Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 8,00 € - 49,00 €

Gaminio medžiaga

Gaminio medžiaga

Aktyvūs filtrai

Plieninė stogo danga RUUKKI Classic C

RUUKKI Classic C - tai gražus, plokščias paviršius, užlenkta priekinė briauna padidina stogo ilgaamžiškumą. Profilis primena stilingą tradicinį valcuoto profilio stogą. Šis paprasto ir klasikinio dizaino profilis puikiai dera prie įvairaus architektūrinio stiliaus namų. Tai puikus pasirinkimas mažo nuolydžio stogams. 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Plieninė stogo danga RUUKKI Monterrey Feb Forma

RUUKKI Monterrey Feb Forma - vienas populiariausių stogo dangos profilių, jo bangos tapo šiek tiek aukštesnės, išraiškingesnės, o priekinio krašto užbaigimui naudojama Ruukki FEB Forma technologija - nėra aštrių briaunų, plieninė danga labiau išbaigta, todėl bus gaunama daug gražesnė forma. Su šia danga stogas bus ilgaamžiškesnis ir atsparesnis korozijai. 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Plieninė danga RUUKKI Classic Economy B

RUUKKI Classic Economy B - paprasto dizaino plieninė lygi stogo danga su papildomo standumo suteikiančiomis išilginėmis briaunelėmis. Profilis primena stilingą tradicinį valcuoto profilio stogą. Šis paprasto ir klasikinio dizaino profilis puikiai dera prie įvairaus architektūrinio stiliaus namų, puikus pasirinkimas mažo nuolydžio stogams.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Plieninė stogo danga RUUKKI Classic D

RUUKKI Classic D - tai gražus, plokščias paviršius, su papildomo standumo suteikiančiomis išilginėmis briaunelėmis. Užlenkta priekinė briauna padidina stogo ilgaamžiškumą. profilis primena stilingą tradicinį valcuoto profilio stogą. Šis paprasto ir klasikinio dizaino profilis puikiai dera prie įvairaus architektūrinio stiliaus namų. Tai puikus pasirinkimas mažo nuolydžio stogams.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.
Plieninė danga yra nebrangus sprendimas Jūsų stogui. Galime pasiūlyti skirtingų tipų (tiek tradicinę trapecinę, tiek čerpinę, tiek dar įdomesnių raštų plieninę-skardinę stogo dangą), skirtingų spalvų (tiks ber kuriam eksterjerui) stogo dangą. Taip pat mūsų atstovaujami gamintojai gali pasiūlyti ir plienines sienų-fasado dangas, kurios kartu su plieniniu stogu atrodo labai moderniai. Žinoma, galime pasiūlyti ne tik pačias plienines stogo dangas, bet ir visus jų priedus.