Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 30kg

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 12,00 €

Aktyvūs filtrai

Tinkas weber IP18 25kg

4,99 €
weber ip18 cemento kalkių tinkas, kuris yra skirtas tinkuoti bei lyginti vidaus ar išorės paviršiams (pvz., mūriniams, betoniniams). Tinkamas naudoti nepertraukiamo veikimo maišykles, tinkavimo mašinas arba rankiniu būdu. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas Knauf LEICHT MP 75 30kg

11,29 €
MP 75 G/F Leicht – universalus gipso ir kalkių tinkas su lengvaisiais priedais, skirtas dirbti mašininiu būdu ir rankomis, išsiskiria labai gera išeiga. Ypač tinka sienoms ir luboms tinkuoti, kur montuojama šildymo ar vėsinimo sistema. Dėl specialios grūdelių struktūros galima suformuoti glotnų paviršių arba veltinio faktūrą. Dengiamas vienu sluoksniu, tinka vidaus patalpų sienoms ir luboms tinkuoti.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas Knauf MP 75 30kg

10,66 €
MP 75 yra gipsinis tinkas, naudojamas vidaus sienoms ir luboms tinkuoti mašininiu būdu. Dengiamas ant visų įprastų, tinkuoti tinkamų statybinių pagrindų. Tinkas naudojamas visose įprastos drėgmės patalpose, įskaitant gyvenamojo būsto drėgnas patalpas, pvz., virtuves ir vonios kambarius. Išsiskiria lengvai suformuojamu glotniu ir tvirtu paviršiumi.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Baumit Klima White 25 kg

BAUMIT KlimaWhite lengvas kalkinis tinkas, kurio sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Šis tinkas yra natūraliai baltas ir skirtas atlikti vidaus darbus mašininiu būdu. Tinkas labai gerai praleidžia vandens garus ir puikiai pagerina patalpos oro savybes bei stabdo pelėsio plitimą. 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Gipsinis tinkas KNAUF Rotband LV (įv. kiekiai)

5,11 €
Gipsinis tinkas su lengvais užpildais. Tinkamas naudoti ant visų įprastų pagrindų, visose įprastos oro drėgmės vidaus patalpose, įskaitant ir gyvenamojo būsto drėgnas patalpas, pvz., vonios kambarius ir virtuves. Tinka naudoti kaip remontinį mišinį ar ruošiant dekoratyvinę apdailą. Užtikrina geresnį mikroklimatą, puikiai „kvėpuoja“, laidus vandens garams. Skirtas dirbti rankomis.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Tinkas gali būti iš kalkių ar cemento ir smėlio atskiesti mišinys, kuris tinkamas sienų ir lubų sluoksniui.