Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Akyto betono Ytong blokeliai: tvirtam ir šiltam būstui

Šiandienos statybų projektams keliami vis aukštesni reikalavimai – prioritetas teikiamas tvarioms, ekologiškoms medžiagoms, taikomi griežti šilumos izoliacijos, saugumo ir komforto standartai. Jeigu šiuos lūkesčius turite ir Jūs, vienas geriausių pasirinkimų yra akyto betono Ytong blokeliai, kurių kokybė nustebina net daug mačiusius ekspertus.

Apie Ytong blokelius

Ytong akytojo betono blokeliai, vertinami dėl nedidelio svorio ir puikių izoliacinių savybių, gaminami naudojant tik natūralias, kruopščiai atrinktas medžiagas. Jų pagrindas yra smėlis, cementas, kalkės ir rišiklis – speciali aliuminio pasta. Ytong blokai apdorojami karštyje, veikiant juos aukšto slėgio garais. Tai sutvirtina blokelius, padidina jų atsparumą išorės poveikiui.
Atsakingo gamybos proceso ir kokybiškų ingredientų dėka gaunami patvarūs, energiškai efektyvūs statybiniai blokeliai, kurie saugu namų šilumą ir jaukumą.

Ytong blokelių privalumai

Dalinamės svarbiausiomis priežastimis, dėl kurių verta rinktis Ytong produktus:
 • Stipri medžiaga. Ytong blokai geba atlaikyti dideles apkrovas, todėl tinka vidaus laikančioms sienoms, pertvaroms, pastatų fasadams ir kitoms konstrukcijoms.
 • Atsparūs drėgmei. Aukštoje temperatūroje apdoroti Ytong gaminiai nebijo vandens poveikio, pasižymi gera hidroizoliacija. Tai reiškia, kad blokelius galima naudoti voniai, išorės sienoms ir kitoms konstrukcijoms, kurioms keliami aukšti atsparumo drėgmei reikalavimai.
 • Lengva konstrukcija. Nepaisant savo tvirtumo ir atsparumo, Ytong akyto betono blokai yra labai lengvi, todėl juos lengviau transportuoti, perkelti iš vienos vietos į kitą, o tuo pačiu – ir sumažinti darbo sąnaudas.
 • Ekonomiškas sienų įrengimas. Blokelių paviršius lygus, todėl palyginus su alternatyviomis medžiagomis, mūrijimo ir kiti sienų įrengimo darbai kainuoja pigiau. Sunaudojama mažiau tinko ir kitų produktų, plyteles galima kloti tiesiai ant mūro.
 • Veiksminga šilumos izoliacija. Vienas svarbiausių prioritetų bet kokio statinio įrengimui – pasirinkti medžiagas, kurios apsaugo nuo išorės poveikio, neleidžia šalčiui skverbtis į patalpų vidų. Ytong blokeliai puikiai izoliuoja šilumą, padeda palaikyti optimalią temperatūrą viduje. Ši statybinė medžiaga skatina energijos vartojimo efektyvumą, ženkliai sumažina šildymo ir vėsinimo išlaidas.
 • Nedegi medžiaga. Šio gamintojo akyto betono blokai pasižymi dideliu atsparumu ugniai, stabdo liepsnų plitimą gaisro atveju, todėl didina pastatų ir konstrukcijų saugumą.
 • Subalansuota lietuviškam klimatui. Turbūt sutiksite, kad gyvenant Lietuvoje, tenka atlaikyti ne tik šalčio, bet ir karščio išbandymus. Akyto betono blokeliai puikiai suderinami su mūsų klimatu: jie nebijo kenksmingų UV spindulių, ekstremalių temperatūros svyravimų, apsaugo nuo žvarbių vėjų, atlaiko didelį kritulių kiekį ir visus kitus atmosferos išbandymus.
 • Ilgaamžiškumas. Tai stabilūs, tvirti blokeliai, kurie suteikia tvirtą pagrindą sienoms, pertvaroms ir kitoms konstrukcijoms. Jie nereikalauja dažnos priežiūros, bėgant metams išlaiko pradinę formą, nesideformuoja ir gali būti sėkmingai eksploatuojami daugybę metų.
 • Gera garso izoliacija. Ieškantiems patikrintos apsaugos nuo išorės triukšmo, Ytong turi atsakymą. Akyto betono produktai pasižymi ypač geromis garso izoliacijos savybėmis. Apsaugokite savo ramybę ir mėgaukitės komfortu namų viduje visą parą!
 • Pritaikomi individualiems poreikiams. Ytong blokeliai sėkmingai naudojami įvairios paskirties konstrukcijoms, mažaaukščių ir daugiaaukščių namų statybai. Jie lengvai apdorojami ir formuojami pagal individualius poreikius, todėl statybos darbai atliekami dar paprasčiau, greičiau ir kokybiškiau.
 • Atsparūs kenkėjams. Ytong statybiniai blokeliai yra atsparūs pavojingiems mikroorganizmams, vabzdžiams bei kitiems kenkėjams ir pelėsiui. Ši savybė lemia didesnį jų ilgaamžiškumą ir prisideda prie geresnio mikroklimato patalpų viduje.
 • Tvari blokelių gamyba. Ytong komanda skiria ypatingą dėmesį ekologijai ir tvarumui. Blokelių gamybai naudojamos natūralios, kokybiškos medžiagos. Gamybos procesas yra draugiškesnis aplinkai dėl mažesnio energijos suvartojimo ir perdirbamų medžiagų naudojimo.

