Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 1kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 107,00 €

Spalva

Spalva

Aktyvūs filtrai

Balkonų ir terasų Impregnantas Knauf 1l

KNAUF Balkon & Terrassen Impragnierung - balkonų ir terasų bespalvė impregnavimo priemonė skirta naudoti tiek viduje, tiek išorėje. Ši priemonė naudinga, nes balkonai ir terasos tampa atsparūs lietui, ant jų nesikaupia nešvarumai ir apnašos. Priemonė pasižymi laidumu orui, geru įsiskverbimu į poras, kapiliarus ir paviršiaus plyšius. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažyvė medienai DUFA Holzlasur (įv. kiekiai)

DUFA Holzlasur - dekoratyvinė plonasluoksnė dažyvė skirta išorės darbams. Sudėtyje turi skiediklio be aromatinių angliavandenilių, padengus gaunama atspari atmosferos poveikiui danga, kuri giliai įsigeria į medienos paviršių, neužpildo porų, atstumia vandenį, reguliuoja drėgmę. Dažyvė giliai įsiskverbia į medienos paviršių, ekonomiška naudoti, lengvai dengiama, bekvapė.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Impregnantas CAPAROL Capalac Holz Impragniergrund (įv. kiekiai)

93,82 €

CAPAROL Capalac Holz-Impragniergrund - bespalvė impregnavimo priemonė, pasižymi tuo, kad yra pagaminta iš natūralaus aliejaus, yra atspari mėlynajam grybeliui bei puviniui. Ši priemonė skirta atlikti išorės darbus. Impregnantas greitai džiūsta, reguliuoja drėgmę, puikiai įsiskverbia, gerina sukibimą prieš dažant.

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Lazūriniai dažai CAPAROL Capadur SilverStyle (įv. kiekiai)

CAPAROL Capadur SilverStyle - efektingi lazūriniai dažai su metaliniu blizgesiu kukliai aukštos kokybės medinių paviršių apdailai. Naudojami vidui ir išorei. Aliuminio bronza suteikia taurų efektą, dėl atspindinčių pigmentų puikiai apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Pastovių matmenų medinius elementus gerai apsaugo nuo drėgmės. Dažai yra labai difuziški, skiedžiami vandeniu, tiksotropiniai. 
 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Vandens dispersiniai dažai medinėms sienoms CAPAROL AquaPalace (įv. kiekiai)

CAPAROL AquaPalace - vandens dispersiniai, plonasluoksniai dažai medienai. Apsaugo paviršių nuo dumblių bei grybelių veisimosi. Dažai skiedžiami vandeniu ir yra silpno kvapo, mažiau išskiria lakiųjų organinių junginių, be organinių tirpiklių. Nudažyti paviršiai pasidengia plėvele, apsaugančia nuo dumblių ir grybų Dažai atsparūs atmosferos veiksniams, yra nelaidūs vandeniui, todėl paviršius puikiai apsaugo nuo lietaus, taip pat, labai laidūs vandens garams ir nudažyti paviršiai negelsvėja.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai mediniams fasadams Capadur Wetterschutzfarbe NQG (įv. talpa)

106,88 €
Capadur Wetterschutzfarbe NQG skirti santykinai pastovių matmenų  medinėms konstrukcijoms: medinėms apkaloms, palangėms, vartams, fachverkams ir kt. taip pat nepastovių matmenų – klojiniams, tvoroms, skiedrų stogams, balkonų turėklams, apkaloms ir kt., taip pat stogvamzdžiams ir lietvamzdžiams iš kietojo PVC arba cinkuotos skardos. Spalvinei apdailai ir apsaugai nuo atmosferos veiksnių.  
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Aliejus medinėms terasoms Alpina Oel fur Terrassen (įv. spalvos)

19,89 €
„Alpinos" produktais puikiai padengsite medinius paviršius – jie ilgai atrodys kaip nauji. Įvairiausi galimi atspalviai suteiks kiekvienam daiktui individualumo, nepakartojamumo. Pajutę įkvėpimą netramdykite fantazijos!
Kompiuterizuota spalvinamąja programa „Alpina ColorMix" dažus galime nuspalvinti beveik visomis jūsų norimomis spalvomis. Individualiai, asmeniškai, paisydami būtent jūsų skonio.
Atskleiskite tikrąją medienos vertę!
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Mediniams paviršiams siūloma naudoti vandens pagrindo dažus, nes jie nesudaro plėvelės, todėl mediena neskilinėja, dažai labiau įsiskverbia į vidų, todėl jeigu vis gi medis suskyla, dažai netrūkinėja.