Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

 • 0kg - 25kg

Kaina

Kaina

 • 3,00 € - 7,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Geriausi betono mišiniai ilgaamžiams darbų rezultatams

Betonas yra bene dažniausiai naudojama statybinė medžiaga, kurią pasirinkti reikia itin dėmesingai. UAB „Mimeta“ asortimente yra betono mišiniai grindims, pamatams ir kitoms reikmėms, pritaikomi lauko ir vidaus darbams.
Juos įsigiję tikrai nenusivilsite: betonavimo mišiniai pasižymi puikia sudėtimi, užtikrina gerą sukibimą ir suteikia ilgaamžius rezultatus. Betono kaina pas mus taip pat draugiška kišenei!

Ekspertai pataria, kaip pasirinkit gerą betono mišinį

Yra keli pagrindiniai veiksniai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, jeigu norite, kad betono mišinys atitiktų Jūsų lūkesčius:
 • Produkto techninės savybės – tai mišinio rišimosi ir kietėjimo laikas, betono slankumas ir vienalytiškumas.
 • Stiprumas – svarbu pasirinkti išties tvirtą, stiprų betono mišinį. Konkrečiu atveju reikalingas betono stipris labai skiriasi, priklausomai nuo to, kaip ir kur jį naudosite, todėl apsibrėžkite, kokiu tikslu perkate produktą.
 • Atsparumas – prieš perkant, įsitikinkite, kad Jus dominantis produktas pakankamai atsparus drėgmei, karščiui, šalčiui, vėjui, kitiems atmosferos veiksniams ir mechaniniams pažeidimams.
 • Prekės ženklas – gamintojas taip pat gali būti geras indikatorius, ar konkretus betono mišinys yra tinkamas. „Mimeta“ asortimente rasite Europoje itin populiarių, gerą vardą užsitarnavusių gamintojų mišinius.

Betono mišinių klasės

Betono mišiniai, priklausomai nuo jų techninių savybių ir naudojimo paskirties, yra skirstomi į kelias klases:
 • Betono klasė M100 geriausiai pritaikyta pradiniams statybos etapams, liejant pamatus. Šios betono klasės pamatai tinka tvoroms, mediniams namams, nedideliems garažams ir žemės ūkio paskirties pastatams.
 • Betono klasė M150 rekomenduojama lengviems juostiniams pamatams, paruošiamiesiems betonavimo darbams. M150 klasės betonas naudojamas nedidelių vieno aukšto gyvenamųjų pastatų pamatams iš pelenų blokelių, putų betono ir akytojo betono. Puikiai tinka garažų, žemės ūkio pastatų pamatams.
 • Betono klasė M200 labai dažnai naudojamas gyvenamųjų namų statyboje vienvietis ir dviejų aukštų namai su lengvu persidengimu. Šiai kategorijai priskiriami betono mišiniai pagal stiprumo charakteristikas priskiriami konstrukciniams ir naudojami gelžbetonio gaminių gamyboje.
 • Betono stiprio klasės M250 ir M300 tinka didelių privačių gyvenamųjų pastatų pamatams. M300 stiprio klasės betoną galima naudoti kotedžų, kurių aukštis iki 5 aukštų, pamatams išpilti. M300 klasei priskiriami mišiniai pirmauja stiprumu, kurį rekomenduojama naudoti monolitinėms grindims.
 • Betono klasė M400 yra naudojama didesnių, kelių aukštų pastatų statybose (statiniai turėtų būti iki 20 aukštų). Tai betonas, kuris gerai atlaiko dideles apkrovas.
 • Betono klasei M450 priskiriami mišiniai yra išties patikimi. Šios markės betonas yra vienas ilgaamžiškiausių, todėl labiau nei kiti, tinka pamatams lieti. Jis naudojamas daugiaaukštėje statyboje ne tik pagrindo, bet ir grindų užpildymui. Jei statote namą iš sunkių medžiagų arba su daugybe aukštų, tuomet rekomenduojama rinktis šį prekės ženklą.
 • Betono klasė M500 laikoma patvariausia iš visų betono stiprio klasių, tinkama pamatams. Lubos ir pagrindai gaminami iš betono M500, kai negalima naudoti mažiau patvarių mišinių. Tai priklauso nuo vietovės klimato sąlygų: gruntinio vandens buvimo, stipraus vėjo, didelio dirvožemio rūgštingumo. Jei sąlygos leidžia, geriau pasirinkti kitą betono klasę, pavyzdžiui, M450.

