Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 56,00 €

Aktyvūs filtrai

Dažai Fasada 10l

PRO COLORE Fasada dažai fasadų ir kitų mineralinių paviršių dažymui. Dažų sudėtyje nėra tirpiklio, dažai skiedžiami vandeniu, visiškai matiniai, nestipraus, specifinio kvapo, sudaro laidžią vandens garams, atsparią atmosferos poveikiui ir šlapiam plovimui plėvelę, slepia paviršiaus defektus. Dažus gerai išmaišyti, galima iki 10% skiesti vandeniu. Dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai fasadams CAPAROL ThermoSan NQG (įv. kiekiai)

19,69 €
CAPAROL ThermoSan NQG dažai turi svarų pranašumą: organiškai sujungtos kvarco nano-dalelės sudaro tankų, kietą kaip mineralas trijų matmenų kvarco tinklą, apsaugantį nuo purvo, todėl fasadai ilgiau išlieka švarūs. Specialaus silikoninės dervos ir rišiklio derinio dėka ant dažytų arba nedažytų mineralinių ir sintetine derva surištų tinkų susidaro lietui atsparus ir oro garams pralaidus fasadinis sluoksnis. Dažai gerai praleidžia C02, atsparūs šarmams, nesudaro plėvelės, uždengia smulkius tinko plyšius.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Fasado dažai CAPAROL AmphiSilan Plus (įv. kiekiai)

29,90 €
CAPAROL AmphiSilan-Plus - dėl specialių silikoninės dervos rišiklių derinio tinkai ir mineraliniai pagrindai padengiami lietui atspariais, vandens garams labai pralaidžiais fasadinių dažų sluoksniais. Su šiais dažais galima dažyti net paminklosauginius objektus ir kalkinius tinklus. Pasižymi tuo, kad yra netermoplastiški, nesudaro plėvelės, pralaidūs CO2, yra labai hidrofobiški, pasižymi gera dengiamąja geba. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Fasadų dažai CAPAROL Sylitol Finish 130 (įv. kiekiai)

CAPAROL Sylitol-Finish 130 dengimui paruošti dažai, kurių pagrindinė medžiaga – silikatas. Jų rišiklis - skystasis stiklas su organiniais stabilizatoriais. Dažų sluoksniai atsparūs oro veiksniams, dažai gerai dengiasi, yra labai balti, su ilgai neblunkančiais pigmentais, difuziški, sustiprinti kvarcu. Tinkami naudoti vidaus ir išorės darbams.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.
Turime tokių gamintojų dažus: Baumt, Caparol, Dufa ir ProfiTec. Dažai tinkami naudoti lauke, nes yra atsparūs aplinkos poveikiui, saulei, šalčiui, lietui ir t.t. Galime pasiūlyti silikoninius, siloksatu sustiprintus, žėrinčius, atsparius aplinkos poveikiui dažus ir kt.