Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

 • 0kg - 11,25kg

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Armuota Garo Izoliacinė Plėvelė BILDO Clima X 115g/m², 1,5x50m

68,97 €
Armuota garo izoliacinė plėvelė BILDO Clima X yra aktyvus trijų sluoksnių garų barjeras, pasižymintis padidintu patvarumu ir nelaidumu garams. Pagamintas iš polipropileno vilnos, funkcinės plėvelės sluoksnių bei armuotas PE tinkleliu, šis garų izoliacijos sluoksnis efektyviai saugos šilumos izoliaciją nuo drėgmės pertekliaus.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Garo izoliacinė plėvelė – sandarumui ir apsaugai nuo drėgmės

Garo izoliacinė plėvelė skirta visų tipų pastatams: ji užtikrina pastato konstrukcijos sandarumą, sudaro garams nepralaidų sluoksnį. Garo plėvelę patogu naudoti luboms, sienoms, grindims, stogams, mansardoms, perdangoms ir daugybei kitų konstrukcijų.
UAB „Mimeta“ asortimente Jūsų laukia aukštos kokybės izoliacinės plėvelės, kurios apsaugos nuo vandens garų, drėgmės poveikio. Tai būtinas komponentas būsto sandarumui ir Jūsų komfortui! Suteikiama šimtaprocentinė apsauga nuo vandens garų žalos namo konstrukcijoms, pelėsio atsiradimo ir kitų nepatogumų.
 

Garo plėvelė: 7 priežastys ją rinktis

Izoliacinė UAB „Mimeta“ plėvelė nuo vandens garų tikrai verta Jūsų dėmesio. Štai kodėl:
 1. Saugus aplinkai variantas: rūpinamės aplinkos apsauga ir savo klientams siūlome saugios sudėties medžiagas. Kiekviena garo izoliacinė plėvelė mūsų asortimente yra pagaminta iš tvarių, ekologiškų medžiagų. Tai saugus pasirinkimas žmogui ir aplinkai!
 2. Ekonomiškas pasirinkimas: garo plėvelės kaina tikrai neaukšta, tačiau rezultatai pranoksta lūkesčius. Šis ekonomiškas pirkinys patikimai apsaugos būstą ar kitos paskirties statinį nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio.
 3. Ilgaamžis tarnavimas: pasirinkę mūsų garo izoliacijos plėveles, galėsite nesijaudinti dėl namų apsaugos ne vieną dešimtmetį. Jos nebijo neigiamo aplinkos poveikio, yra atsparios mechaniniams pažeidimams, nesideformuoja, neplyšta ir puikiai atlieka izoliacinę funkciją bėgant metams.
 4. Tinka įvairiems paviršiams: mūsų garo plėveles galima montuoti skirtingose aplinkose, pačioms įvairiausioms konstrukcijoms viduje ir išorėje: nuo stogo apsaugos iki šildomų grindų izoliacijos. Su Mimeta.lt svarbių statybos produktų nereikės ieškoti kažkur kitur. Viską rasite vienoje vietoje!
 5. Paprastas montavimas: mūsų garo izoliacijos plėvelę, kaip ir kitus sandarinimo produktus, montuoti labai paprasta. Laikantis gamintojo instrukcijų, darbus galite atlikti ir patys. Tai paprasta, greita, patogu, o rezultatas išlieka ilgam!
 6. Mažesnės šildymo išlaidos: sumontavus garo izoliacinę plėvelę, pavyks gerokai sutaupyti. Sumažinami energiniai nuostoliai, į aplinką patenka mažiau šilumos iš būsto.
 7. Kruopščiai atrinkti produktai: puikiai suprantame, kad renkantis garo plėvelę, labai svarbu įsigyti kokybišką gaminį. Šiandien pasirinkimas labai platus, tačiau savo klientams galime pasiūlyti kruopščiai atrinktus produktus nuo vandens garų. Tai tokių gamintojų plėvelės, kaip Alujet, Knauf (Vokietija). Tai visame pasaulyje žinomi ir palankiai vertinami gamintojai, kurie puikiai išmanantys izoliacijos, statybos produktų gamybos subtilybes ir suteikiantys vartotojams aukščiausios kokybės gaminius.
 

Kaip veikia garo plėvelė?

Montuojant izoliacinę plėvelę, sukuriamas apsauginis sluoksnis, pro kurį į pastato vidų nepatenka vandens garai. Taip apsaugomas šiltinimo sluoksnis ir kitos konstrukcijos. Išvengiama grybelio, pelėsio atsiradimo, užtikrinamas pastato konstrukcijų ilgaamžiškumas ir geras mikroklimatas patalpų viduje.
 

Kokiems pastatams svarbi garų izoliacija?

