Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 28kg

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 42,00 €

Spalva

Spalva

Aktyvūs filtrai

Smuliagrūdis statybinis glaistas IGIS Mikrosfera (įv. dydžiai)

1,98 €
IGIS MIKROSFERA - labai lengvas, molekulinės struktūros glaistas su kuriuo labai lengva dirbti. Glaistas gerai sukimba, yra elastingas, lengvai šlifuojamas suformuojant itin lygų paviršių, nedulka, taip pat 35% lengvesnis nei įprastiniai glaistai. Dėl mažo glaisto vandens įgeriamumo, paviršiaus prieš dažant nebereikia gruntuoti. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Stambiagrūdis statybinis glaistas IGIS Makrosfera (įv. dydžiai)

1,98 €
IGIS MAKROSFERA - labai lengvas, molekulinės struktūros glaistas su kuriuo labai lengva dirbti. Glaistas gerai sukimba, yra elastingas, lengvai šlifuojamas suformuojant itin lygų paviršių, nedulka, taip pat 35% lengvesnis nei įprastiniai glaistai. Dėl mažo glaisto vandens įgeriamumo, paviršiaus prieš dažant nebereikia gruntuoti. Dėl savo ypatingos sudėties labai gerai išlygina nelygumus.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Glaistas Kiilto E smulkiagrūdis 16kg

KIILTO E - paruoštas naudojimui itin smulkus vandens pagrindo glaistas. Po ilgo saugojimo prieš naudojant išmaišyti. Jei reikia, glaistą galimą skiesti nedideliu kiekiu vandens. Glaistas dengiamas rankiniu būdu naudojant plieninę glaistyklę. Nuglaistyti paviršiai gali būti dažomi arba tapetuojami.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Glaistas Weber Vetonit VH 20 kg (įv. spalvos)

15,75 €
Weber VH cementinis glaistas skirtas baigiamajam sienų ir lubų glaistymui viduje ir išorėje, sausose ir drėgnose patalpose. Galima naudoti fasadams, rūsio, dušo patalpoms glaistyti. Netinkamas gipsiniams ir minkštiems kalkiniams tinkams glaistyti. Patartina naudoti baigiamajam glaistymui ant tinkuotų paviršių. Nenaudoti ant termoizoliacinių plokščių dengiamajam sluoksniui glaistyti.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Šioje kategorijoje glaistus, skirtus vidaus darbams. Galėsite pasirinkti tokį, kokio Jums reikia: sienoms ar siūlėms, kuris labiausiai tinka remontui, kuriuos glaistus galime pasiūlyti mažomis pakuotėmis, kurie glaistai skirti paskutiniam-viršutiniam sluoksniui, kurie glaistai jau paruošti naudoti, o kuriuos reikia užsimaišyti. Tikimės, kad rasite sau tinkamiausią pasirinkimą.