Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

 • 0kg - 41kg

Kaina

Kaina

 • 3,00 € - 139,00 €

Aktyvūs filtrai

Dažai Dufa Superweiss 2.5l

12,89 €

DUFA Superweiss plus - ekonomiški naudojant ir puikiai dengiantys dažai. Dažant nenuteka ir netyška, dengiasi tolygiai, todėl idealiai tinka luboms. Kadangi lubos dažnai būna ne idealiai nuglaistytos, smulki struktūra paslepia smulkius trūkumus. Pailgintas rišimosi laikas leidžia puikiai padengti ir didelės kvadratūros plokštumas. Paviršius įgauna labai smulkią struktūrą. Galimas drėgnas paviršiaus valymas.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Alpina Rost-Optik SET 10m2

ALPINA Rost-Optik Set - dekoratyviniai dažai skirti vidaus darbams. Dažai yra silpno kvapo ir vandens pagrindo, todėl yra valomi vandeniu ir neutraliais buitiniais valikliais. Dažai tinkami naudoti vidaus darbams, nes sukuria natūralų rūdžių vaizdą (dviejų skirtingų atspalvių pagalba gaunamas šviesesnių ir tamsesnių rūdžių efektas).
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Balinančioji emulsija vidaus darbams DUFA Wandweiss (įv. kiekiai)

DUFA Wandweiss - matinė dispersinė balinančioji emulsija be skiediklių. Galimas lengvas sausas paviršių valymas, tačiau negalimas drėgnas valymas ir remontinis perdažymas. Siūlome šiuos dažus naudoti luboms - jas retai kada reikia valyti, jos retai susitepa, tad šie matiniai dažai būtų puikus ir ekonomiškas pasirinkimas. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dispersiniai dažai DUFA EuroPlast 3 (įv. kiekiai)

24,18 €
DUFA EuroPlast 3 matiniai, lateksiniai, dispersiniai dažai vidaus darbams. Dažai atsparūs šlapiam trynimui, ekonomiški, puikiai dengiantys. Atsparumas šlapiam trynimui: 2 klasė pagal EN 13300 (≥ 5 iki < 20 μm per 200 ciklų). Dengiamumas: 1 klasė, kai sąnaudos apie 180ml/m2. Šie dažai atsparūs vandeninėms plovimo priemonėms, juos galima dažyti ant įvairių paviršių. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gerai dengiantys dažai CAPAROL CapaSilan (įv. kiekiai)

75,00 €
CAPAROL CapaSilan - vidaus sienų ir lubų dažai pagaminti silikoninės dervos pagrindu. Šie dažai labai tinkami dažyti ten kur sudėtingas apšvietimas arba kur dideli dažymo plotai. Dažų rišimosi laikas prailgintas - reiškia lengviau išvengti susidūrimų tarp dažomų plotų. Dažai labai lengvai dengiasi, skiedžiami vandeniu. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Itin atsparūs vidaus dažai PROFITEC KeraPaint Premium (įv. kiekiai)

PROFITEC KeraPaint Premium - našiai dengiami vidaus dažai, sukurti pagal naujausią rišiklių technologiją, naudojant specialias smulkias keramines daleles, kurios, veikiant mechaninėms apkrovoms, apsaugo paviršių nuo dilimo ir žvilgėjimo. Dažai pagaminti be pajuodavimo efektą sukeliančių medžiagų, pasižymi itin dideliu paviršiaus patvarumu, dėl keramikos technologijos paviršiai būna atsparūs valymui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Šilko matiniai dažai luboms ir sienoms DUFA EuroPlast 7 (įv. kiekiai)

48,50 €
DUFA EuroPlast 7 universalūs šilko matiniai lateksiniai dispersiniai dažai vidaus darbams. Šie dažai aukštos kokybės, norimą spalvą galite išsirinkti pas mus, ją operatyviai galime pagaminti su parduotuvėse esančioms dažų maišymo mašinoms. Dažai atsparūs šlapiam trynimui todėl lengvai valysis nuo nešvarumų. Naudojami ir patalpose su padidinta eksploatacine apkrova: laiptinėse, koridoriuose, biuro patalpose, mokyklose, vaikų darželiuose ir vaikų kambariuose.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Šilko matiškumo dažai CAPAROL Samtex 10 E.L.F. (įv. kiekiai)

CAPAROL Samtex 10 šilko matiškumo lateksiniai dažai, pasižymintys didele išeiga, 1 atsparumo šlapiam trynimui klasė. Dažai kiaušinio lukšto blizgumo, skiedžiami vandeniu, išsaugo struktūrą. Tinkami viešbučiuose, ligoninėse ir kituose visuomeniniuose pastatuose, kuriems būdingos  didelės mechaninės apkrovos, nėra „rašymo efekto". 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai FLUGGER Flutex Pro 7

