidžia paviršių. Tinka darbui lauke ir viduje. Atspari vandeniui. Lengvai atplėšiama rankomis. Armuota audiniu. Ypač tvirta ir lipni.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Armavimo tinklelis statyboms: sudėtingus darbus atliksite lengviau!

 

Armavimo tinklelis yra skirtas vidaus ir išorės sienoms, grindims sutvirtinti: šis komponentas padeda užtikrinti jų stabilumą.
Ekspertai teigia, kad atliekant statybos darbus, armavimo tinklo pamiršti nevalia. Pagrindinė jo funkcija – paskirstyti konstrukcijoms tenkančią apkrovą ir įtampą.

Į ką atsižvelgti renkantis armavimo tinklelį?

Šiuolaikinis statybų sektorius turi ką pasiūlyti net patiems reikliausiems. Neribota medžiagų įvairovė, prekės ženklų pasirinkimas, platus kainų diapazonas užtikrina, kad sėkmingai įgyvendinsite tiek paprastus, tiek sudėtingus projektus.
Kad darbai vyktų našiai, o rezultatai džiugintų, svarbu pasirinkti konkrečiai situacijai tinkančius produktus. Armavimo tinklas fasadui, grindims ar sienoms – ne išimtis. Tad kviečiame susipažinti su skirtingais variantais ir pateikiame patarimus, kuriais pasinaudoję be vargo rasite Jums labiausiai tinkantį armavimo tinklą.
Atsakome, į kokius veiksnius būtina atsižvelgti:

1.Tinklelio techninės savybės.

Kokybiškas armavimo tinklelis yra standus, elastingas, atsparus karščiui, mechaniniam poveikiui, todėl gali būti eksploatuojamas ilgus metus: neiširs, nebus pažeistas.
Tai produktas, į kurį investuoti išties verta: kuo patikimesnis, tvirtesnis yra tinkliukas armavimui, tuo mažiau papildomų bėdų bei išlaidų turėsite metams bėgant.

2.Tinklelio išmatavimai

Tinklo ilgis ir plotis yra vienas svarbiausių veiksnių. Standartiškai armavimo tinkliukas nėra itin platus, tačiau šiandien parduotuvėse pasiūla yra labai didelė. Todėl, net jeigu Jūsų projektas nestandartinis, rasite Jums tinkantį armavimo tinklelį. Tai padaryti galite apsilankę UAB „Mimeta“ parduotuvėje.

3.Tinklelio tankumas

Tinklelio tankumą patariama rinktis pagal naudojimo paskirtį. Pavyzdžiui, fasado sienoms verta naudoti tankesnį armavimo tinklą. Tuo tarpu grindų betonavimui tiks mažiau tankus tinklas (su didesnėmis akimis, apie 10 – 15 cm).
Tinklelis turi užtikrinti gerą pagrindą ir stabilumą, todėl renkantis prekę, verta pasitarti su specialistais. Jie parinks produktą, geriausiai tinkantį konkrečiai situacijai.

4.Prekės ženklas

Gamintojo patikimumas yra dar vienas kriterijus į kurį būtina atsižvelgti, norint įsigyti išties gerą armavimo tinklelį. Patariama rinktis gamintojus, kurie prekiauja Europos Sąjungoje: tai leis įsitikinti, kad tinklelio kokybė, techninės savybės, medžiaginė sudėtis atitinka europinį standartą.
Mūsų parduotuvėje rasite skirtingų prekės ženklų armavimo tinklelius: „Baumit“, „Ejot“, „Sakret“, „Zoom“. Visi šie gamintojai turi gerą reputaciją, yra palankiai vertinami statybų ekspertų, jų produktai plačiai naudojami visoje Europoje, todėl neabejojame: patiks ir Jums!

