Filtruoti pagal

Sezoniškumas

Sezoniškumas

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Prilydoma danga Mida Unifleks

45,00 €

Mida Unifleks PV S3s ritininė stogo danga naudojama įrengiant apatinį arba tarpinius hidroizoliacinius plokščiojo stogo plokštumos sluoksnius. Tinkama naujiems stogams įrengti ir stogo remonto darbams.

Mida Unifleks PV S4b ritininė stogo danga naudojama įrengiant viršutiniam hidroizoliaciniam plokščiojo stogo plokštumos sluoksniui bei kitų inžinerinių statinių hidroizoliacijai įrengti. Nerekomenduojamma naudoti pevienių sluoksnių dangai.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Prilydoma danga Mida Balt

46,50 €
MIDA Balt yra prilydomoji elastomerinė - bituminė lakštinė (ritininė) stogų ir hidroizoliacinė danga, kurios pagrindas – neaustinis poliesteris, iš abiejų pusių padengtas aukštos kokybės modifikuotu polimerais SBS, sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu.  Medžiagos sudėtyje nėra žmonėms ir gyvūnams pavojingų medžiagų.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Bituminė danga plokščiam stogui: patikima apsauga nuo drėgmės

Bituminė stogo danga – ekonomiškas, lengvai montuojamas ir ilgaamžis pasirinkimas. Šiandien rinka itin plati: galite rasti mechaniškai tvirtinamas, prilydomas ar net lipdomas bitumines dangas. Tai pasirinkimas pagal kiekvieno skonį ir galimybes!

Kokiam stogui tinka ši danga?

Nors ji tinka įvairiems stogams, praktika rodo, kad žmonės bituminę dangą dažniausiai renkasi plokščiam stogui. Ji vertinama dėl atsparumo drėgmei ir dažnai vadinama hidroizoliacine danga. Bet koks stogas turi užtikrint vandens nepatekimą į patalpas, tačiau turint plokščią stogą, vandens kaupimosi problema tampa ypač aktuali. Gera žinia ta, kad bituminė danga yra tinkamas sprendimas apsaugoti plokščią ar kitos formos stogą nuo peršlapimo.

Bituminių dangų privalumai

  • Patraukli kaina. Bituminė danga yra išties nebrangi, tačiau jos ilgaamžiškumas ir tvirtumas pranoksta lūkesčius. Siūlome profesionalų pagamintas bitumines dangas, kurios tinka daugeliui stogų: džiaukitės kokybe ir sutaupykite.
  • Geros apsauginės savybės. Mūsų asortimente esanti bituminė prilydoma danga pasižymi geromis hidroizoliacinėmis savybėmis: izoliuoja būstą nuo drėgmės, apsaugo nuo jos patekimo į patalpų vidų. Tai ypač svarbu Lietuvoje, kur didelis kritulių kiekis pastebimas visais metų laikais.
  • Nereikalauja daug priežiūros. Jeigu ieškote stogo, kurį lengva prižiūrėti, prilydoma ar savaime limpanti bituminė danga yra pasirinkimas nr. 1. Bituminio stogo priežiūra lengva ir nebrangi, todėl sumažėja ilgalaikės eksploatavimo išlaidos, o Jūs patiriate mažiau rūpesčių.
  • Mechaninis atsparumas. Bituminės membranos yra lanksčios, gerai prisitaiko prie natūralaus pastato konstrukcijų judėjimo. Ši savybė suteikia dangai mechaninį atsparumą: ant paviršiaus neatsiras įtrūkimų, todėl danga metams bėgant išsaugos savo tvirtumą ir apsaugines savybes.
  • Pagerina pastato energinį efektyvumą. Ieškant naujos dangos stogui, verta rinktis tokią, kuri prisidės prie efektyvesnio energijos vartojimo namuose. Bitumas stogui tam puikiai tinka: ši medžiaga užkerta kelią šilumos praradimui, nepraleidžia šalčio ir karščio iš išorės, todėl pastatas žiemą išliks šiltas, o vasarą – maloniai vėsus. Sumažinkite savo šildymo ir vėsinimo išlaidas!
  • Universaliai pritaikoma danga. Bituminės stogo sistemos tinka įvairiems stogams ir pastatams. Tame tarpe – ne tik plokšti, bet ir šlaitiniai stogai, gyvenamieji namai ir komerciniai, ūkiniai pastatai.
  • Padidina pastato atsparumą ugniai. Daugelis bituminių gaminių pasižymi ugniai atspariomis savybėmis. Bitumas stogui – ne išimtis. Įsirengus šią dangą, galėsite būti ramūs dėl namo ar kito statinio saugumo gaisro atveju.
  • Greitas montavimas. Jos montavimas yra paprastas ir nesudėtingas. Įrengimą dar labiau palengvina skirtingi dangos tipai. Kaip minėjome, bituminės dangos gali būti prilydomos, lipdomos arba mechaniškai tvirtinamos (šiuo metu bene populiariausias variantas – prilydoma danga).