Puikus kainos ir kokybės santykis

Ytong yra ilgametis, ekspertų mėgstamas prekės ženklas, kurio gaminiai pelnę ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Mūsų tikslas – kad aukštos kokybės statybų produktai būtų prieinami kiekvienam. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintoju, todėl Ytong blokelių kaina UAB „Mimeta“ parduotuvėse yra viena žemiausių rinkoje. Kviečiame atrasti kokybę ir įsitikinti patiems: tai viskas, ko reikia ekonomiškai, tvariai ir ekologiškai statybai!

DUK

Atsakome į svarbiausius klausimus apie Ytong blokelius:

1.Kaip vyksta Ytong blokelių gamyba?

Ytong blokai gaminami maišant smėlį, cementą, kalkes ir aliuminio pastą į vientisą mišinį. Suformuoti blokeliai apdorojami aukšto slėgio garais: jie sukietėja, tampa tvirti ir atsparūs temperatūros svyravimui, drėgmei.

2.Ar Ytong blokelius sunku transportuoti?

Ne, dėl unikalios gamybos technologijos ir naudojamų žaliavų, šie blokeliai yra gerokai lengvesni už tradicinį betoną. Juos lengva gabenti, pernešti iš vienos vietos į kitą.

3.Ar šie blokeliai gerai izoliuoja šilumą?

Akyto betono blokeliai pasižymi puikia šilumos izoliacija. Naudojant juos sienoms, pertvaroms ir kitoms konstrukcijoms, pavyks palaikyti pastovią patalpų temperatūrą ir sumažinti energijos sąnaudas šildymui ir vėsinimui.
4.Ar blokeliai yra degūs?
Ne, Ytong akyto betono blokeliai pasižymi dideliu atsparumu ugniai. Jie priskiriami nedegių medžiagų klasei, todėl gali būti naudojami tokiais atvejais, kai keliami aukštesni priešgaisrinės saugos reikalavimai.

5.Kiek metų tarnaus iš Ytong blokų pastatytos konstrukcijos?

Vieno tikslaus atsakymo nėra. Eksploatavimo laikotarpis skiriasi, priklausomai nuo atliktų darbų kokybės, priežiūros, aplinkos sąlygų.
Vis dėlto, Ytong akyto betono blokai pagaminti taip, kad ištvertų kelias dešimtis šalčio ciklų, yra atsparūs mechaniniams pažeidimams, nesideformuoja, todėl nereikalauja dažnos, sudėtingos priežiūros ir gali patikimai tarnauti ne vieną dešimtmetį.

6.Ar verta rinktis šią medžiagą, jeigu noriu geros garso izoliacijos?

Taip, Ytong prekės ženklo blokeliai gerai izoliuoja triukšmą. Pasirinkus juos pavyks pagerinti bendrą komfortą patalpose. Tai svarbu tiek ilsintis, tiek dirbant.

7.Ar galima rinktis skirtingų išmatavimų blokelius individualiems poreikiams?

Tikrai taip, šiuo metu mūsų parduotuvėje siūlomi skirtingų išmatavimų blokeliai. Jų plotis pasirinktinai 115 mm, 155 mm arba 240 mm. Jų ilgis ir aukštis vienodi: atitinkamai po 599 mm ir 199 mm. Ytong blokelius paprasta formuoti ir pritaikyti netradiciniams sprendimams. Tai universali medžiaga, kurią panaudos net patys išrankiausi!

8.Ar blokelius reikia papildomai apsaugoti nuo kenkėjų ar drėgmės?

Ne, Ytong blokelių gamybai naudojamos medžiagos, kurios užtikrina jų atsparumą pavojingiems mikroorganizmams, kenkėjams pelėsiui.

9.Kiek kainuoja šie produktai?

Vieno atsakymo nėra. Ytong blokelių kainą lemia tokie veiksniai, kaip pasirinktų blokelių matmenys ir kiekis. Kviečiame susisiekti su UAB „Mimeta“ komanda jau šiandien. Nurodykite savo poreikius ir sužinokite, kiek kainuos Jus dominantys akyto betono blokeliai!

10.Ar akyto betono blokai nepraleis vėjo?

Ne, tai sandari medžiaga, kuri į patalpas nepraleis nei vėjo, nei šalčio ar drėgmės. Nepaisant to, akytas betonas užtikrina gerą oro cirkuliaciją, todėl sienos gali „kvėpuoti“. Tai reiškia, kad pasirinkus Ytong blokelius, galėsite džiaugtis geru mikroklimatu patalpų viduje.

11.Ar dirbti su Ytong blokeliais bus sudėtinga?

Nedidelis šių blokelių svoris, plačios pritaikymo galimybės ir nesudėtingas mūrijimas užtikrina sklandų ir greitą statybos procesą.

12.Ar mūryti blokelius galiu savarankiškai?

Ne, savarankiškai darbų atlikti griežtai nerekomenduojame. Sienų, pertvarų ir kitų konstrukcijų įrengimas yra sudėtingas procesas, kurį turėtų atlikti šios srities profesionalai, turintys tam reikalingas žinias, patirtį bei įrankius.

13.Ar Ytong blokai tinka vaikų miegamajam?

Jie pagaminti iš nealergizuojančių medžiagų, todėl yra visiškai saugūs ir nealergizuoja net labai jautraus organizmo. Šiuos blokelius drąsiai naudokite gyvenamosioms ir kitoms patalpoms, vidaus ir išorės konstrukcijoms.

14.Ar akyto betono blokeliai gali būti saugiai perdirbami?

Tikrai taip. Ytong blokai ir kiti produktai 100 proc. atitinka šiuolaikines statybos tendencijas, nes siūlo ekologiškus, energiją taupančius sprendimus. Šis prekės ženklas skatina tvarumą statybų sektoriuje. Blokelių gamybai naudojamos natūralios, 100 proc. perdirbamos medžiagos, todėl sumažinama žala gamtai ir energijos sąnaudos blokelių gamybos metu.