Tai aktualu praktiškai visų tipų statiniams. Vis dėlto, jeigu Jūsų būstas pagamintas iš natūralaus medžio, garo plėvelė turi būti ypač kokybiška. Mediena yra labiau pažeidžiama drėgmės, didesnė grybelio, pelėsio atsiradimo rizika.
Mimeta.lt asortimente rasite visų tipų pastatams pritaikytas izoliacines medžiagas, iš patikimų gamintojų. Garo izoliacinė plėvelė sustiprins būsto apsaugą nuo drėgmės ir leis mėgautis komfortu visus metus!

 

Kaip turi būti montuojama garo izoliacinė plėvelė?

Norint, kad plėvelė atliktų svarbiausią savo funkciją, ją patariama tvirtinti prie pasirinktos pastato šilumos izoliacijos medžiagos (pavyzdžiui, mineralinės vatos, putų polistirolo ir pan.). Tai sustiprins abiejų sluoksnių apsaugines savybes, leis sutaupyti erdvės, užtikrins gerą oro cirkuliaciją ir sumažins Jūsų išlaidas.
 

Patarimai montuojant izoliacinę plėvelę

Nors montavimo darbai yra gana nesudėtingi, laikantis gamintojo nurodymų juos atliksite greitai, jeigu dar nesate susipažinę su garo izoliacinės plėvelės dengimo subtilybėmis, dalinamės keliais vertingais patarimais. Jie padės išvengti dažnai daromų klaidų ir džiaugtis maksimaliais rezultatais!

1.Gerai įvertinkite konstrukcijų būklę

Ruošiantis montavimo darbams, įsitikinkite, kad stogas, grindų perdangos ir kitos konstrukcijos yra geros būklės (nėra defektų, kurie gali apsunkinti garo plėvelės montavimą, paviršiaus pažeidimų, kurie gali praleisti drėgmę ir pan.).
Konstrukcija turi būti stabili, be pažeidimų ir pakitimų. Pastebėjus trūkumus, išspręskite problemą ir tik tada montuokite garo izoliacinę plėvelę.

2.Paruoškite paviršių plėvelės montavimui

Prieš pradedant darbus, kruopščiai nuvalykite konstrukcijos paviršių: pašalinkite drėgmę, riebalų, teršalų žymes. Jeigu paviršius montuojant nėra sausas, gali padidėti pralaidumas drėgmei, sumažėti plėvelės apsauginės savybės.

3.Turėkite visus darbams reikiamus įrankius

Plėvelės montavimui naudokite tik tam skirtus įrankius ir pagalbines medžiagas, tokias kaip:
 • Peiliai plėvelei pjauti;
 • Spaustuvai plėvelei tvirtinti;
 • Medžiagos plėvelei hermetiškai užsandarinti (juostelės arba sandarinimo masė);
 • Kitos montavimui reikalingos priemonės ir įrankiai.

4.Atidžiai pasirinkite Jums tinkamiausią produktą

Garo izoliacinės plėvelės tarpusavyje labai skiriasi, todėl pasirinkite gaminį, kuris atitinka lietuviško klimato sąlygas, patikimai sulaiko drėgmę, vandens garus ir yra suderinamas su kitomis Jūsų naudojamomis izoliacinėmis medžiagomis (pavyzdžiui, mineraline vata).
Jeigu sunku pasirinkti geriausią produktą, pasitarkite su Mimeta.lt komanda. Suteiksime nemokamą konsultaciją ir parinksime Jums geriausią izoliacinę plėvelę.
 

Kaip montuoti izoliacinę plėvelę?

Darbus galima suskirstyti į kelis pagrindinius etapus:
 • Paviršiaus valymas: pašalinkite dulkes, purvą, kitus nešvarumus ir nusausinkite konstrukciją. Nepalikite drėgnų vietų.
 • Plėvelės dengimas: ji turėtų būti dedama nuo konstrukcijos krašto, sutvirtinant plėvelę tam skirtais spaustuvais. Nepalikite raukšlių, įsitikinkite, kad plėvelė uždengė visą konstrukcijos plotą ir neliko nesandarių tarpų.
 • Pilnai uždengus plėvele konstrukciją, hermetiškai užsandarinkite ją. Tam prireiks specialios sandarinimo juostos arba specialios sandarinimo masės. Vadovaukitės gamintojo pateikta instrukcija.

 

Apsauga nuo vandens garų už patrauklią kainą

Puikiai suprantame, kad daugeliui žmonių aktuali ne tik patikima apsauga nuo drėgmės, bet ir prieinamos sandarinimo produktų kainos.
Jeigu taip jaučiatės ir Jūs, turime gerų žinių. UAB „Mimeta“ fizinėje ir internetinėje parduotuvėje kiekvieno pastato poreikius atitinkančios garo izoliacines plėveles už visiems prieinamą kainą. Tai ekonomiška ir veiksminga garo izoliacinė plėvelė luboms, stogams, sienoms, grindims ir dar daugiau.
 Susisiekite, o mes supažindinsime su savo produktais, atsakysime į rūpimus klausimus ir padėsime pasirinkti Jums tinkamiausią!