Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

 • 0kg - 30kg

Kaina

Kaina

 • 3,00 € - 12,00 €

Aktyvūs filtrai

Tinkas weber IP18 25kg

4,99 €
weber ip18 cemento kalkių tinkas, kuris yra skirtas tinkuoti bei lyginti vidaus ar išorės paviršiams (pvz., mūriniams, betoniniams). Tinkamas naudoti nepertraukiamo veikimo maišykles, tinkavimo mašinas arba rankiniu būdu. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas Knauf LEICHT MP 75 30kg

11,29 €
MP 75 G/F Leicht – universalus gipso ir kalkių tinkas su lengvaisiais priedais, skirtas dirbti mašininiu būdu ir rankomis, išsiskiria labai gera išeiga. Ypač tinka sienoms ir luboms tinkuoti, kur montuojama šildymo ar vėsinimo sistema. Dėl specialios grūdelių struktūros galima suformuoti glotnų paviršių arba veltinio faktūrą. Dengiamas vienu sluoksniu, tinka vidaus patalpų sienoms ir luboms tinkuoti.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas Knauf MP 75 30kg

10,66 €
MP 75 yra gipsinis tinkas, naudojamas vidaus sienoms ir luboms tinkuoti mašininiu būdu. Dengiamas ant visų įprastų, tinkuoti tinkamų statybinių pagrindų. Tinkas naudojamas visose įprastos drėgmės patalpose, įskaitant gyvenamojo būsto drėgnas patalpas, pvz., virtuves ir vonios kambarius. Išsiskiria lengvai suformuojamu glotniu ir tvirtu paviršiumi.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Baumit Klima White 25 kg

BAUMIT KlimaWhite lengvas kalkinis tinkas, kurio sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Šis tinkas yra natūraliai baltas ir skirtas atlikti vidaus darbus mašininiu būdu. Tinkas labai gerai praleidžia vandens garus ir puikiai pagerina patalpos oro savybes bei stabdo pelėsio plitimą. 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Gipsinis tinkas KNAUF Rotband LV (įv. kiekiai)

7,85 €
Gipsinis tinkas su lengvais užpildais. Tinkamas naudoti ant visų įprastų pagrindų, visose įprastos oro drėgmės vidaus patalpose, įskaitant ir gyvenamojo būsto drėgnas patalpas, pvz., vonios kambarius ir virtuves. Tinka naudoti kaip remontinį mišinį ar ruošiant dekoratyvinę apdailą. Užtikrina geresnį mikroklimatą, puikiai „kvėpuoja“, laidus vandens garams. Skirtas dirbti rankomis.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas vidaus ir išorės remonto darbams

UAB „Mimeta“ parduotuvėje pirkėjų laukia patikimas, ilgaamžis, išskirtinai saugios sudėties tinkas. Jį patogu naudoti įvairiems statybų, remonto, apdailos darbams lauke ir viduje.

Kuo pasižymi kokybiški tinkai?

Manome, kad geri tinkai fasadui ir vidaus darbams turi pasižymėti šiomis savybėmis:
 • Lengvas naudojimas. Geras yra tas tinko mišinys, kurį paprasta paruošti bei naudoti. UAB „Mimeta“ siūlome sausus tinko mišinius. Laikantis gamintojo instrukcijos, produktą be vargo paruošite naudojimui, net jei tai darote pirmą kartą!
 • Ilgaamžiškumas. Atliekant statybų, remonto, apdailos darbus, vienas svarbiausių prioritetų – užtikrinti ilgaamžį rezultatą. Mūsų asortimente esantys tinko mišiniai ilgus metus išsaugo svarbiausias savo technines savybes, išlieka stabilus, atsparus vėjui, karščiui, šalčiui, krituliams, mechaniniams pažeidimams ir įtrūkimams. Geru tinku padengtas paviršius puikiai atrodys net po dešimtmečio!
 • Atsparumas drėgmei. Tinkai fasadui ir vidaus paviršiams atlieka apsauginę funkciją, todėl labai svarbu, kad nepraleistų drėgmės ir apsaugotų pastato konstrukcijas. Pas mus rasite tinką, kuris nebijo drėgmės, gali būti naudojamas net drėgnose patalpose – vonioje, pirtyje, baseine.
 • Funkcionalumas. Šiuolaikiniai tinkai gali būti labai įvairūs ir atlikti skirtingas funkcijas. Gera žinia ta, kad UAB „Mimeta“ parduotuvėje rasite tinką visiems savo poreikiams: turime ne tik apsauginę funkciją atliekantį, bet ir dekoratyvinį tinką, kuris lauko ir vidaus sienoms suteiks nepriekaištingą estetiką ir leis įgyvendinti unikalius apdailos sprendimus.
 • Gera kaina. Puikiai suprantame, kad kaina yra svarbus aspektas renkantis apdailos produktus. Nesiūlome pirkti pigiausio tinko, nes rezultatai gali nuvilti. Tačiau užtikriname, kad mūsų parduotuvėje rasite kokybišką, geriausių prekės ženklų tinką žemomis kainomis: jos prasideda nuo vos 3 eur.! Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl savo klientams užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį – pats metas tuo įsitikinti!

