Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

 • 0kg - 1,326kg

Kaina

Kaina

 • 5,00 € - 103,00 €

Spalva

Spalva

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Difuzinė vienpusio lipnumo juosta Gerband G386 ELT (juoda)

17,22 €

Difuzinė vienpusio lipnumo juosta - skirta sujungti įvairias statybines medžiagas. Užtikrinti ilgalaikį stogo ar sienų difuzinių plėvelių sujungimą tarpusavyje ir su sienų bei stogų konstrukcijomis. Juosta yra labai lanksti, tampri, tvirta nutrūkimui, klijai pasižymi itin dideliu sukibimu, bei aukščiausiu atsparumu senėjimui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Sandarinimo juostos: geras sukibimas už protingą kainą

Sandarinimo juostos plačiai naudojamos vidaus ir išorės remonto darbams. Jos būna įvairių tipų: skirtos langų ir durų sandarinimui, garo izoliacijai, išorės sienų, stogų, pamatų konstrukcijų sandarinimui.
Nepriklausomai nuo to, kokio tipo sandarinimo juostos ieškote, esame užtikrinti, kad visas jas rasite mūsų asortimente. Visos mūsų sandarinimui skirtos juostos yra ilgaamžės, atsparios mechaniniams pažeidimams, atmosferos poveikiui, temperatūrų pokyčiams. Jos taip pat džiugina itin stipriu pirminiu sukibimu su auštos kokybės klijais!

Kodėl svarbu parinkti tinkamus sandarinimo produktus?

Durų, langų ir kitų būsto komponentų sandarinimas yra sritis, kuri reikalauja ypatingo detalumo, kruopštumo ir patikimų produktų.
Sandarinimo darbams visada svarbu rinktis aukštos kokybės, ilgaamžes, gero sukibimo juostas: po atliktų darbų, šios vietos nebus lengvai prieinamos, todėl svarbu efektyvų sandarinimą atlikti iš pirmo karto.

Sandarinimo juostų naudojimas lauke

Laukui skirtos sandarinimo juostos yra difuzinės plėvelės. Jų svarbiausia funkcija – leisti drėgmei išgaruoti, bet jos nepraleisti į apšiltinamąjį sluoksnį.
Difuzinė plėvelė taip pat užtikrina gerą įvairių statybinių medžiagų, konstrukcijų sukibimą su stogu, fasado sienomis, pamatais. Difuzinės juostos pasižymi lankstumu, jos yra ypač tamprios, nebijo mechaninių pažeidimų, yra labai atsparios senėjimui ir gali būti eksploatuojamos ilgus metus.

Kokybiška išorės elementų (stogo, sienų, kamino) sandarinimo juosta

Sandarinimo produktai išorės komponentų izoliavimui turi pasižymėti šiomis savybėmis:
 • Hidrofobiškumas – lauke naudojamos juostos turi būti labai atsparios vandeniui ir drėgmei.
 • Tamprumas – dėl atmosferos veiksnių, spaudimo, gniuždymo, juostos turi būti lanksčios, atsparios deformacijai, nutrūkimui, pažeidimams.
 • Sukibimas – lauke naudokite tik tokias sandarinimo juostas, kurių klijai pasižymi itin efektyviu sukibimu.
 • Ilgaamžiškumas – išorės komponentų sandarinimui naudojamus produktus dažnai keisti nepatogu ir neekonomiška, todėl jie turi būti labai atsparūs laiko poveikiui.
 • Suderinamumas su apdailos medžiagomis – verta rinktis sandarinimo juostas, ant kurių galima tepti tinką ir dažus.
 • Atsparumas spinduliuotei – lauko sąlygomis rekomenduojame naudoti tik tokias difuzines plėveles/sandarinimo juostas, kurios yra pakankamai atsparios karščiui ir kenksmingiems UV spinduliams.

Sandarinimo juostų naudojimas viduje

Viduje naudojamos sandarinimo juostos skirtos izoliuoti garą, kad drėgmė nepatektų į šiltinamąjį sluoksnį. Jos dažniausiai naudojamos langų, durų sandarinimui ir kitų vidaus konstrukcijų izoliacijai.
Šią funkciją atliks garo izoliacinė juosta, difuzinės plėvelės ir kitos sandarinimo juostos, kurias rasite UAB „Mimeta“ parduotuvėje!

Sandarinimo juosta vidaus elementų izoliavimui

Sandarinimo produktai vidaus elementų (langų, durų ir kt.) izoliavimui turi pasižymėti šiomis savybėmis:
 • Lipnumas – geras sukibimas su įvairiais paviršiais užtikrins juostos ilgaamžiškumą ir efektyvumą.
 • Elastingumas – plastiška, elastinga juosta padeda geriau užsandarinti sunkiau prieinamas vietas, pavyzdžiui, santechnikos/inžinerinių tinklų komponentus, tokius kaip vamzdžiai ir kabeliai.
 • Universalus pritaikymas – itin patogu, jeigu juosta tinka skirtingiems klijavimo pagrindams (polietilenui, poliamidui, aliuminiui, mediniams paviršiams, gipskartonio plokštėms ir pan.).
Nepriklausomai nuo naudojimo vietos ir paskirties, sandarinimo juosta turi būti tvirta, stipriai suklijuoti ir būti ilgaamžė, pakankamai atspari drėgmei ir temperatūrų pokyčiams.

