Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Šilko matiniai dažai luboms ir sienoms DUFA EuroPlast 7 (įv. kiekiai)

48,50 €
DUFA EuroPlast 7 universalūs šilko matiniai lateksiniai dispersiniai dažai vidaus darbams. Šie dažai aukštos kokybės, norimą spalvą galite išsirinkti pas mus, ją operatyviai galime pagaminti su parduotuvėse esančioms dažų maišymo mašinoms. Dažai atsparūs šlapiam trynimui todėl lengvai valysis nuo nešvarumų. Naudojami ir patalpose su padidinta eksploatacine apkrova: laiptinėse, koridoriuose, biuro patalpose, mokyklose, vaikų darželiuose ir vaikų kambariuose.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai luboms FLUGGER Flutex 2S

Flügger Flutex 2S yra lateksiniai dažai luboms, pagaminti PVA rišančiosios medžiagos pagrindu. Nudažius gaunamas puikus matinis, visiškai neatspindintis paviršius. Flutex 2S naudojamas kur reikalingas tolygus paviršius su minimalia struktūra. Tinka gipso kartono plokščių, armuojančių audinių dažymui. Neatspindintis paviršius labai gerai tinka dideliems ištisiems lubų paviršiams dažyti patalpose kur daug natūralios šviesos ir kai reikia išvengti dažymo įrankių paliekamų netolygumų. Galima gražiai pataisyti nedidelius paviršiaus plotus.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai luboms – produktai, patikrinti ekspertų

Atnaujinant namus ar įrenginėjant naują būstą, paviršių dažymas yra vienas svarbiausių apdailos etapų. Lubų dažymas – ne išimtis.
UAB „Mimeta“ asortimente rasite aukščiausios kokybės dažus luboms, pagamintus iš saugių ir atsparių medžiagų. Ryški pigmentacija, lengvas paviršiaus padengimas ir ilgai išliekantys rezultatai – viskas, ko reikia Jūsų būsto jaukumui!

Kodėl verta rinktis mūsų siūlomus lubų dažus?

  • Kokybiški darbai iš pirmo karto – siūlome lubų dažus, kurių formulė yra stabili, užtikrinama puiki pigmentacija, tolygus padengimas. Darbus atliksite greitai ir paprastai!
  • Plačiai pritaikomi – galite rinktis įvairaus matiškumo ir atspalvio lubų dažus. Neabejojame: be vargo rasite apdailos sprendimą, kuris 100 proc. atitiks Jūsų lūkesčius ir būsto spalvinę gamą.
  • Tinka skirtingiems paviršiams – siūlome dažus, kuriuos galite naudoti ant įvairaus pagrindo patalpų viduje. Pavyzdžiui, tinko, gipso, gipskartonio, betono, plytų mūro ir kt.

 

Geriausi produktai Jūsų būstui

Siūlome dviejų prekės ženklų lubų dažus. Tai Düfa (Vokietija) ir Flügger (Danija). Abu šie gamintojai pelnę ne vieną prestižinį apdovanojimą. Jų produktai – išskirtinės kokybės, turi visus reikalingus saugumo sertifikatus ir atitinka griežtą europinį standartą.
Neabejojame, kad šie dažai atitiks Jūsų lūkesčius!

Düfa EuroPlast 7

Universalūs, šilkinės tekstūros, matinio užbaigimo dažai luboms, tinkantys įvairiose patalpose: nuo miegamojo iki erdvių, kurioms būdinga didelė eksploatacinė apkrova, pavyzdžiui, mokyklos patalpų. Nurodykite pageidaujamą dažų spalvą: ją pagaminsime vos per kelias minutes, naudojant dažų maišymo mašiną.
Pasirinkę Düfa tikrai neprašausite: šie lubų dažai nebijo drėgmės, yra atsparūs pažeidimams ir mechaniniam trynimui. Jie lengvai prižiūrimi, valomi nuo nešvarumų.
Dažus galite tepti ant gipso, tinko, stiklo audinio, akytojo betono ir kitų paviršių.