Prilydomos bituminės dangos montavimas

Tai danga, kurios sudėtyje yra didelis kiekis bituminės masės. Šią medžiagą kaitinant specialiu dujų degikliu ar kitu liepsnos šaltiniu, danga greitai ir tiksliai prilydoma prie iš anksto tam paruošto stogo pagrindo. Šio proceso metu nėra reikalingos jokios papildomos klijavimo medžiagos.
Siūlome bitumo dangą, kuri išsiskiria nepriekaištingomis techninėmis savybėmis. Tai atspari ir ilgaamžė medžiaga, kuri nebijo nei mechaninių pažeidimų, nei orų pokyčių. Puikus variantas plokščiam stogui: estetika, kokybė ir komfortas!

Nemokama konsultacija

Prilydoma, mechaniškai montuojama ar savaime limpanti bituminė danga yra patikrintas sprendimas. Ji turi ilgametę sėkmingo naudojimo istoriją. Ja džiaugiasi ne vienas mūsų klientas. Kviečiame ir Jus atrasti šios dangos privalumus.
Susisiekite su mūsų komanda. Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją, atsakysime į klausimus, įvertinsime Jūsų galimybes ir pasiūlysime dangą, kuri geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius!

DUK

Dalinamės ekspertų atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie bituminę dangą.

1.Kaip įrengti bituminę dangą?

Danga lydosi nuo karščio tad gali būti tiesiog prideginama prie paruošto paviršiaus. Mūsų asortimente taip pat rasite lipdomų, savaime limpančių ar mechaniškai montuojamų dangų, kurias patyręs stogdengys lengvai įrengs ant stogo paviršiaus.

2.Ar prilydoma danga tinka tik gyvenamiesiems namams?

Ne, ją galima rinktis ir didesnio ploto, komercinės, ūkinės ar kitos paskirties statiniams. Susisiekite su mūsų specialistais, kad galėtume parinkti Jums tinkamiausią dangą.

3.Kiek metų galėsiu naudoti šią dangą?

Tinkamai prižiūrima, bituminė prilydoma danga tarnauja 20 – 30 metų ar dar ilgiau.

4.Ar ši danga tikrai tinka gyvenant šalto klimato zonoje?

Mūsų asortimente yra bituminė stogo danga, pagaminta atsižvelgiant į Lietuvos klimato ypatumus. Ji nebijo temperatūros svyravimų ir saugos Jūsų namų jaukumą net itin žemoje temperatūroje.

5.Kiek kainuoja bituminė stogo danga?

Jų kainos skiriasi priklausomai nuo Jums reikalingo dangos kiekio, gamintojo ir tipo (prilimpanti danga, bituminė čerpė ir pan.). Tačiau jei Jus domina modernios ir saugios prilydomos dangos, jų kaina mūsų parduotuvėje – vos nuo 45 eur.