Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 153,00 €

Aktyvūs filtrai

Dažai Fasada 10l

PRO COLORE Fasada dažai fasadų ir kitų mineralinių paviršių dažymui. Dažų sudėtyje nėra tirpiklio, dažai skiedžiami vandeniu, visiškai matiniai, nestipraus, specifinio kvapo, sudaro laidžią vandens garams, atsparią atmosferos poveikiui ir šlapiam plovimui plėvelę, slepia paviršiaus defektus. Dažus gerai išmaišyti, galima iki 10% skiesti vandeniu. Dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai fasadams CAPAROL ThermoSan NQG (įv. kiekiai)

152,35 €
CAPAROL ThermoSan NQG dažai turi svarų pranašumą: organiškai sujungtos kvarco nano-dalelės sudaro tankų, kietą kaip mineralas trijų matmenų kvarco tinklą, apsaugantį nuo purvo, todėl fasadai ilgiau išlieka švarūs. Specialaus silikoninės dervos ir rišiklio derinio dėka ant dažytų arba nedažytų mineralinių ir sintetine derva surištų tinkų susidaro lietui atsparus ir oro garams pralaidus fasadinis sluoksnis. Dažai gerai praleidžia C02, atsparūs šarmams, nesudaro plėvelės, uždengia smulkius tinko plyšius.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Fasado dažai CAPAROL AmphiSilan Plus (įv. kiekiai)

103,00 €
CAPAROL AmphiSilan-Plus - dėl specialių silikoninės dervos rišiklių derinio tinkai ir mineraliniai pagrindai padengiami lietui atspariais, vandens garams labai pralaidžiais fasadinių dažų sluoksniais. Su šiais dažais galima dažyti net paminklosauginius objektus ir kalkinius tinklus. Pasižymi tuo, kad yra netermoplastiški, nesudaro plėvelės, pralaidūs CO2, yra labai hidrofobiški, pasižymi gera dengiamąja geba. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Fasadų dažai CAPAROL Sylitol Finish 130 (įv. kiekiai)

CAPAROL Sylitol-Finish 130 dengimui paruošti dažai, kurių pagrindinė medžiaga – silikatas. Jų rišiklis - skystasis stiklas su organiniais stabilizatoriais. Dažų sluoksniai atsparūs oro veiksniams, dažai gerai dengiasi, yra labai balti, su ilgai neblunkančiais pigmentais, difuziški, sustiprinti kvarcu. Tinkami naudoti vidaus ir išorės darbams.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Fasadiniai dažai išorės darbams: apsauga ir estetika

UAB „Mimeta“ asortimente rasite įvairių tipų ir spalvų dažus, skirtus darbams lauke. Tai dažai namų fasadams, lauko dažai medienai, tinkui, metalui ir kitiems paviršiams.
Jeigu ieškote patikimo sprendimo savo būstui, tikrai turime ką pasiūlyti. Atraskite platų Mimeta.lt gaminių pasirinkimą. Įsigykite fasado dažus už gerą kainą, lengvai atlikite suplanuotus darbus ir džiaukitės nepriekaištingais rezultatais!

Fasadiniai dažai – svarbu ne tik estetikai

Tinkamai parinkti lauko dažai medienai, betonui, tinkui ir kitiems paviršiams suteikia daugiau nei tik puikią išvaizdą. Jie taip pat turėtų atlikti ir apsaugos nuo aplinkos faktorių funkciją.
Siekiant geriausių rezultatų, rinkitės produktus, kurie:
  • Yra atsparūs drėgmei, sniegui, lietui ir kitiems krituliams;
  • Gali būti derinami su šilumos izoliacinėmis medžiagomis;
  • Savo sudėtyje turi ingredientų, kurie apsaugo nuo mikroorganizmų poveikio: kerpių, dumblių, grybų sporų, samanų ir kt.
  • Sudėtyje neturi pavojingų priemaišų, didelio lakiųjų organinių junginių kiekio.

 

Lauko dažams – ypatingas dėmesys

Tikriausiai sutiksite, kad įrengiant būstą, fasado apdaila yra vienas svarbiausių estetinių ir funkcinių sprendimų. Norint pasiekti puikų rezultatą, svarbus ne tik gruntavimas, tinko padengimas, bet ir kokybiški fasado dažai.
Ekspertai vienbalsiai sutinka, kad renkantis dažus lauko paviršiams, svarbu atidžiai pasirinkti geriausią produktą, kuris nebijos nepageidaujamo atmosferos poveikio, tokio kaip drėgmė, UV spindulių poveikis, karštis ir šaltis. Tinkamai parinkti fasadiniai dažai ne tik tobulai padengs pastato fasadą, bet ir sustiprins apsaugą nuo minėtų veiksnių.

