Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

 • 0kg - 30kg

Kaina

Kaina

 • 3,00 € - 11,00 €

Aktyvūs filtrai

Tinkas weber IP18 25kg

4,99 €
weber ip18 cemento kalkių tinkas, kuris yra skirtas tinkuoti bei lyginti vidaus ar išorės paviršiams (pvz., mūriniams, betoniniams). Tinkamas naudoti nepertraukiamo veikimo maišykles, tinkavimo mašinas arba rankiniu būdu. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas Knauf LEICHT MP 75 30kg

9,57 €
MP 75 G/F Leicht – universalus gipso ir kalkių tinkas su lengvaisiais priedais, skirtas dirbti mašininiu būdu ir rankomis, išsiskiria labai gera išeiga. Ypač tinka sienoms ir luboms tinkuoti, kur montuojama šildymo ar vėsinimo sistema. Dėl specialios grūdelių struktūros galima suformuoti glotnų paviršių arba veltinio faktūrą. Dengiamas vienu sluoksniu, tinka vidaus patalpų sienoms ir luboms tinkuoti.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas Knauf MP 75 30kg

10,66 €
MP 75 yra gipsinis tinkas, naudojamas vidaus sienoms ir luboms tinkuoti mašininiu būdu. Dengiamas ant visų įprastų, tinkuoti tinkamų statybinių pagrindų. Tinkas naudojamas visose įprastos drėgmės patalpose, įskaitant gyvenamojo būsto drėgnas patalpas, pvz., virtuves ir vonios kambarius. Išsiskiria lengvai suformuojamu glotniu ir tvirtu paviršiumi.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Baumit Klima White 25 kg

BAUMIT KlimaWhite lengvas kalkinis tinkas, kurio sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Šis tinkas yra natūraliai baltas ir skirtas atlikti vidaus darbus mašininiu būdu. Tinkas labai gerai praleidžia vandens garus ir puikiai pagerina patalpos oro savybes bei stabdo pelėsio plitimą. 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Gipsinis tinkas KNAUF Rotband LV (įv. kiekiai)

7,05 €
Gipsinis tinkas su lengvais užpildais. Tinkamas naudoti ant visų įprastų pagrindų, visose įprastos oro drėgmės vidaus patalpose, įskaitant ir gyvenamojo būsto drėgnas patalpas, pvz., vonios kambarius ir virtuves. Tinka naudoti kaip remontinį mišinį ar ruošiant dekoratyvinę apdailą. Užtikrina geresnį mikroklimatą, puikiai „kvėpuoja“, laidus vandens garams. Skirtas dirbti rankomis.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas vidaus ir išorės remonto darbams

UAB „Mimeta“ parduotuvėje pirkėjų laukia patikimas, ilgaamžis, išskirtinai saugios sudėties tinkas. Jį patogu naudoti įvairiems statybų, remonto, apdailos darbams lauke ir viduje.

Kuo pasižymi kokybiški tinkai?

Manome, kad geri tinkai fasadui ir vidaus darbams turi pasižymėti šiomis savybėmis:
 • Lengvas naudojimas. Geras yra tas tinko mišinys, kurį paprasta paruošti bei naudoti. UAB „Mimeta“ siūlome sausus tinko mišinius. Laikantis gamintojo instrukcijos, produktą be vargo paruošite naudojimui, net jei tai darote pirmą kartą!
 • Ilgaamžiškumas. Atliekant statybų, remonto, apdailos darbus, vienas svarbiausių prioritetų – užtikrinti ilgaamžį rezultatą. Mūsų asortimente esantys tinko mišiniai ilgus metus išsaugo svarbiausias savo technines savybes, išlieka stabilus, atsparus vėjui, karščiui, šalčiui, krituliams, mechaniniams pažeidimams ir įtrūkimams. Geru tinku padengtas paviršius puikiai atrodys net po dešimtmečio!
 • Atsparumas drėgmei. Tinkai fasadui ir vidaus paviršiams atlieka apsauginę funkciją, todėl labai svarbu, kad nepraleistų drėgmės ir apsaugotų pastato konstrukcijas. Pas mus rasite tinką, kuris nebijo drėgmės, gali būti naudojamas net drėgnose patalpose – vonioje, pirtyje, baseine.
 • Funkcionalumas. Šiuolaikiniai tinkai gali būti labai įvairūs ir atlikti skirtingas funkcijas. Gera žinia ta, kad UAB „Mimeta“ parduotuvėje rasite tinką visiems savo poreikiams: turime ne tik apsauginę funkciją atliekantį, bet ir dekoratyvinį tinką, kuris lauko ir vidaus sienoms suteiks nepriekaištingą estetiką ir leis įgyvendinti unikalius apdailos sprendimus.
 • Gera kaina. Puikiai suprantame, kad kaina yra svarbus aspektas renkantis apdailos produktus. Nesiūlome pirkti pigiausio tinko, nes rezultatai gali nuvilti. Tačiau užtikriname, kad mūsų parduotuvėje rasite kokybišką, geriausių prekės ženklų tinką žemomis kainomis: jos prasideda nuo vos 3 eur.! Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl savo klientams užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį – pats metas tuo įsitikinti!