 

Patikimų gamintojų produktai

Perkant statybos, apdailos gaminius verta atkreipti dėmesį į gamintoją. Tai – svarbus kokybės rodiklis. Norint geriausių rezultatų, rekomenduojame teikti prioritetą gerai žinomiems, specialistų palankiai vertinamiems prekės ženklams.
Jeigu ieškote išties gero tinko, UAB „Mimeta“ parduotuvėje turėsite ką pasirinkti. Mūsų asortimente rasite prestižinių prekės ženklų produktus.
Rinkitės Baumit (Vokietija), Knauf (Vokietija), Weber (JAV) ir Sakret (Vokietija) tinką sienoms. Šie produktai yra gaminami pasitelkus moderniausias technologijas, atitinka griežtus kokybės standartus ir niekada nenuvilia!
 

Kokį tinką pasirinkti?

Savo pirkėjams siūlome įvairių rūšių tinką. Aptarkime populiariausius variantus:
 1. Cementiniai kalkiniai tinkai: labai universalūs, plačiai pritaikomi tinkai pastato fasadui ir vidaus sienoms bei luboms. Jie gerai sukimba su bet kokiu pagrindu: gali būti dengiami ne tik ant lygių, stabilių, tvirtų paviršių, bet ir ant porėto, nelygaus ir/ar silpno pagrindo, kuris būdingas senos statybos namams. Jie nebijo mechaninių pažeidimų, yra atsparūs įtrūkimams. Cementinis kalkinis tinkas neturi sveikatai kenksmingų priedų, todėl jį visiškai saugu naudoti pastatų viduje. Jis neskleidžia nemalonaus kvapo, nealergizuoja.
 2. Gipsiniai tinkai: tvirti ir patikimi tinkai, pasižymi gamtai draugiška sudėtimi. Tinkamai paruoštas gipsinio tinko mišinys geba atlaikyti dideles apkrovas, gali būti dengiamas rankiniu ir mašininiu būdu. Naudojant gipsinį tinką, sukursite tolygų pagrindą kitoms apdailos medžiagoms, tokioms kaip sienų/lubų dažai, tapetai, plytelės, dekoratyvinis tinkas ir kt.
 3. Dekoratyviniai tinkai: prieš tai aptarėme tinkus, kurie naudojami kaip būtinas apsauginis sluoksnis prieš dedant apdailos medžiagas. Tuo tarpu dekoratyviniai tinkai ne tik apsaugo paviršių nuo aplinkos poveikio, bet ir suteikia jam unikalią išvaizdą. Dekoratyvinis tinko mišinys puikiai tinka kaip apdailos sluoksnis, dedamas ant gipsinio arba cementinio tinko. Yra nemažai įvairių dekoratyvinio tinko rūšių: tai silikoninis, silikatinis, akrilinis, mozaikinis, mineralinis tinkas ir dar daugiau.
 4. Silikoniniai tinkai: ilgaamžiai, drėgmei, šalčiui ir karščiui atsparūs dekoratyvinės paskirties tinkai. Šio produkto sudėtis subalansuota taip, kad produktas būtų atsparus, ilgai išsaugotų ryškią pirminę spalvą ir nepriekaištingą estetiką. Silikoninio tinko sudėtyje nėra daugeliui tinkų rūšių būdingo kalkių bei cemento. Tai užtikrina spalvos apsaugą net tinkui stingstant: ant medžiagos patekusi drėgmė tinko neišplaus, todėl rezultatas atrodys puikiai net po stipresnio lietaus! Dėl gebėjimo atstumti dulkes, teršalus ir kitus nešvarumus, šis tinkas vadinamas savaime išsivalančiu.
 5. Mozaikiniai tinkai: tai unikalios išvaizdos, įvairių spalvų, raštų ir faktūrų dekoratyviniai tinkai lauko darbams (tačiau gali būti pritaikomas ir viduje). Rekomenduojame rinktis mozaikinį tinką, kurio sudėtis praturtinta medžiagomis, užtikrinančioms tinko stabilumą, spalvos apsaugą nuo UV spindulių ir drėgmės poveikio. Pasirinkę mūsų siūlomą mozaikinį tinką, galėsite būti ramūs, kad bėgant metams medžiaga išliks ryški, nepabals, nenutrupės. Atlikite tinkavimo darbus pamatams, fasado apdailai ir kitoms reikmėms ir džiaukitės nepriekaištinga estetika!