Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 8,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Tinkas weber IP18 25kg

4,99 €
weber ip18 cemento kalkių tinkas, kuris yra skirtas tinkuoti bei lyginti vidaus ar išorės paviršiams (pvz., mūriniams, betoniniams). Tinkamas naudoti nepertraukiamo veikimo maišykles, tinkavimo mašinas arba rankiniu būdu. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Cementinis-kalkinis tinkas: patikrintas sprendimas įvairiems paviršiams

Cementinis-kalkinis tinkas skirtas statybų, remonto, apdailos darbams. Jį galite naudoti ant įvairių pagrindų: tiek ant stabilių, stiprių paviršių, tiek ir nestiprių, porėtų pagrindų (pavyzdžiui, ant senų pastatų mūro ir tinko), lauke ir viduje. Šis tinkas ypač tinka paviršiams su didesniais nelygumais.

Kokiais privalumais pasižymi „Mimeta“ cementinis tinkas?

  • Puikiai tinka lietuviško oro sąlygoms – galime pasiūlyti tinką, kuris nebijo temperatūros svyravimų ir kitų atmosferos veiksnių, mikroorganizmų poveikio. Tai puikus sprendimas Lietuvoje, kur visus metus vyrauja nenuspėjami orai ir netrūksta kritulių.
  • Patvarus tinkas – mūsų asortimente rasite elastingą, plastišką cementinį-kalkinį tinką, atsparų įtrūkimams ir mechaniniams pažeidimams.
  • Nebijo vandens poveikio – savo klientams siūlome kokybišką cementinį-kalkinį tinką, kuris sugeba atstumti ir išgarinti vandenį. Mūsų tinko produktai vertinami dėl puikaus vandens garų laidumo. Jie pritaikyti ir sausoms, ir drėgnoms patalpoms, naudojimui viduje arba lauke.
  • Saugi sudėtis – pagrindinės sudedamosios medžiagos yra kalkės, cementas ir smėlis. Tai žmogui ir aplinkai nekenksmingas produktas be pavojingų cheminių priemaišų.
  • Paprastas naudojimas – Rekomenduojame rinktis sausus cementinio-kalkinio tinko mišinius. Jų paruošimo technologija ir naudojimas nesudėtingas, net jei darote tai pirmą kartą!

Cementinis tinkas: ką būtina žinoti?

Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, naudojant šį tinką būtiną atsižvelgti į kelis aspektus:
  • Pagrindo paruošimas. Paviršius, ant kurio bus dengiamas tinkas, turi būti lygus, tvirtas, stabilus, be įtrūkimų ir kitų gilesnių pažeidimų. Netvirti, atsilupantys paviršiaus fragmentai, nešvarumai (pvz. purvas, dulkės, riebalų žymės, senų dažų likučiai ir pan.) ženkliai sumažins tinko sukibimą su pagrindu. Todėl paviršių būtina kruopščiai nuvalyti, pašalinti minėtus nešvarumus.
  • Sukibimo sluoksnis. Prieš naudojant cementinį-kalkinį tinką, rekomenduojame suformuoti tinko sukibimo sluoksnį. Tai ypač svarbu, jeigu tinką naudosite ant nestipraus, porėto pagrindo.

Cementinis-kalkinis tinkas gera kaina

Tikime, kad geri gaminiai neprivalo kainuoti daug. Būtent todėl „Mimeta“ internetinėje ir fizinėje parduotuvėje Jūsų laukia aukštos kokybės cementinis tinkas itin geromis kainomis.
Kviečiame apsilankyti – ekspertai suteiks vertingų patarimų ir padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį produktą.