Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Profilio rūšys

Profilio rūšys

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Profilis UD 28/27/0.6 3m Knauf

2,98 €
Knauf UD 28 (24/pak. - 288/pad.) profiliai tvirtinami kaip perimetriniai profiliai prie esamų konstrukcinių elementų (sienų, grindų ir lubų). Dėl perforuotos nugarėlės (atstumas tarp kiaurymių – maždaug 80 cm) juos paprasčiau tvirtinti mūrvinėmis, nes nereikia papildomai matuoti atstumo.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Vertikalus sienos profilis KNAUF CW (įv. matmenys)

6,08 €
Knauf CW profiliai skirti vidaus darbams atlikti. Statramsčių / montavimo profiliai skardos žirklėmis nukerpami reikiamo ilgio, įstatomi į perimetrinius profilius, tiksliai sustatomi pagal reikiamą žingsnį tarp ašių, atsižvelgiant į sistemą, pasirenkamas mechaninis konstruktyvus jungimo būdas su perimetriniu profiliu (pavyzdžiui, kniedikliu arba skardvaržčiu).
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Profilis UA MFO (įv. matmenys)

13,64 €
UA durų staktos profiliai yra skirti durims įstatyti į pertvaras bei sienų grotoms sutvirtinti netipiniais individualiais sprendimais. Durų staktos profilis yra pagamintas pagal PN-EN 10162 iš cinkuoto plieno lakšto, kurio storis 1,80 - 2,00 mm pagal PN-EN 10346.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Praktiniai patarimai renkantis gipso kartono profilius

Ruošiantis montuoti gipso kartono plokštes, nepamirškite pasirūpinti gipso profiliais (dar žinomais, kaip GKP profiliai): tai bene svarbiausia pagalbinė detalė tvirtinant plokštes.
UAB „Mimeta“ fizinėje ir internetinėje parduotuvėje rasite platų profilių pasirinkimą. Atsakome, kuo ypatingi mūsų asortimente esantys gipso kartono profiliai ir į ką atkreipti dėmesį juos perkant.
 

Kam naudojami gipso kartono profiliai?

Tai detalė, be kurios gipso plokščių montavimas neįmanomas. Pasitelkus profilius, įrengsite sienų, lubų apdailą, patalpų pertvaras ir kitas konstrukcijas namuose.
Gipso profilių karkasas yra plokštes laikanti konstrukcija, kuri taip pat prisideda prie geresnės šilumos ir garso izoliacijos užtikrinimo.
Svarbu žinoti: nors iš pirmo žvilgsnio gipso kartono profiliai turi aiškias funkcijas, jie gali būti panaudojami įvairiai. Pavyzdžiui, pertvaroms skirtas profilis gali būti naudojamas montuojant lubų sistemas arba skirtingoms konstrukcijoms skirti profiliai derinami tarpusavyje.
 

Kaip skirstomi gipso profiliai?

Cinkuoto plieno profiliai pagal panaudojimą ir funkciją yra išskiriami į šias kategorijas:
  • Pertvarų profiliai (dar žinomi kaip CW ir UW);
  • Lubų profiliai (trumpiniai – CD ir UD).
 

Kokius profilius rinktis?

„Kuo pasižymi geri profiliai gipso kartonui?“ – tai pirkėjams aktualus klausimas, kurį dažnai girdi mūsų konsultantai. Atsakome, į ką atkreipti dėmesį perkant šiuos produktus.
  1. Sudėtis. Profiliai tarnauja kaip laikančios konstrukcijos, todėl turi būti pagaminti iš tvirtų, kokybiškų medžiagų, pavyzdžiui, cinkuoto plieno lakštų. Unikalios medžiagos ir išmani profilių konstrukcija lemia paprastesnį montavimą. Tvirtinant profilius, lengvai įsuksite sraigtą ir kitas detales bei sukursite gerą pagrindą gipso plokščių montavimui.
  2. Pritaikymas. Verta pirmenybę teikti universaliems profiliams, kurie padės lengviau sujungti įvairių tipų gipso plokštes. Prieš perkant, išsiaiškinkite, ar dominantys profiliai gipso kartonui tikrai suderinami su Jūsų turimomis plokštėmis, ar juos galima naudoti ne tik pagal pirminę paskirtį (pavyzdžiui, kai kurių gamintojų pertvaroms skirti profiliai yra pritaikomi ir tam tikroms lubų sistemoms).
  3. Išmatavimai. Profilių pasirinkimas platus, todėl iš anksto žinokite, kokių matmenų profilio ieškote. Atsižvelkite į aukštį, plotį, storį, ilgį.
  4. Gamintojas. Rekomenduojame teikti prioritetą gerai žinomiems prekės ženklams, kurie turi ilgametę profilių, gipso plokščių ir kitų statybos priemonių gamybos patirtį. Tai padės įsigyti išties patikimą produktą ir išvengti nekokybiškai atliktų būsto įrengimo darbų.
  5. Saugumas. Montuojant bet kokias konstrukcijas vidaus patalpose arba išorėje, būtina užtikrinti šimtaprocentinį pastato saugumą. Siūlome rinktis gipso profilius, kurie turi komponentų, padidinančių jų atsparumą ugniai.
  6. Papildomos savybės. Geri GKP profiliai taip pat prisidės prie šilumos ir garso izoliacijos gerinimo. Perkant pasidomėkite, ar Jus dominantys produktai turi šias svarbias savybes.
 