Paviršiaus paruošimas

Kad juosta tinkamai sukibtų su pagrindu, darbams svarbu pasiruošti iš anksto:
 1. Paviršius, ant kurio bus klijuojama juosta, turi būti sausas ir švarus. Pašalinkite riebalų pėdsakus, dulkes, tepalų žymes ir kitus nešvarumus.
 2. Paviršiaus perimetras turi būti stabilus ir tvirtas, kad juosta nenukristų kartu su netvirtu paviršiumi.
 3. Beveik visais atvejais perimetrą (paviršius gali būti įvairus: tinkas, gipso plokštė ir kt.) prieš juostos naudojimą patariama gruntuoti tam skirtu gruntu.

Sandarinimo juostos tvirtinimas

Jeigu pirmą kartą naudojate šią juostą, svarbu atsižvelgti į kelis aspektus.
 1. Sandarinimo plėvelės/juostos klijuojant turi būti įtemtos, kad suklijavimas būtų kuo sandaresnis ir tvirtesnis.
 2. Atliekant sandarinimo darbus, būtina pasirūpinti patogiu priėjimu, nes juostai prikibus, ją nuimti nepadarant žalos paviršiams yra labai sunku.
 3. Rekomenduojama naudoti gruntą, kad paviršiai būtų kuo lygesni ir tvirtesni.
 4. Užklijavus juostą, svarbu ją užfiksuoti ir išlyginti. Tam galite naudoti plastmasinę mentelę ar panašų įrankį.

Klaidos, daromos naudojant sandarinimo juostas

Nors dirbti su sandarinimo juostomis yra gana nesudėtinga, dirbant su jomis svarbu vengti šių klaidų:
 • Nenuvalyti paviršiai. Nešvarūs paviršiai mažina sukibimą: tikėtina, kad ant drėgno/riebalais padengto/nešvaraus paviršiaus pritvirtinta sandarinimo juosta tvirtai nesukibs ir darbus reikės kartoti iš naujo.
 • Klijuojama neįtempta juosta. Nepakankamai įtempta sandarinimo juosta/plėvelė lemia raukšlių susidarymą ir nepakankamą sukibimą.
 • Paviršius nėra pakankamai stabilus. Jeigu jis netvirtas, negruntuotas, gerų rezultatų užklijavus juostą tikėtis neverta.


Tik patikimų gamintojų juostos

Savo klientams galime pasiūlyti puikią reputaciją turinčių gamintojų sandarinimo plėveles ir juostas. Populiariausi gaminiai yra šie:
 • Siga – lipni, elastinga Siga juosta yra optimalus sprendimas lauke ir viduje. Suteikia gerą apsaugą nuo vėjo, temperatūros svyravimų ir kitų atmosferos veiksnių.
 • Penosil – tai išorės ir vidaus elementų (pvz. langų) sandarinimo juosta, kuri pasižymi ypatingu sandarumu. Penosil sandarinimo produktai neleidžia drėgmei ir garams prasiskverbti į statybines putas, sienų, stogų konstrukcijas.
 • Alujet – šis gamintojas gali pasiūlyti universalias, tamprias juostas, kurios leidžia patikimai sandarinti pastato išorės ir vidaus konstrukcijas.

Kitos sandarinimo juostos:

 • Knauf – mūsų asortimente esanti Knauf garo izoliacinė juosta skirta naudoti pastato viduje. Ji sudaro vientisą, itin sandarią sistemą, kuri nepraleidžia drėgmės ir kitų nepageidaujamų atmosferos veiksnių.
 • Gerband – tai laiko poveikiui atspari difuzinė, vienpusio lipnumo plėvelė, idealiai pritaikyta naudoti išorės konstrukcijų sandarinimui.
 • Tesa – patogi naudojimui drėgnų patalpų (pvz., vonios) sandarinimo juosta, kuri gali būti plėšoma rankomis. Tesa produktai pasižymi ilgalaikiu sukibimu su įvairiomis garų barjero folijomis.

Kokybė už prieinamą kainą

UAB „Mimeta“ fizinėje ir internetinėje parduotuvėse Jūsų laukia platus sandarinimo juostų asortimentas langams, durims, garo izoliacijai ir dar daugiau.
Tai kruopščiai atrinkti, ekspertų ir būstų savininkų įvertinti produktai, kurie džiugina ne tik savo kokybe, bet ir gera kaina. Sandarinimo juostas gauname tiesiai iš gamintojų, todėl galime jas pasiūlyti pigiau. Su mumis puikūs darbų rezultatai yra prieinami kiekvienam!

 

Patikima komanda

Jeigu ieškote veiksmingo sandarinimo sprendimo, kviečiame susisiekti su UAB „Mimeta“ specialistais. Esame ilgamečiai savo srities profesionalai: visus statybos, remonto ir apdailos produktus išmanome nuo A iki Ž. Ilgametė patirtis, glaudūs ryšiai su tarptautiniais gamintojais užtikrina kokybę.
Jeigu domina Knauf, Penosil ar Siga juosta už gerą kainą, kreipkitės jau šiandien. Pakonsultuosime, atsakysime į kylančius klausimus ir parinksime geriausią sandarinimo juostą, kuri 100 proc. atitiks Jūsų lūkesčius!