Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

 • 0kg - 25kg

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Sezoniškumas

Sezoniškumas

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Mūro mišiniai vidaus ir išorės darbams

UAB „Mimeta“ asortimente – patikimi mūro mišiniai, kurie leis kokybiškai atlikti visus mūrijimo darbus ir padės pagerinti statinio termoizoliacines savybes. Internetinėje ir fizinėje parduotuvėje Jūsų laukia universalūs mišiniai ir skiediniai mūrijimui už gerą kainą.

Kuo turi pasižymėti kokybiški mūro mišiniai?

 • Atsparumas karščiui – karščiui atsparus mūro mišinys išliks stabilus, nesutrūkinės, apsaugos būstą nuo nepageidaujamo išorės poveikio. Jeigu mūrijimo darbus atliksite viduje (mūrijimas krosnims, židiniams, dūmtraukiams ir pan.), pasirūpinkite, kad mūro skiedinys ar mišinys būtų atsparus ugniai.
 • Atsparumas drėgmei – ši savybė ypač aktuali, jeigu mūrijimo darbai atliekami lauke arba drėgnose terpėse: vonios kambaryje, virtuvėje. Kokybiškas mišinys mūrijimui nebijos drėgmės poveikio, todėl darbų rezultatai išliks tvirti ir patikimai tarnaus daugybę metų.
 • Pagerina termoizoliaciją – tai itin svarbi funkcija, kuria turėtų pasižymėti tiek mūrijimo skiedinys, tiek sausas mišinys. Jie apsaugo patalpas nuo šalčio, išorinio oro ar drėgmės prasiskverbimo, padeda palaikyti optimalią temperatūrą namuose, užtikrina didesnį komfortą.
 • Atsparumas išorės jėgoms – patikimas mūro mišinys turi būti pakankamai atsparus gniuždymui. Renkantis šiuos produktus įvertinkite, ar jie bus pakankamai atsparūs Jūsų planuojamiems mūrijimo darbams.

Pasiruošimas darbams

Kad mūrijimo darbus atliktumėte sėkmingai ir ilgai džiaugtumėtės patvarumu, atsižvelkite į šias taisykles:
 1. Tinkamai paruoškite pagrindą tinkavimui. Jis turi būti sausas, tvirtas, stabilus, be pažeidimų, įtrūkimų. Svarbi ir pagrindo temperatūra: negalima mūryti įšalusio, apledėjusio pagrindo, neįšalęs ir neapledėjęs. Nuvalykite paviršių: netvirtas, atsilupančias daleles (pvz., senų dažų likučius), dulkes, purvą, riebalų pėdsakus. Bet kokie paviršiaus nešvarumai gali mažinti mūro sukibimą su pagrindu, todėl kruopščiai juos pašalinkite.
 2. Pagrindo gruntavimas. Gruntą pasirinkite priklausomai nuo paviršiaus tipo (pvz., porėtiems paviršiams tinka kvarcinis gruntas). Taip pat verta prieš mūrijant suformuoti tinko sukibimo sluoksnį.
 3. Mišinio paruošimas. Jeigu dirbate su sausu mūrijimo mišiniu, supilkite jį į indą su švariu vėsiu vandeniu. Mišinį maišykite tol, kol gausite vientisos konsistencijos, tirštą masę be pavienių mišinio gabalėlių.
 4. Pagrindo mūrijimas. Visus mūrijimo darbus atlikite laikydamiesi gamintojo instrukcijų, naudodami tam skirtus darbo įrankius ir apsaugines priemones.

Kalkinis mūro mišinys gera kaina

Sienos yra viena svarbiausių pastato dalių: tai visą statinį laikanti konstrukcija, todėl renkantis mūro mišinius jų montavimui, nesirinkite pirmo pasitaikiusio varianto. Ieškote patikimų gaminių už prieinamą kainą? Kokybė turi būti prieinama visiems. „Mimeta“ internetinėje ir fizinėje parduotuvėje Jūsų laukia aukštos kokybės cementiniai/kalkiniai, blokelių klijavimo mišiniai ir skiediniai palankiomis kainomis. Jie patiks profesionalams ir mėgėjams!
Jau žinote ko ieškote, o gal reikia profesionalų patarimo? Galime Jums padėti. Apsilankius pas mus, konsultantai atsakys į kylančius klausimus, suteiks vertingų patarimų ir padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius produktus.


 

Dažniausiai užduodami klausimai apie mūro mišinius (DUK)

1. Pagal ką skirstomas mūro atsparumo gniuždymui?

Mūro atsparumas gniuždymui yra skirstomas į stiprio klases ir žymimas M5, M10, M15 ir t.t.

