Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 0,36kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 9,00 €

Spalva

Spalva

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Profilių tvirtinimo detalės – profilių sandarumui ir ilgaamžiškumui

Sujungiant profilius, būtinos kokybiškos jų tvirtinimo detalės. Jos padeda užtikrinti optimalią fiksaciją. Būtent tokias detales rasite UAB „Mimeta“ parduotuvėje.
Siūlome visų tipų detales: skabes, ankerius, jungtis, kanto profilius, kampus ir dar daugiau. Taip pat pas mus galite įsigyti tinkavimo profilius, cokolinius profilius, aliuminius kampus.

Patarimai renkantis profilių detales

Kad pirkinys nenuviltų, detalė su kaupu išpildytų savo funkciją, vadovaukitės šiais patarimais:
  • Medžiaga, iš kurios pagamintos detalės: ruošiantis statybos darbams, verčiau netaupyti detalių sąskaita. Rinkitės profilių priedus, kurie pagaminti tik iš aukštos kokybės medžiagų, pvz., nerūdijančio arba cinkuoto plieno. Tokie produktai bus atsparūs drėgmės poveikiui, korozijai. Tai turi įtakos detalių ir profilių ilgaamžiškumui bei atsparumui aplinkos sąlygoms.
  • Dydis ir matmenys: prieš perkant būtina įvertinti, ar detalių matmenys atitinka profilių bei kitų medžiagų, su kuriomis dirbate, specifikacijas. Atkreipkite dėmesį į ilgį, plotį ir storį, nes naudojant netinkamo dydžio detales, nebus užtikrinamas vientisumas, sandarumas ir nukentės darbų kokybė.
  • Detalių stiprumas: įvairūs profiliai dažnai montuojami zonose, kurios patiria dideles apkrovas. Jų tvirtinimui turi būti naudojami patvarūs priedai, todėl sužinokite, kokias apkrovas gali atlaikyti Jus dominančios detalės profilių tvirtinimui. Verta pasidomėti, ar gamintojas pateikia konkrečius rodiklius ir duomenis apie detalių stiprį.
  • Pritaikymo galimybės: Prieš perkant įsitikinkite, ar profilių tvirtinimo detalės tikrai suderinamos su aplinka, kurioje planuojate jas naudoti. Praktika rodo, kad jų pritaikymo galimybės skiriasi. Pavyzdžiui, vienos detalės gali būti naudojamos tik viduje, o kitos, atsparios korozijai ir kitiems atmosferos veiksniams, puikiai tinka ir išorėje. Taip pat patikrinkite, ar šios yra suderinamos su Jūsų ar meistro naudojamais montavimo įrankiais bei įranga. Žinoma, svarbiausias aspektas – įsitikinkite, kad perkamos detalės yra 100 proc. suderinamos su profiliais, kurių tvirtinimui jas naudosite.
  • Gamintojas: prieš perkant būtinai įsitikinkite, kad Jus dominančios detalės profilių tvirtinimui yra kokybiškos ir ilgaamžės. Skaitykite atsiliepimus ir ieškokite meistrų rekomendacijų, rinkitės patikimus prekės ženklus, kuriuos rekomenduoja šios srities ekspertai.
  • Kaina: perkant statybai skirtus produktus, galutinį sprendimą padiktuoja ne tik norai, bet ir finansinės galimybės. Atidžiai palyginkite skirtingus produktus bei pardavėjų pasiūlymus. Žinoma, perkant detales nereikėtų taupyti ir rinktis pigiausių gaminių. Pirmenybę teikite kokybei – taip pavyks užtikrinti atliktų darbų ilgaamžiškumą. Patikimas detales profilių tvirtinimui UAB „Mimeta“ parduotuvėje įsigykite pigiau!

DUK

Atsakome į pirkėjams svarbius klausimus:

1.Kokių gamintojų detales verta rinktis?

Mūsų internetinėje ir fizinėse parduotuvėse rasite skirtingų gamintojų detales. Tai tokie prekės ženklai, kaip Ejot, Knauf, ProfiFix ir Vertex. Visi šie gamintojai yra palankiai vertinami, siūlo itin tvirtas, aplinkos poveikiui atsparias detales bei kitus priedus, kuriuos galima pritaikyti įvairiems profiliams.

2.Kiek kainuoja šie produktai?

Profilių tvirtinimo detalės kaina priklauso nuo kelių veiksnių: jos paskirties, medžiagų, iš kurių ji pagaminta ir gamintojo. Šiuo metu detalių kainos UAB „Mimeta“ parduotuvėje svyruoja nuo vos 0,19 eur iki  9,11 eur.

3.Ar profilių detalės tinka drėgnoms patalpoms?

Taip, pas mus yra detalių, kurias saugu naudoti drėgnose patalpose bei lauke. Jos pagamintos iš drėgmei bei korozijai atsparių medžiagų, yra tvirtos ir atsparios aplinkos poveikiui.

4.Kaip montuoti profilių tvirtinimo detales?

Tai priklauso nuo produktų specifikos, visada būtina laikytis gamintojo rekomendacijų. Vis dėlto, savarankiškai tvirtinti detalių nerekomenduojame. Verčiau šią užduotį patikėkite specialistams, kurie turi ilgametę praktinę patirtį ir tam skirtus įrankius.