Patikimų gamintojų produktai

Perkant statybos, apdailos gaminius verta atkreipti dėmesį į gamintoją. Tai – svarbus kokybės rodiklis. Norint geriausių rezultatų, rekomenduojame teikti prioritetą gerai žinomiems, specialistų palankiai vertinamiems prekės ženklams.
Jeigu ieškote išties gero tinko, UAB „Mimeta“ parduotuvėje turėsite ką pasirinkti. Mūsų asortimente rasite prestižinių prekės ženklų produktus.
Rinkitės Baumit (Vokietija), Knauf (Vokietija), Weber (JAV) ir Sakret (Vokietija) tinką sienoms. Šie produktai yra gaminami pasitelkus moderniausias technologijas, atitinka griežtus kokybės standartus ir niekada nenuvilia!
 

Kokį tinką pasirinkti?

Savo pirkėjams siūlome įvairių rūšių tinką. Aptarkime populiariausius variantus:
 1. Cementiniai kalkiniai tinkai: labai universalūs, plačiai pritaikomi tinkai pastato fasadui ir vidaus sienoms bei luboms. Jie gerai sukimba su bet kokiu pagrindu: gali būti dengiami ne tik ant lygių, stabilių, tvirtų paviršių, bet ir ant porėto, nelygaus ir/ar silpno pagrindo, kuris būdingas senos statybos namams. Jie nebijo mechaninių pažeidimų, yra atsparūs įtrūkimams. Cementinis kalkinis tinkas neturi sveikatai kenksmingų priedų, todėl jį visiškai saugu naudoti pastatų viduje. Jis neskleidžia nemalonaus kvapo, nealergizuoja.
 2. Gipsiniai tinkai: tvirti ir patikimi tinkai, pasižymi gamtai draugiška sudėtimi. Tinkamai paruoštas gipsinio tinko mišinys geba atlaikyti dideles apkrovas, gali būti dengiamas rankiniu ir mašininiu būdu. Naudojant gipsinį tinką, sukursite tolygų pagrindą kitoms apdailos medžiagoms, tokioms kaip sienų/lubų dažai, tapetai, plytelės, dekoratyvinis tinkas ir kt.
 3. Dekoratyviniai tinkai: prieš tai aptarėme tinkus, kurie naudojami kaip būtinas apsauginis sluoksnis prieš dedant apdailos medžiagas. Tuo tarpu dekoratyviniai tinkai ne tik apsaugo paviršių nuo aplinkos poveikio, bet ir suteikia jam unikalią išvaizdą. Dekoratyvinis tinko mišinys puikiai tinka kaip apdailos sluoksnis, dedamas ant gipsinio arba cementinio tinko. Yra nemažai įvairių dekoratyvinio tinko rūšių: tai silikoninis, silikatinis, akrilinis, mozaikinis, mineralinis tinkas ir dar daugiau.
 4. Silikoniniai tinkai: ilgaamžiai, drėgmei, šalčiui ir karščiui atsparūs dekoratyvinės paskirties tinkai. Šio produkto sudėtis subalansuota taip, kad produktas būtų atsparus, ilgai išsaugotų ryškią pirminę spalvą ir nepriekaištingą estetiką. Silikoninio tinko sudėtyje nėra daugeliui tinkų rūšių būdingo kalkių bei cemento. Tai užtikrina spalvos apsaugą net tinkui stingstant: ant medžiagos patekusi drėgmė tinko neišplaus, todėl rezultatas atrodys puikiai net po stipresnio lietaus! Dėl gebėjimo atstumti dulkes, teršalus ir kitus nešvarumus, šis tinkas vadinamas savaime išsivalančiu.
 5. Mozaikiniai tinkai: tai unikalios išvaizdos, įvairių spalvų, raštų ir faktūrų dekoratyviniai tinkai lauko darbams (tačiau gali būti pritaikomas ir viduje). Rekomenduojame rinktis mozaikinį tinką, kurio sudėtis praturtinta medžiagomis, užtikrinančioms tinko stabilumą, spalvos apsaugą nuo UV spindulių ir drėgmės poveikio. Pasirinkę mūsų siūlomą mozaikinį tinką, galėsite būti ramūs, kad bėgant metams medžiaga išliks ryški, nepabals, nenutrupės. Atlikite tinkavimo darbus pamatams, fasado apdailai ir kitoms reikmėms ir džiaukitės nepriekaištinga estetika!