2. Pagal ką rinktis mūrijimo mišinio stiprį?

Mišinio stiprumą reikėtų rinktis pagal mūrijamus elementus (plytas, blokelius) ir mūrijimo principą –naudojamas tradicinis metodas storomis siūlėmis ar mūrijimas plonomis siūlėmis, kurių storis apie 2-3 mm.

3. Kokių gamintojų mišinius siūlote?

Rekomenduojame rinktis tik žinomų, ES sertifikuotų prekės ženklų mūrijimo produktus. „Mimeta“ asortimente rasite patikimų prekės ženklų mūro mišinius ir skiedinius: tai tokie gamintojai, kaip Baumit (Čekija), Saint Gobain Weber (Jungtinė Karalystė) ir Sakret (Vokietija).

4. ​​​Ieškau mūrijimo mišinio, kuris yra nekenksmingas aplinkai. Į ką atkreipti dėmesį?

Teikite pirmenybę mišiniams, kurių sudėtyje nėra kenksmingų priemaišų, dominuoja natūralūs, tvarūs ingredientai.
UAB „Mimeta“ parduotuvėje yra būtent tokie mišiniai. Jų sudėtis draugiška gamtai, nes pagrindinė rišamoji medžiaga yra cementas bei kiti natūralūs priedai. Pasirinkę mūsų produktus, galite būti ramūs dėl savo ir aplinkos saugumo.

5.Ar mūrijimo darbus galiu atlikti savarankiškai?

Savarankiškai mūrijimo darbus rekomenduojame atlikti tik turint bent minimalių žinių ir praktinės patirties šioje srityje. Priešingu atveju paprasčiau mūrijimą patikėti specialistams: taip išvengsite broko, darbų neteks perdaryti iš naujo. Taip sutaupysite laiko ir pinigų.

6.Kaip tinkamai paruošti mišinį?

Jeigu dirbate su sausu mišiniu, atlikite šiuos žingsnius:
 • Suberkite reikiamą mišinio kiekį į maišytuvą;
 • Įpilkite vandens pagal gamintojo instrukcijas (dažnai vanduo turi sudaryti apie ketvirtadalį mišinio masės, tačiau kiekis skiriasi priklausomai nuo produkto);
 • Mišinį maišykite naudojant specialų maišytuvą arba rankiniu būdu: turite išgauti vientisą, šiek tiek grūdėtą masę;
 • Paruoštą mišinį sunaudokite per nurodytą laiką.

4.Kokias priemones reikia turėti atliekant mūrijimo darbus?

Mūro mišinys – saugi ir tvari medžiaga, kuri nėra toksiška. Vis dėlto, jos pagrindinė rišamoji medžiaga yra cementas, todėl naudojant mišinį, būtina laikytis gamintojo instrukcijų ir naudoti kūno bei veido apsaugas. Rekomenduojame įsigyti profesionaliam naudojimui skirtą respiratorių, dėvėti akinius, mūvėti pirštines ir vilkėti apsauginį kombinezoną.

5.Ar mūrijimo mišinį galiu naudoti lauke?

Tikrai taip. Mūsų produktai skirti vidaus ir išorės konstrukcijų mūrijimui: jie gali būti naudojami plytoms, akyto betono blokeliams ir kitiems paviršiams. Naudojant mišinį lauke, įsitikinkite, ar jis atsparus UV spinduliams, temperatūros pokyčiams ir krituliams.

6.Kokį mišinį naudoti drėgnoms patalpoms?

Absoliuti dauguma mūsų mūro mišinių tinka vonios, rūsio sienoms ir kitoms drėgnoms patalpoms. Puikus variantas – Sakret PM Super, Baumit MM 100 arba Baumit Klinker S. Geras sukibimas ir patvarumas net nuolatinės drėgmės sąlygomis!

7.Kiek kainuoja kokybiški mūrijimo mišiniai?

Jų kaina priklauso nuo techninių savybių ir sudėtis. Įtakos turi ir gamintojas: kuo geresnę reputaciją turi prekės ženklas, tuo daugiau kainuos mūro mišinys.
Ieškote kokybės, tačiau norite sutaupyti? Mūsų parduotuvėje rasite ekspertų rekomenduojamus mišinius mūrijimui už kišenei draugišką kainą: ji prasideda vos nuo 3,89 eur!

8.Ar renkantis mišinį mūrijimui svarbu atsižvelgti į vyraujančius orus?

Taip. Pavyzdžiui, gyvenant Lietuvoje, rinkitės mišinį, kuris atlaiko temperatūros svyravimus, nebijo drėgmės, kritulių.
Mūsų parduotuvėje – kruopščiai atrinkti mūrijimo mišiniai, kuriuos saugu naudoti net esant dideliam drėgmes kiekiui: jie neperpučiami ir nelaidūs vandeniui, atlaiko net ekstremalias temperatūras.