 

Patikimų gamintojų lauko dažai

Nors rinkoje šiuo metu yra įvairių variantų, UAB „Mimeta“ komanda padės nepasimesti tarp pasirinkimų gausos ir rasti Jums tinkamiausią produktą. Mūsų asortimente yra puikiai žinomų prekės ženklų dažai fasadui. Tai Baumit (Austrija), Meffert (Vokietija), ProfiTec (Vokietija, Italija) ir Pro Colore (Lietuva) ir vokiški Caparol fasado dažai.
Dažai tinkami naudoti lauke, nes yra atsparūs aplinkos poveikiui, saulei, šalčiui, lietui. Galime pasiūlyti silikoninius, silokatu sustiprintus, žėrinčius, atsparius aplinkos poveikiui dažus ir kt.
Tai ekologiški, 100 proc. saugūs, universalūs, ryškios pigmentacijos lauko dažai. Juos naudojant pavyks idealiai padengti fasadą ir kitus lauko paviršius: medieną, metalą ir t.t.

 

Kokia sudėtimi pasižymi geri fasadiniai dažai?

Patariame rinktis lauko dažus, kurių sudėtyje yra rišikliai, mineralinės kilmės ingredientai ir kiti priedai, kurie gerina produkto sukibimą su paviršiumi, didina jų atsparumą drėgmei, vandens garams, saulės spinduliams, temperatūrų svyravimams.
Mūsų asortimente esantys dažai yra saugūs aplinkai. Jų sudėtyje minimalus lakiųjų organinių junginių kiekis, todėl juos galima drąsiai naudoti gyvenamiesiems objektams.

 

Fasado dažai ir jų naudojimas

Darbas su fasado dažais yra gana nesudėtingas ir, laikantis gamintojo instrukcijų, dažymo darbus galite atlikti ir neturint didelės patirties. Aptarkime pagrindinius darbų etapus:
  • Paviršiaus paruošimas: kad lauko dažai ir kitos apdailos medžiagos pasidengtų tolygiai, paviršius turi būti sausas, be riebalų, teršalų pėdsakų. Kruopščiai jį nuvalykite. Jeigu dažomas medinis paviršius, jį patariama nušlifuoti.
  • Pagrindo gruntavimas: nuvalytą paviršių nugruntuokite lauko darbams skirtu gruntu, kuris pasižymi geru pralaidumu, yra atsparus drėgmei, šalčiui.
  • Dažymas: padengimas nesudėtingas: naudokite specialiai dažymui skirtą teptuką. Dažymą atlikite palankiu oru, kai nėra stipraus vėjo, kritulių, temperatūra siekia maždaug 10 – 20 laipsnius. Geriausias sezonas šiems darbams yra pavasaris.
 

Darbas su fasado dažais: kokios klaidos lemia blogą rezultatą?

Nors fasado dažus naudoti gana paprasta, dažytojai kartais padaro klaidų, kurios pakenkia darbų kokybei. Aptarkime dažniausiai pasitaikančias:

Klaida nr. 1: dirbama esant nepalankioms oro sąlygoms

Lauko dažai, skirti išorės darbams, neturėtų būti naudojami esant dideliam karščiui ar žemai aplinkos temperatūrai. Taip pat neatlikite darbų pučiant stipriam vėjui ar lyjant.

Klaida nr. 2: pasirenkami netinkami dažai

Kartais žmonės neatkreipia dėmesio, kokiems paviršiams ir aplinkai skirti dažai. Perkant dažus lauko darbams, būtinai atkreipkite dėmesį į jų sudėtį. Dažai turėtų būti praturtinti priedais, kurie gerina sukibimą, didina jų atsparumą karščiui, šalčiui, drėgmei ir kitiems atmosferos veiksniams.

Klaida nr. 3: neparuošiamas paviršius

Jeigu paviršius nėra lygus, švarus, sausas, didelė tikimybė, kad dažai gerai nesukibs, nepasidengs tolygiai, greičiau nusitrins ar išbluks ir darbus teks kartoti iš naujo.

Klaida nr. 4: naudojami skirtingi dažai fasadui

Kartais netinkamai apskaičiuojamas reikalingas dažų kiekis, o pritrūkus produkto, bandoma naudoti panašios spalvos, tačiau kitos partijos ar pigmentacijos dažus. Ši klaida lemia netolygų rezultatą. Siekiant išvengti nevienodų atspalvių, netolygaus padengimo, naudokite tos pačios partijos ir pigmentacijos dažus.

 

Geriausi fasadiniai dažai protinga kaina

Fasadiniai dažai betonui, medienai, lauko metalo dažai ir dar daugiau Jūsų laukia UAB „Mimeta“ parduotuvėje.
Mūsų asortimente galite rasti ir daugiau naudingų priedų lauko ir vidaus darbams. Perkant dažus fasadui, rekomenduojame papildomai įsigyti ir rūdis surišančio grunto. Šis produktas dar geriau apsaugos fasadą nuo drėgmės, korozijos poveikio ir padės dažams išlikti ryškiems ilgus metus. Rinkitės kokybę už protingą kainą!