Flügger Flutex 2S

Šilkinės tekstūros, matiniai lateksiniai dispersiniai dažai. Ryškūs, lengvai tepami. Jų spalvą pasirinksite patys: norimą produktą pagaminsime UAB „Mimeta“ parduotuvėje, naudojant specialią dažų maišymo įrangą.
Dėl atsparumo mechaniniams pažeidimams, šlapiam trynimui, lubų dažai ypač tinka dažnai eksploatuojamoms, bendro naudojimo patalpoms: laiptinėms, koridoriams, biurams, vaikų kambariui ir pan.
Šiuos dažus galite tepti ant gipso ir gipskartonio plokščių, akytojo ir įprasto betono, silikatinių plytų, mūro paviršių.
 

Į ką atsižvelgti perkant lubų dažus?

Patariame atkreipti dėmesį į tokius kriterijus, kaip:
  • Atsparumas plovimui – kuo dažai atsparesni plovimui, tuo lengviau bus prižiūrėti paviršių jo nepažeidžiant.
  • Atsparumas drėgmei – drėgmės poveikis yra vienas pagrindinių veiksnių, kurie lemia lubų ir kitų paviršių dažų dėvėjimąsi. Todėl perkant produktą, pasidomėkite, ar jis pakankamai atsparus drėgmei.
  • Dažų išeiga – perkant dažus, verta iš anksto numatyti, kiek produkto prireiks dažant lubų paviršių. Pasikonsultuokite su UAB „Mimeta“ specialistais – nurodysime, kiek dažų reikės Jūsų projektui.
 

Lubų dažai, kuriais galite pasitikėti

Kokybiški, saugūs, išliekantys dažai luboms už gerą kainą? Turime atsakymą! UAB „Mimeta“ komanda šioje srityje specializuojasi nuo 1994 metų.
Bendradarbiaujame su pasauliniais prekės ženklais, todėl savo klientams galime pasiūlyti kruopščiai atrinktus, ekspertų įvertintus dažus luboms, sienoms, vidaus ir lauko erdvėms labai geromis kainomis.
Jeigu nežinote, kuris produktas tinkamiausias Jums, apsilankykite mūsų parduotuvėje: pakonsultuosime ir rasime Jums tinkamiausius lubų dažus!
 

DUK

Atsakome į dažniausius pirkėjų klausimus apie lubų dažus:

1.Ar galima luboms skirtus dažus naudoti ir kitiems paviršiams?

Taip, lubų dažus galite naudoti ant kitų paviršių, pavyzdžiui, dažyti sienas ar net duris. Tačiau nepamirškite, kad lubų dažai yra sukurti taip, kad kuo mažiau purslų ir lašų, todėl, palyginti su sienų dažais, jų apdaila gali būti lygesnė.

2.Kaip dažant lubas išvengti dryžių, spalvos netolygumų?

Dažymui naudokite ilgesnį, platų kokybišką volelį. Tai padės tolygiau padengti didelį lubų plotą. Dažykite viena kryptimi, kad dažai gerai pasiskirstytų. Prieš dengiant naują dažų sluoksnį, įsitikinkite, kad anksčiau padengtas išdžiūvo. 

3.Kokius dažus geriau rinktis: blizgesnius ar matinius?

Verta rinktis matinę apdailą. Matiškesni dažai gerai paslepia netolygumus, tuo tarpu blizgūs dažai luboms išryškina net ir nedidelius trūkumus. Matiniai dažai neatspindi šviesos srauto, atrodo harmoningai, todėl yra geresnis pasirinkimas dažant lubas.

4.Kiek laiko džiūsta dažai?

Džiūvimo laikas skiriasi, priklausomai nuo dažų sudėties, aplinkos temperatūros ir drėgmės. Dažniausiai lubų dažai išdžiūsta per 1–2 valandas, o po 4 valandų galima dengti naują sluoksnį.

5.Ar bėgant laikui balti dažai luboms neįgaus gelsvo atspalvio?

Pasirinkus pigius dažus, tikrai yra rizika, kad jų spalva pasikeis: patamsės, pageltonuos. Mūsų parduotuvėje rasite aukštos kokybės lubų dažus. Jų sudėtyje yra komponentų, kurie išsaugo spalvos stabilumą, bėgant laikui nepagelsta.