Aktyvūs filtrai

Juosta dvipusė 19mmx5m Zoom

2,35 €

Dvipusė montavimo juosta ZOOM - aukščiausios kokybės dvipusė lipni juosta, kokybiški, stiprūs klijai. Juosta puikiai prilimpa prie lygių ir nelygių paviršių, tinkama naudoti darbui lauke ir viduje. Juosta atplėšiama rankomis, todėl darbo metu nereikės naudotis žirklėmis. 

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Soudal EC100/ALU TOTAL vidinė juosta langams 25m

29,59 €
Garoizoliacinė, elastiška ir tampri PE juosta su aliuminiu, neaustinė polipropileno medžiaga – izoliuoja lango jungtį tarp rėmo ir angokraščio nuo oro ir vandens garų patekimo. Vidinė juostos pusė yra pilnai padengta klijais, puikiai sukimbančiais su dauguma statybinių medžiagų. Juosta priglunda visu paviršiumi ir po ja nelieka oro tarpų – patogiau tinkuoti. Klijų vietoje juosta armuota tinkleliu. Juostos klijavimui prie lango rėmo patogumui yra lipni juostelė ir kitoje juostos pusėje.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Garo izoliacinė lipni juosta Gerband G586 ELT vienpusio lipnumo (žalia)

15,95 €

Vienpusio lipnumo garo, hidroizoliacinė lipni juosta – skirta užtikrinti ilgalaikį, visiškai sandarų vandens garams garo izoliacinių medžiagų (plėvelių) sujungimą tarpusavyje ir su sienų bei stogų konstrukcijomis. Juosta pasižymi lankstumu, tamprumu, tvirtumu nutrūkimui, klijai naudojami labai aukštos kokybės pasižymintys itin dideliu sukibimu, bei aukščiausiu atsparumu senėjimui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Soudal EC100/UV+ TOTAL išorinė juosta langams 25m

29,59 €
Laidi garams, elastška ir tampri PE juosta, neaustinė polipropileno medžiaga – užtikrina vandens garų difuziją lango išorinėje dalyje ir apsaugo nuo vandens ir vėjo. Vidinė juostos pusė yra pilnai padengta klijais, puikiai sukimbančiais su dauguma statybinių medžiagų. Juosta priglunda visu paviršiumi ir po ja nelieka oro tarpų – patogiau tinkuoti. Klijų vietoje juosta armuota tinkleliu. Juostos klijavimui prie lango rėmo patogumui yra lipni juostelė ir kitoje juostos pusėje. Padidintas atsparumas UV spinduliams.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.