„Mimeta“ tinko privalumai

Atsakome, kodėl verta rinktis mūsų siūlomą tinką:
 • Patvarumas: turime ypač geros kokybės tinką. Jis padeda užtikrinti vidaus ir lauko apdailos ilgaamžiškumą, atsparumą aplinkos poveikiui ir dėvėjimuisi.
 • Platus tinkų pasirinkimas. Naudojant patikimą tinką, išgausite nepriekaištingą, tolygią išvaizdą pagal savo poreikius: nuo lygaus, glotnaus paviršiaus, iki sudėtingų raštų, faktūrų ir tekstūrų.
 • Lengvas naudojimas. Laikantis gamintojo instrukcijų, daugelį mūsų asortimente esančių tinkų rūšių gali naudoti ne tik profesionalai, bet ir mėgėjai. Tai produktai, su kuriais paprasta dirbti, sukuriamas išskirtinis ir ilgaamžis rezultatas.
 • Atsparumas mechaniniams pažeidimams. Įvairūs įbrėžimai, smūgiai gali pažeisti tinko struktūrą, lemti įtrūkimus, o kartu – prastesnę išvaizdą. UAB „Mimeta“ siūlomi tinkai yra praturtinti medžiagomis, kurios didina jų atsparumą minėtiems pažeidimams. Jų paviršius išlieka vientisas laikui bėgant.
 • Dar geresnis sukibimas. Norint, kad tinkas išliktų kuo ilgiau, svarbus geras jo sukibimas su paviršiumi. Būtent tuo pasižymi mūsų produktai. Jie tinka skirtingiems paviršiams ir padeda sukurti išties nepriekaištingą apdailą.
 • Atsparumas pelėsiui. Ieškote gero tinko, tačiau namuose gausu drėgmės? Turime produktų, kurie praturtinti komponentais su antibakterinėmis savybėmis. Tai suteikia apsaugą nuo drėgmės, pelėsio ir kitų mikroorganizmų. Džiaukitės estetika ir komfortu savo namuose!

Tinko kaina: verta investuoti į kokybę

Renkantis tinką, daugeliui pirkėjų svarbi jo kaina. Visada verta palyginti skirtingų pardavėjų produktus, kad rastumėte tinką už patraukliausią kainą. Tiesa, nerekomenduojame pirkti pačių pigiausių produktų: neįprastai maža kaina gali reikšti blogesnes technines savybes ir trumpą tarnavimo laiką.
Siūlome patikimą tinką, kuris yra ekonomiškas ilgalaikėje perspektyvoje. Nors pradinės investicijos perkant šį produktą gali būti didesnės, tinko kokybė, ilgaamžiškumas ir nepriekaištingos eksploatacinės savybės tikrai vertos savo kainos!
Tinkas kiekvieno poreikiams
Puikiai suprantame, kad klientų poreikiai skirtingi. Vieni ieško paprastų tinkų remontui, nesudėtingai apdailai, o kiti pageidauja specifinių produktų unikaliems dizaino sprendimams. Turime ką pasiūlyti kiekvienam. Tai kokybiškas tinkas, kuris padeda išgauti tolygią tekstūrą, išvengiant nelygumų ir netobulumų.
Sunku priimti sprendimą? Apsilankykite UAB „Mimeta“ parduotuvėje. Čia rasite tinką už prieinamą kainą, kuris viršija lūkesčius. Patyrę mūsų specialistai suteiks nemokamą konsultaciją, patarsime, kokį produktą rinktis planuojamiems darbams.

