Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

 • 20kg - 25kg

Kaina

Kaina

 • 8,00 € - 34,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Išlyginamieji mišiniai grindims – idealiai tiks net sudėtingiems paviršiams

Savaime išsilyginantis grindų mišinys nepriekaištingai išlygina grublėtus, nelygius paviršius arba esant dideliam nuolydžiui. Jis naudojamas ruošiantis kloti galutinę dangą.
UAB „Mimeta“ parduotuvėje pirkėjams siūlomi aukščiausios kokybės, patikimų gamintojų mišiniai grindų lyginimui. Tai gera kaina, paprastas naudojimas ir išliekantys rezultatai. Sukurkite komfortišką interjerą, užtikrinkite grindų patvarumą bei stabilumą greitai ir paprastai!

 

Kodėl verta rinktis mūsų lyginamuosius mišinius?

Mūsų mišiniai verti būti Jūsų pirmuoju pasirinkimu. Štai kodėl!
 • Ypač atsparūs gaminiai. Visi mūsų mišiniai yra pritaikyti didesnėms apkrovoms, nebijo mechaninių pažeidimų, smūgių, drėgmės poveikio. Šios savybės užtikrina jų ilgaamžiškumą.
 • Trumpas stingimo laikas. Padengus nelygų paviršių mišiniu, danga sustingsta vidutiniškai per 6 – 10 valandų (priklausomai nuo produkto ir jo kiekio), todėl jau netrukus galite atlikti tolesnius darbus.
 • Ir mėgėjui, ir profesionalui. Laikantis gamintojo instrukcijos, mišinį naudoti paprasta net darantiems tai pirmą kartą. Galimas mašininis arba rankinis naudojimas, pagal kiekvieno poreikius ir turimas darbo priemones!
 • Tinka šildomoms grindims. Daugelis mūsų pirkėjų skundžiasi: paviršiaus lyginimą ir bendrą pasiruošimą šildomų grindų klojimui apsunkina priemonių paieškos procesas. Siūlome greitai džiūstančius, stabilios sudėties lyginančius mišinius, kurie tinka beveik visų tipų grindims. Net ir šildomoms!
 • Puiki sudėtis. Išlyginamieji mišiniai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje vertinami dėl savo sudėties. Tai tvarios, žmogui ir gamtai saugios medžiagos. Daugelio mišinių pagrindinės sudedamosios dalys yra portlandcementis, armuojantis plaušas, inertiniai užpildai, technologiniai priedai.
 • Universaliai pritaikomi. Sudėtyje esančių medžiagų dėka, savaime išsilyginantis mišinys yra labai takus: jis pasiekia net pačius mažiausius tarpelius ir susiformuoja idealiai lygų paviršių, ant kurio patogu sudėti praktiškai bet kokią dangą: nuo parketo, laminato iki keraminių plytelių!
 • Protinga kaina. Manome, kad savaime išsilyginantis grindų mišinys turėtų būti ne tik kokybiškas, bet ir ekonomiškas. Apsilankę mūsų fizinėje ir internetinėje parduotuvėje, rasite patrauklias kainas, kurios prasideda vos nuo 8 eur! Platus pasirinkimas ir geri rezultatai, prieinami visiems.
Svarbu žinoti: jeigu tiksliai nežinote, kokio tipo savaime išsilyginantis mišinys reikalingas, susisiekite su mūsų konsultantais. Tik naudodami tinkamas priemones galėsite būti ramūs dėl galutinio rezultato ir neteks taisyti nekokybiškai atlikto darbo.

 

Kada naudojami išlyginamieji mišiniai?

Ši priemonė reikalinga, kai grindų paviršiuje yra didelių nelygumų. Pavyzdžiui:
 • Galutinei dangai naudosite parketlentes ir grindų nelygumas ar nuolydis siekia 2 mm;
 • Jeigu planuojate kloti laminatą, o grindų nelygumas ar nuolydis siekia 3 mm;
 • Ruošiatės klijuoti keramines plyteles ir grindų nelygumas yra 4 mm ar daugiau;
 • Galutinė danga bus linoleumas, o grindų nelygumas siekia 5 mm.

