Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 43,5kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 51,00 €

Gaminio medžiaga

Gaminio medžiaga

Aktyvūs filtrai

Danga Mida Bipol PVS3.5b 10m2

MIDA Bipol - kokybiška STANDARD klasės danga stogo įrengimui ir jo remontui. Ši danga yra prilydomoji elastomerinė - bituminė lakštinė (ritininė) hidroizoliacinė danga. Danga gaminama įmirkytą bitumu neaustinio poliesterinio pluošto pagrindą (armatūrą) iš abiejų pusių padengiant modifikuotu polimerais SBS, sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu. Medžiagos sudėtyje nėra žmonėms arba gyvūnams pavojingų medžiagų.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Danga Mida FIX TOP PV S5b 7.5m2

MIDA Fix Top - prilydomoji elastomerinė, t.y. bituminė lakštinė (ritininė) stogų ir hidroizoliacinė danga. Danga gaminama įmirkytą bitumu neaustinio poliesterinio pluošto pagrindą (armatūrą) iš abiejų pusių padengiant modifikuotu polimerais SBS, sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Bituminė danga Mida Balt

MIDA Balt yra prilydomoji elastomerinė - bituminė lakštinė (ritininė) stogų ir hidroizoliacinė danga, kurios pagrindas – neaustinis poliesteris, iš abiejų pusių padengtas aukštos kokybės modifikuotu polimerais SBS, sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu.  Medžiagos sudėtyje nėra žmonėms ir gyvūnams pavojingų medžiagų.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Bituminė danga Mida Self PV S2,0s (15m2)

MIDA Self PV S2,0s yra savilipė elastomerinė - bituminė lakštinė (ritininė) stogų ir hidroizoliacinė danga, gaminama įmirkytą bitumu neaustinio poliesterinio pluošto pagrindą (armatūrą) iš abiejų pusių padengiant modifikuotu polimerais SBS, sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu. Medžiagos sudėtyje nėra žmonėms ir gyvūnams pavojingų medžiagų.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Bituminė danga yra nebrangi stogo danga. Jos montavimas yra paprastas ir nesudėtingas: bituminės dangos gali būti prilydomos, lipdomos arba mechaniškai tvirtinamos. Danga lydosi nuo karščio tad tiesiog prideginama prie paruošto paviršiaus, taip pat būna lipdomų dangų, savaime limpančių dangų, mechaniškai pritvirtinamų. Bituminę dangą dažniausiai renkasi plokščiam stogui, ji dar vadinama hidroizoliacinė stogo danga - bet koks stogas turi užtikrint vandens nepatekimą į patalpas, bet su plokščiais stogais ypač aktuali vandens kaupimosi problema, bituminė danga gali būti tinkamas sprendimas apsaugoti namo stogą nuo peršlapimo.