Tinko naudojimas

Dalinamės bendro pobūdžio patarimais, kurie pravers dirbant su įvairių tipų tinku.
 • Paruoškite darbinį paviršių. Pagrindas, ant kurio tepsite tinką, turėtų būti lygus, sausas. Įsitikinkite, kad ant paviršiaus nėra dulkių, atplaišų, riebalų ir kitų teršalų pėdsakų. Ant paviršiaus neturėtų būti įtrūkimų, pažeidimų, nes tinkas gali nelygiai pasidengti, nesukibti su pagrindu.
 • Tinko paruošimas. Produktą paruoškite ir sumaišykite pagal gamintojo pateiktas instrukcijas. Darbams paruoštas tinkas turėtų būti vientisos konsistencijos, be gumulėlių.
 • Paviršiaus tinkavimas.  Naudojant specialią mentelę, užtepkite tinką ant paviršiaus. Pradėkite nuo viršaus ir pamažu judėkite žemyn. Nepamirškite tolygiai paskirstyti tinko.
 • Tinko sluoksniavimas. Dažniausiai reikalingi 2 – 3 tinko sluoksniai. Jie turėtų būti ploni, tolygūs. Tepant naują sluoksnį, įsitikinkite, kad ankstesnis jau yra sausas, pilnai sustingęs.
 • Tinko išlyginimas. Tik užtepus tinką, nelygumus išlyginkite naudojant mentelę arba plūdę, kad sukurtumėte kuo vientisesnį paviršių. Tai atlikite kuo skubiau, kol tinkas dar nėra pradėjęs stingti.
 • Džiovinimas. Užbaigus tinkavimą ir išlyginus tinko sluoksnį, leiskite jam pilnai išdžiūti pagal gamintojo nurodymus.
 • Tinkuoto paviršiaus paruošimas dekoravimui / dažymui. Tinkui išdžiūvus, priklausomai nuo pagrindo ir naudoto tinko, galite švelniai pašlifuoti paviršių. Tuomet jis taps lygesnis ir glotnesnis. Ruošiantis dažymo ar kitiems dekoravimo darbams, nutinkuotą paviršių nugruntuokite. Tai suteiks geresnį dažų sukibimą. Tai padarius, galite dažyti paviršių pageidaujamais dažais ir atlikti kitus suplanuotus apdailos darbus.

DUK

Atsakome į aktualiausius klausimus apie tinką ir tinkavimą.

1.Kokios sąlygos yra palankiausios tinkavimui?

Labai svarbi temperatūra ir drėgmė. Pavyzdžiui, jeigu darbus atliekate viduje, oro drėgmė turėtų siekti maždaug 60 proc. Optimali darbinė temperatūra yra nuo +5° C iki +25° C.

2.Ar „Mimeta“ siūlomas tinkas gali būti naudojamas rankiniu būdu?

Taip, dauguma mūsų tinkų yra pritaikyti darbams rankiniu būdu. Susisiekite su mūsų konsultantais, kad pasiūlytume Jūsų poreikiams tinkamiausią variantą.

3.Kiek kainuoja tinkas?

Tinko kainą lemia keli veiksniai:
 • Produkto tipas (standartiniai gipsniai tinkai vidaus darbe bus pigesni nei prabangūs, dekoratyviniai tinkai, skirti specifiniams dizaino projektams);
 • Tinko sudėtis (pavyzdžiui, tinkas, praturtintas antibakterinėmis savybėmis, gali kainuoti daugiau nei šių komponentų savo sudėtyje neturintis produktas);
 • Produkto kiekis;
 • Gamintojas.
Nepaisant minėtų veiksnių, garantuojame, kad tinko kaina mūsų parduotuvėje yra prieinama kiekvienam. Ji prasideda vos nuo 3,92 eur. Kviečiame apsilankyti!

4.Kiek laiko turi stingti tinkas?

Tinko džiūvimo laikas gali skirtis priklausomai nuo tinko rūšies, padengimo storio ir aplinkos sąlygų. Dauguma standartinių tinkų pilnai sustingsta ir gali būti dengiami kitu apdailos sluoksniu per 48 – 72 val, tačiau yra ir greitai džiūstančio tinko gaminių, kurių stingimo laikas yra iki kelių valandų.

5.Ar tinkavimo darbus galiu atlikti savarankiškai?

Nors paprasčiausius tinkavimo darbus galima atlikti savarankiškai, naudojantis mūsų pateikta instrukcija, didelės apimties reikalaujantys ar sudėtingesni tinkavimo darbai reikalauja profesionalumo ir patirties. Tai reiškia, kad juos verta patikėti šios srities specialistams: tik taip bus išgaunamas kokybiškas, Jūsų pageidaujamas rezultatas.

6.Kokio gamintojo tinką apsimoka rinktis?

Ieškantiems ilgaamžių rezultatų apdailos darbams, visada verta atsižvelgti į prekės ženklą. Rinkitės patikimą gamintoją, kurį rekomenduoja apdailos ekspertai. Puikus variantas – Baumit (Vokietija), Knauf (Vokietija), Weber (JAV) ir Sakret (Vokietija) sienų tinkas. Tai ypač patikimi prekės ženklai, kurie skiria ypatingą dėmesį kokybei. Visi jų produktai atitinka griežtus kokybės reikalavimus, yra saugūs ir ekonomiški.