Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 42,00 €

Svoris

Svoris

  • 0kg - 28kg

Aktyvūs filtrai

Glaistas Sheetrock JAV 28kg

26,99 €

UNIVERSALUS SIŪLIŲ GLAISTAS „USG BORAL“ yra ore džiūstantis glaistas, tinkamas visiems trims sluoksniams arba kaip apdailos sluoksnis visoms gipso kartono plokščių siūlėms, kampams ir tvirtinimo elementų galvutėms. Atitinka ASTM C475.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Smuliagrūdis statybinis glaistas IGIS Mikrosfera (įv. dydžiai)

2,15 €
IGIS MIKROSFERA - labai lengvas, molekulinės struktūros glaistas su kuriuo labai lengva dirbti. Glaistas gerai sukimba, yra elastingas, lengvai šlifuojamas suformuojant itin lygų paviršių, nedulka, taip pat 35% lengvesnis nei įprastiniai glaistai. Dėl mažo glaisto vandens įgeriamumo, paviršiaus prieš dažant nebereikia gruntuoti. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Stambiagrūdis statybinis glaistas IGIS Makrosfera (įv. dydžiai)

2,15 €
IGIS MAKROSFERA - labai lengvas, molekulinės struktūros glaistas su kuriuo labai lengva dirbti. Glaistas gerai sukimba, yra elastingas, lengvai šlifuojamas suformuojant itin lygų paviršių, nedulka, taip pat 35% lengvesnis nei įprastiniai glaistai. Dėl mažo glaisto vandens įgeriamumo, paviršiaus prieš dažant nebereikia gruntuoti. Dėl savo ypatingos sudėties labai gerai išlygina nelygumus.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Glaistas Weber Vetonit VH 20 kg (įv. spalvos)

16,75 €
Weber VH cementinis glaistas skirtas baigiamajam sienų ir lubų glaistymui viduje ir išorėje, sausose ir drėgnose patalpose. Galima naudoti fasadams, rūsio, dušo patalpoms glaistyti. Netinkamas gipsiniams ir minkštiems kalkiniams tinkams glaistyti. Patartina naudoti baigiamajam glaistymui ant tinkuotų paviršių. Nenaudoti ant termoizoliacinių plokščių dengiamajam sluoksniui glaistyti.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Šioje kategorijoje glaistus, skirtus vidaus darbams. Galėsite pasirinkti tokį, kokio Jums reikia: sienoms ar siūlėms, kuris labiausiai tinka remontui, kuriuos glaistus galime pasiūlyti mažomis pakuotėmis, kurie glaistai skirti paskutiniam-viršutiniam sluoksniui, kurie glaistai jau paruošti naudoti, o kuriuos reikia užsimaišyti. Tikimės, kad rasite sau tinkamiausią pasirinkimą.