 

Kiek kainuoja gipso kartono profiliai?

Norite įsigyti kokybišką produktą, tačiau ieškote prieinamos kainos? Turime gerų žinių. Gipso kartono profiliai UAB „Mimeta“ parduotuvėje kainuoja išties nedaug. Jų kaina prasideda vos nuo 2,36 Eur.
Galutinė užsakymo kaina priklauso nuo pirkinio dydžio (profilių kiekio), gamintojo, matmenų ir kitų techninių savybių.
Kviečiame rinktis kokybę: tik patikimos, ekspertų atrinktos priemonės pateisins Jūsų lūkesčius ir padės išvengti papildomų išlaidų ateityje. UAB „Mimeta“ fizinėje ir internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia patikimų gamintojų GKP profiliai geromis kainomis – išbandykite jau šiandien!
 

Kokio gamintojo profilius pirkti?

Mūsų asortimente rasite prestižinį vardą užsitarnavusių gamintojų (Knauf, Favor ir MFO) produktus. Tai bene patikimiausi gipso kartono profiliai, gaminami naudojant aukščiausios kokybės žaliavas (cinkuotą plieną ir kt.) laikantis griežtų kokybės ir saugumo standartų.


 

Nemokama konsultacija

Mūsų parduotuvėje pirkėjai randa kokybiškus gipso kartono profilius, gipso plokštes ir kitus produktus visoms statybų reikmėms. Sunku pasirinkti, norite apie šiuos gaminius sužinoti daugiau, o gal ieškote praktiško patarimo?
Susisiekite su mūsų konsultantais. Suteiksime nemokamą konsultaciją, atsakysime į rūpimus klausimus ir padėsime parinkti Jums labiausiai tinkantį produktą!


DUK

Atsakome į aktualius klausimus apie gipso kartono profilius.

1.Kiek kainuoja profiliai?

Produktų kaina mūsų parduotuvėje svyruoja nuo 2,36 iki 21,25 eur/vnt, tačiau galutinė užsakymo kaina skiriasi priklausomai nuo užsakymo. Jeigu norite sužinoti, kiek profiliai kainuos Jūsų projektui, kviečiame susisiekti su mumis.

2.Ar pertvaroms skirti gipso profiliai tinka išimtinai tik sienoms?

Nors profiliai skirstomi į pertvarų (CW ir UW) ir lubų (CD ir UD) profilius, tai – tik sąlyginės kategorijos.
Iš tiesų visus šiuos profilius galima panaudoti plačiai: ne tik montuojant sienų pertvaras, tvirtinant dekoratyvines konstrukcijas, montuojant akustines, bepakabes lubas ir dar daugiau!
Jeigu nesate užtikrinti, ar profilį galima naudoti pagal kitą paskirtį, pasiteiraukite mūsų konsultantų.

3.Ieškau nedegių medžiagų savo būstui. Ar profiliai tam tinka?

Siūlome ugniai atsparius gipso kartono profilius, kurie padidins Jūsų būsto saugumą ir sumažins gaisro išplitimo riziką. Daugelio mūsų profilių degumo klasė yra A1.

4.Ar gipso profiliai yra atsparūs drėgmei?

Montuojant profilius ir plokštes, svarbu neužmiršti įvertinti aplinkos sąlygų, ypač temperatūros ir drėgmės. Nors gipso kartono profiliai (pagaminti iš cinkuoto plieno) yra atsparūs drėgmei ir atšiauriam orui, jie tarnauja kaip pagrindas gipskartonio plokštėms. Šios konstrukcijos yra lepesnės aplinkos sąlygoms. Taigi, naudojant profilius, atsižvelkite į tai, kokios indikacijos taikomos Jūsų naudojamoms gipso plokštėms.