Rinkitės nemokamą konsultaciją

Tai – tik keli pavyzdžiai, kuomet būtina naudoti savaime išlyginantį mišinį. Jeigu nesate užtikrinti, ar ši priemonė būtina, visada pasitarkite su šios srities specialistais. Apsilankykite mūsų parduotuvėje, kur Jūsų laukia nemokama konsultacija ir praktiški patarimai.
Pasiūlysime priemones, kurios geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir biudžetą!
 

Pasiruošimas mišinio naudojimui

Norint, kad išlyginantis mišinys greitai sustingtų ir suteiktų lygų paviršių, svarbu tinkamai pasiruošti:
 • Įvertinkite pagrindo būklę: paviršius turi būti sausas, tvirtas, stabilus ir stiprus, be trūkių, plyšių ir kitų pažeidimų.
 • Pašalinkite nešvarumus: darbų rezultatams kenkia netvirtos, atsilupančios paviršiaus dalys, dulkės, purvas ir kiti, sukibimą su pagrindu mažinantys nešvarumai, todėl kruopščiai nuvalykite paviršių.
 • Gruntavimas ir šlifavimas: jeigu mišinį naudosite medinėms grindims, būtinai nušlifuokite lentas. Pagrindą būtina gruntuoti.

 

Kokio gamintojo mišinį pirkti?

Vieno teisingo atsakymo nėra: šiuo metu rinkoje pirkėjų laukia daugybė skirtingų lyginamųjų mišinių, kurie tinka net sudėtingiausiems projektams.
Vis dėlto, ieškantiems patikrinti varianto, rekomenduojame rinktis Kiilto, Saint Gobain Weber bei Sakret lyginamuosius mišinius ir kitus statybinius produktus. Tai puikią reputaciją turintys prekės ženklai, pelnę ne vieną tarptautinį apdovanojimą, plačiai naudojami Europoje ir už jos ribų.
 

DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie lyginamuosius mišinius:

1.Kokiomis techninėmis savybėmis pasižymi šie produktai?

Savaime išsilyginantys mišiniai turi plonesnį sluoksnį (iki 50 mm storio), todėl greitai sustingsta, sukietėja ir tampa patvariu pagrindu galutinės grindų dangos montavimui.
Nors šie mišiniai pirmiausia vertinami dėl išlyginančių savybių, jie taip pat padidina garso, šilumos izoliaciją, yra atsparūs spaudimui, mechaniniams pažeidimams. Išlieka vientisi, tvirtai sukimba, netrupa ir nedulka.

2.Kokioms patalpoms galima naudoti savaime išsilyginantį mišinį?

Tai universalus produktas, kurį pritaikysite beveik visoms dangoms ir įvairios paskirties patalpoms. Kiekvienas mūsų asortimente esantis savaime išsilyginantis mišinys yra saugus žmogui ir aplinkai, todėl tinka gyvenamajam būstui, vonioms, komercinėms, gamybinėms, pramoninės paskirties patalpoms, biurams ir kt.

3.Ar šie mišiniai tinka vinilo grindims?

Kaip minėjome, juos galima naudoti praktiškai visoms grindų dangoms: plytelėms, laminato dangai, parketlentėms, PVC, o taip pat ir vinilui.

4.Ar grindų lyginimo mišinius saugu naudoti net žemoje temperatūroje?

Tai drėgmei atsparūs mišiniai, kurie dažniausiai naudojami vidaus patalpose, tačiau taip pat (priklausomai nuo produkto tipo) gali būti naudojami ir lauke. Norėdami įsigyti lyginimo mišinį, kuris būtų atsparus lauko sąlygoms, susisiekite su mūsų komanda.

5.Kiek kainuoja mišiniai grindų lyginimui?

Mišinių kaina mūsų parduotuvėje prasideda vos nuo 8 eurų, tačiau galutinė produkto kaina priklauso nuo gamintojo, mišinio savybių ir užsakymo dydžio. Susisiekite su mūsų specialistais, kad sužinotumėte tikslią kainą.