5.Produkto kaina

„Kiek kainuoja armavimo tinkliukas?“ – tai bene dažniausiai mūsų specialistams užduodamas klausimas. Puikiai suprantame, kad kaina yra aktuali kiekvienam ir atliekant statybos, renovacijos darbus, norisi kuo daugiau sutaupyti.
Vis dėlto, taupyti kokybės sąskaita neapsimoka: pigiausias rastas variantas retai kada būna geras. UAB „Mimeta“ parduotuvėje dažnai skelbiamos akcijos ir specialūs pasiūlymai, todėl perkant armavimo tinklelius pas mus, galite sutaupyti neaukojant kokybės. Puikūs rezultatai garantuoti!

6.Tinklelio spalva

Nors armavimo tinklelis yra tinkuojamas ir užbaigus darbą jo neturėtumėte pastebėti, proceso eigoje neretai norisi pažymėti aktualias detales, smulkmenas. Jeigu tinklelis yra ryškios, kontrastingos spalvos, tai padaryti patogiau ir darbai atliekami tiksliau. Pas mus rasite įvairių spalvų tinklelius armavimo darbams: nuo baltos iki ryškiai oranžinės.
 

Armavimo tinklas – daugiau nei smulkmena

Iš pirmo žvilgsnio visų statybos ir remonto darbų kontekste fasado, grindų, sienų armavimo tinklelis gali atrodyti kaip mažmožis. Vis dėlto, netinkamai parinktos smulkios detalės lemia blogus galutinius rezultatus.
Todėl šį komponentą rinkitės atsakingai, įvertinkite mūsų asortimente esančius armavimo tinklelius ir galutinį sprendimą priimkite tik įdėmiau susipažinę su Jus dominančiais produktais.
Jeigu sunku apsispręsti, mielai padėsime mes: UAB „Mimeta“ specialistai, pasiruošę atsakyti į visus kylančius klausimus ir pasiūlyti Jums geriausią prekę. Laukiame Jūsų!
 

DUK

Atsakymai į Jūsų dažniausiai užduodamus klausimus apie armavimo tinklelius.

1.Ar armavimo tinklas yra būtinas?

Jeigu norite ilgaamžių rezultatų, maksimalaus sienų, grindų konstrukcijų stabilumo – tikrai taip. Praktika rodo, kad tokiu būdu sutvirtintos pastato konstrukcijos išlieka nepakitusios gerokai ilgiau, negu nenaudojant armavimo tinklelio.
Dar vienas šio elemento privalumas – naudojant armavimo tinklą, efektyviau ir paprasčiau pritvirtinsite komunikacijos elementus: laidus, vamzdžius.

2.Kurį armavimo tinklelį rekomenduojate?

Renkantis šį produktą, rekomenduojame atkreipti dėmesį į kelis aspektus: standumą, išmatavimus, tankumą ir gamintoją.
UAB „Mimeta” parduotuvėje klientų laukia kruopščiai atrinktos, profesionalų puikiai vertinami produktai. Kiekvienas tinkliukas armavimui atitinka griežtus kokybės standartus. Tai „Baumit“, „Ejot“, „Sakret“, „Zoom“ gaminiai, kurie tinka ir mėgėjui, ir profesionalui!

3.Kiek kainuoja armavimo tinklas?

Produktų kaina skiriasi, priklausomai nuo techninių savybių, išmatavimų, gamintojo, akcijų ir specialių pasiūlymų. Šiuo metu mūsų parduotuvėje siūlomų armavimo tinklelių kaina svyruoja nuo 1,65 eur/vnt iki 87,50 eur/vnt. Ką pasirinkti ras kiekvienas!

4.Kur gali būti naudojami armavimo tinklai?

Armavimo tinkleliai gali būti naudojami įvairiose situacijose, pavyzdžiui:
  • Fasadinis armavimo tinklas, skirtas montuojant fasado šilumos izoliacijos sistemą;
  • Armuojant pastato kampus;
  • Atliekant sienų, grindų armavimo darbus viduje ir lauke.

5.Kam skirti PVC kampai?

Jie būtini armuojant statinio kampus. PVC kampai su tinkleliais užtikrina net kelias funkcijas: su langų ar durų rėmais sujungia armavimo mišinį ir tinką, o taip pat – padeda išvengti vandens nutekėjimo ties horizontaliais kampais.