Betonavimo mišiniai: pasiruošimas darbams

Laikantis gamintojo instrukcijų, mišiniai betonavimui gali būti naudojami gana paprastai, net jeigu tai darote pirmą kartą. Štai ką svarbu žinoti atliekant darbus:
 1. Darbo vietos paruošimas. Prieš mišinio paruošimą ir betonavimo darbų pradžią, tinkamai paruoškite darbo vietą, pasiruoškite armatūros karkasus, liejimo klojinius, papildomus užpildus, priedus, reikalingus darbo įrankius.
 2. Mišinio paruošimas. Jeigu naudojamas sausas betono mišinys, supilkite jį į indą su švariu vėsiu vandeniu. Mišinį maišykite tol, kol susidarys vientisos konsistencijos, tirštas skystas betonas, be pavienių mišinio gabalėlių.
 3. Betonavimo darbai. Visus betonavimo darbus atlikite laikydamiesi gamintojo instrukcijų, naudodami tam skirtus darbo įrankius ir apsaugines priemones.

Kokybė ir palanki betono kaina

Betonavimo darbai yra vienas atsakingiausių statybų etapų, todėl atsakingai pasirinkite produktą ir naudojant jį, laikykitės gamintojo nurodymų.
Domina betono mišinys už prieinamą kainą? Rinkitės UAB „Mimeta“. Čia yra ne vienas ekspertų įvertintas betono mišinys pamatams, grindims, ar kitoms reikmėms. Tikime, kad kokybė turi būti pasiekiama kiekvienam klientui, todėl mūsų internetinėse ir fizinėse parduotuvėse Jūsų laukia aukštos kokybės mišiniai betonavimo darbams už prieinamą kainą. Juos teigiamai vertina profesionalai ir mėgėjai!

Betonavimo mišiniai: atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

1. Kokių gamintojų betono mišinius rinktis?UAB „Mimeta“ parduotuvėse rasite Baumit (Austrija) Saint Gobain Weber (Prancūzija) Sakret (Vokietija) mišinius. Šių prekės ženklų betono kaina gana nedidelė, tačiau produktų kokybę profesionalai vertina labai palankiai.
 
2. Į ką atkreipti dėmesį perkant betono mišinį?Renkantis betono mišinį grindims, pamatams ir kitoms reikmėms, būtina atkreipti dėmesį koks betono stipris yra reikalingas. Tai padarysite įvertinę projekto reikalavimus. Turite tiksliai žinoti, kokioje temperatūroje bus liejamas betono mišinys, ar nėra reikalingi plastikliai ir kiti produktai betono slankumui ir džiuvimo procesams suvaldyti. Prieš atliekant betonavimo darbus lauke ir viduje, įvertinkite, ar yra reikalingi papildomi užpildai ir priedai (polipropileno ar metalinės fibros ir pan.).
 
3. Kokią įtaką betonavimo rezultatams turi aplinka?Aplinkos poveikis turi didelę įtaką betono savybėms. Jei betonavimo darbai atliekami prie aukštos aplinkos temperatūros, dėl greito vandens išgaravimo atsiranda didelė tikimybė paviršių įtrūkiams.
 
Pavyzdžiui, esant aukštai temperatūrai būtina speciali betono priežiūra, tokia kaip paviršiaus laistymas, uždengimas ir t.t. Tuo tarpu esant šaltam orui, būtina palaikyti teigiamą aplinkos oro temperatūrą, kad mišinyje esantis vanduo nepradėtų šalti ir betonas pasiektų pirminį gniuždymo stiprį.