Flutex Pro 7 naudojami vidaus darbams – sienoms gyvenamosiose patalpose, kur dažytas paviršius mažai apsaugotas nuo sutepimo, dėvėjimo ir pažeidimo. Flutex Pro 7 padengtas paviršius atsparus plovimui ir dėmių valymui. Jais gali būti dažomos dekoratyvinės sienų dangos, taip pat tinka nelygiai sugeriantiems paviršiams dažyti. Šie dažai suteikia paviršiui vientisą vaizdą su švelnia struktūra.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Caparol dažai – saugi sudėtis ir spalvos ryškumas

Caparol – Lietuvoje ir visame pasaulyje puikiai vertinamas dažų bei kitų statybos, remonto ir apdailos darbams skirtų produktų gamintojas. „Mimeta“ fizinėje ir internetinėje parduotuvėje rasite puikių pasiūlymų Caparol gaminiams.

Kuo pasižymi Caparol dažai?

 • Spalvos ryškumas – stipriai pigmentuoti dažai ilgai išsaugos savo spalvą, yra atsparesni UV spinduliams, krituliams, vandens garams, temperatūros svyravimams ir kitiems atmosferos veiksniams.
 • Platus spalvų pasirinkimas – siūlome įvairių spalvų, atspalvių ir matiškumo dažus, kuriuos tikrai priderinsite pagal savo poreikiams: tiek nuosavam būstui, tiek visuomeninės ar komercinės paskirties patalpoms!
 • Geras kainos ir kokybės santykis – UAB „,Mimeta“ asortimente esantys Caparol produktai yra prieinami kiekvienam. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintoju, todėl savo klientams suteikiame ypač patrauklias kainas!
 • Paprastas dažų naudojimas – su Caparol dažais ir kitais gaminiais dirbti itin paprasta. Vadovaujantis gamintojo instrukcija, dažymo darbus nesunkiai galės atlikti net žmonės, dažantys paviršius pirmą kartą!
 • Universalumas – galime pasiūlyti aukštos kokybės dažų bet kokiems paviršiams. Caparol dažus galite naudoti lauke ir viduje, tiek sausose, tiek drėgnose terpėse!

Draugiški aplinkai dažai

 Caparol prekės ženklo dažai yra vertinami dėl geros sudėties. Jis savo sudėtyje turi veikliųjų ingredientų, kurie nudažytam paviršiui suteiks papildomą apsaugą nuo išorės elementų poveikio, prailgins dažų tarnavimo trukmę ir užtikrins nepriekaištingą estetiką.
Negana to, Caparol rūpinasi poveikiu aplinkai. Dažuose nėra toksiškų priedų, jie yra tvarūs ir ekologiški, todėl juos naudojant galite nesibaiminti dėl žalos gamtai.

Kokius dažus siūlote?

Siūlome visų tipų dažus Jūsų reikmėms:
 • Dažai vidaus patalpoms – rekomenduojame rinktis silikato pagrindu pagamintus Caparol dažus. Jų sudėtyje nėra alergenų, todėl užtikrinamas saugumas net jautriems žmonėms ir augintiniams. Dažų sudėtyje esantys ingredientai papildomai apsaugo nuo bakterijų ir grybelio atsiradimo.
 • Gruntiniai dažai – gali būti naudojami patalpų viduje ir išorėje. Jie tinka silpniems ir stipriems paviršiams, yra atsparūs vėjui, drėgmei, nesąveikauja su vandeniu, puikiai padengia ir idealiai sukimba su paviršiumi.
 • Lateksiniai dažai – matiniai, atsparūs trynimui ir mechaniniams pažeidimams dažai idealiai tinka medicinos įstaigoms, viešbučiams, visuomeninėms ir komercinėms patalpoms.
 • Fasado dažai – unikali dažų gamybos technologija ir sudėtis suteikia ilgaamžiškumą: fasado dažai praturtinti kvarco nano-dalelėmis, specialiomis dervomis ir kitais komponentais, kurie sudaro apsauginį sluoksnį ir padidina paviršiaus atsparumą purvui, fasadas ilgai išlieka ryškios spalvos, švaresnis, atsparus drėgmei, oro garams ir kitiems atmosferos veiksniams.
Taip pat galime pasiūlyti ir kitų tipų Caparol dažus – susisiekite ir atraskite kokybę!

Produktai, kuriais galite pasitikėti

Caparol dažai už žemą kainą? Turime ką pasiūlyti! Kartu su Jumis esame jau nuo 1994 metų. Per šį laiką sukaupta patirtis, užmegzti ryšiai su tarptautiniais prekės ženklais ir gamintojais.
Tai reiškia, kad apsilankę „Mimeta“ parduotuvėse rasite profesionalams ir mėgėjams skirtus dažus, statybų, remonto produktus itin geromis kainomis. Pakonsultuosime, patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausius gaminius. Laukiame Jūsų!