Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 17,175kg

Kaina

Kaina

  • 42,00 € - 289,00 €

Spalva

Spalva

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Plėvelė difuzinė Tyvek Pro 75m2

159,99 €
DUPONT Tyvek Pro plėvelė pasižymi tvirtu ir ilgaamžiu funkciniu sluoksniu, kuris yra nuo šešių iki aštuonių kartų storesnis už daugumą daugiasluoksnių produktų rinkoje. Funkcinis sluoksnis sudarytas iš aukšto tankio polietileno gijų. Ši gamybos technologija užtikrina ilgalaikę medžiagos apsaugą nuo aukštos temperatūros ir UV spinduliuotės.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plėvelė difuzinė Roof 100 75m2

45,90 €
ROOF 100 - trijų sluoksnių kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui. Plėvelė turi naujos kartos, elastingą funkcinį sluoksnį, kuris pasižymi geresnėmis kvėpavimo charakteristikomis ir didesniu atsparumu nutrūkimui. Elastingesnis funkcinis sluoksnis padeda geriau apsaugoti medžiagą nuo pažeidimų, plėvelę tempiant ar kitaip mechaniškai gniuždant.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Plėvelė difuzinė Tyvek Supro + tape 75m2

245,00 €
DUPONT Tyvek Supro+Tape – dviejų sluoksnių kvėpuojanti difuzinė membrana su lipnia juosta sienoms ir stogui. Dėl unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas, kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.
Difuzinės plėvelės yra kvėpuojančios plėvelės stogui ir sienoms. Jos didina konstrukcijų kokybiškumą ir reguliuoja šilumos bei drėgmės santykį, t.y. leidžia iš vidaus išgaruoti drėgmei ir kartu apsaugoti nuo lietaus ir vėjo. Turime aukštos kokybės difuzines plėveles stogams.