Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

 • 0kg - 18,2kg

Kaina

Kaina

 • 1,00 € - 5,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Bauroc blokeliai: universalus pasirinkimas sienų statybai

Planuojate statybos darbus? Jums gali patikti blokeliai Bauroc. Jie gaminami iš aukštos kokybės, kruopščiai atrinkto akyto betono ir atitinka visus techninius reikalavimus, todėl statybos darbai naudojant šiuos blokelius suteikia puikių rezultatų.

Kodėl verta rinktis Bauroc?

UAB „Mimeta“ komanda pateikia net 6 svarias priežastis rinktis Bauroc blokelius statybų darbams:
 1. Universalus pasirinkimas: savo klientams galime pasiūlyti dviejų tipų Bauroc blokelius. Tai Universal ir Ecolight blokeliai, pasižymintis puikia sudėtimi, atsparumu išorės poveikiui ir griežtus standartus atitinkančia kokybe.
 2. Skirtingų išmatavimų blokeliai: galime pasiūlyti skirtingų pločių blokelius, kuriuos lengva pritaikyti vidaus ir išorės darbams. Pavyzdžiui, 200-250 mm pločio blokeliai idealiai tinka statant išorines laikančias sienas su apšlitinimu ir vidines laikančias sienas. O štai 100-150 mm pločio Bauroc blokeliai skirti vidinių sienų statybai. Taigi, tikrai rasite ką pasirinkti!
 3. Labai atsparūs gniuždymui: siekiant geriausių rezultatų, atliekant išorės ir vidaus statybų darbus labai svarbus medžiagų atsparumas gniuždymui. Bauroc blokeliai tikrai pasižymi šia svarbe savybe. Jų atsparumas yra fb = 2.5 N/mm². Tai reiškia, kad blokeliai puikiai atlaikys spaudimą iš išorės, nesideformuos, nebus pažeisti ir tarnaus ilgus metus!
 4. Patraukli kaina: bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl savo klientams galime pasiūlyti Bauroc blokelius ir kitas statybines medžiagas labai geromis kainomis. Mūsų parduotuvėje Bauroc kaina svyruoja nuo 1 iki 5 eur/vnt.
 5. Ilgaamžiai rezultatai: atliekant statybos darbus su Bauroc gaminiais, tikrai neprašausite. Tai ilgaamžiai blokeliai, kurie nebijo drėgmės, temperatūros pokyčių, UV spindulių, izoliuoja pastatą nuo šalčio, gali būti derinami su įvairiomis šiltinimo medžiagomis. Tai puikus pasirinkimas lietuviškoms klimato sąlygoms. Užtikriname, kad atliktų darbų rezultatais džiaugsitės ne vieną dešimtmetį!
 6. Saugi sudėtis: šiandien, kai daugelis žmonių rūpinasi aplinkos tvarumu ir ekologija, Bauroc tikrai turi ką pasiūlyti. Blokeliai gaminami iš akyto betoni ir kitų natūralių, saugių medžiagų, kurios nedaro žalos žmogui ir aplinkai, gali būti lengvai perdirbami nepakenkiant gamtai.

 

Kaip naudoti Bauroc blokelius?

Blokeliai bauroc gali būti panaudojami išties universaliai:
 • Statant nešančias sienas namo viduje;
 • Atliekant statybos darbus išorėje (Bauroc blokeliai puikiai tinka daugiasluoksnėms išorės sienoms);
 • Siekiant maksimalaus sandarumo, blokeliai gali būti naudojami kartu su papildomu šilumos izoliacijos sluoksniu.

 

Kuriuos blokelius rinktis?

Kaip minėjome, turime dviejų tipų Bauroc produktus. Trumpai aptarkime jų skirtumus:
 • Bauroc Ecolight blokeliai: tai lengvi, kompaktiški, tačiau labai tvirti blokeliai, kuriuos be vargo panaudosite vidaus ir išorės nešančių sienų statybai.
 • Bauroc Universal blokeliai: kaip ir Ecolight blokeliai, Universal tinka naudojimui pastato viduje ir išorėje. Esminis šių blokelių skirtumas – jų paviršius yra lygus, be vertikalių griovelių. Šie blokeliai gali būti vartomi pagal individualius poreikius, mūrijami ne tik gulsčiai, bet ir stačiai. Tai suteikia daugiau laisvės planuojant darbus ir niekaip neigiamai nepaveikia blokelių atsparumo gniuždymui ir kitų techninių savybių.
Ieškant Jums tinkamiausių blokelių, pasikonsultuokite su UAB „Mimeta“ specialistais. Padėsime rasti Jūsų atveju tinkamiausią produktą.
 

Kaip montuoti Bauroc blokelius?

Štai ką verta žinoti apie blokelių montavimo darbus:
 • Pasiruošimas darbams: iš anksto pasirūpinkite darbams reikalingų įrankių, pagalbinių priemonių įsigijimu. Naudokite gamintojo rekomenduojamus produktus, kad galėtumėte džiaugtis ilgai išliekančia kokybe.
 • Klijų sluoksnis: siekiant geriausių rezultatų, blokelius tvirtinkite ant užtepto maždaug 1-3 mm klijų sluoksnio.
 • Armavimo darbai: patariama mūrą armuoti kas ketvirtą siūlę. Jeigu planuojate sieną dažyti, į tinką ar glaistą rekomenduojama pridėti armavimo tinklą, pagamintą iš stiklo pluošto. Tai užtikrins tolygų padengimą, puikų dažų pasiskirstymą.

 

DUK

Pateikiame specialistų atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie šiuos blokelius:

1.Iš kokių medžiagų pagaminti blokeliai?

Jų pagrindą sudaro akytas betonas. Tai itin stabili, tvirta, gniuždymui atspari medžiaga.

2.Ar Bauroc tinka statybos darbams namo viduje?

Bauroc blokelius galite naudoti tiek išorėje, tiek viduje.

3.Kokio tipo pastatams tinka Bauroc statybų blokeliai?

Tai gana didelį atsparumą gniuždymui turintys blokeliai (fb=2,5 N/mm²). Juos drąsiai galima naudoti įvairios paskirties mažaaukščių pastatų (iki 3 aukštų) sienų statybai.

4.Su kokiomis izoliacinėmis medžiagomis galima derinti šiuos blokelius?

Atliekant išorės darbus, Bauroc gali būti derinami su įvairiomis šiltinimo medžiagomis (mineraline vata, biria vata, polistireniniu putplasčiu, EPS 100 ir pan.).

5.Kiek kainuoja Bauroc statybų blokeliai?

Jeigu domina Bauroc blokeliai gera kaina, galime Jums padėti. Mūsų parduotuvėje blokelių kaina svyruoja nuo 1 iki 5 eur/vnt. Galutinė užsakymo kaina priklauso nuo užsakytų produktų kiekio.