Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 7,00 € - 30,00 €

Spalva

Spalva

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Dažai fasadams CAPAROL ThermoSan NQG (įv. kiekiai)

19,69 €
CAPAROL ThermoSan NQG dažai turi svarų pranašumą: organiškai sujungtos kvarco nano-dalelės sudaro tankų, kietą kaip mineralas trijų matmenų kvarco tinklą, apsaugantį nuo purvo, todėl fasadai ilgiau išlieka švarūs. Specialaus silikoninės dervos ir rišiklio derinio dėka ant dažytų arba nedažytų mineralinių ir sintetine derva surištų tinkų susidaro lietui atsparus ir oro garams pralaidus fasadinis sluoksnis. Dažai gerai praleidžia C02, atsparūs šarmams, nesudaro plėvelės, uždengia smulkius tinko plyšius.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Fasado dažai CAPAROL AmphiSilan Plus (įv. kiekiai)

29,90 €
CAPAROL AmphiSilan-Plus - dėl specialių silikoninės dervos rišiklių derinio tinkai ir mineraliniai pagrindai padengiami lietui atspariais, vandens garams labai pralaidžiais fasadinių dažų sluoksniais. Su šiais dažais galima dažyti net paminklosauginius objektus ir kalkinius tinklus. Pasižymi tuo, kad yra netermoplastiški, nesudaro plėvelės, pralaidūs CO2, yra labai hidrofobiški, pasižymi gera dengiamąja geba. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Šilko matiškumo dažai CAPAROL Samtex 10 E.L.F. (įv. kiekiai)

CAPAROL Samtex 10 šilko matiškumo lateksiniai dažai, pasižymintys didele išeiga, 1 atsparumo šlapiam trynimui klasė. Dažai kiaušinio lukšto blizgumo, skiedžiami vandeniu, išsaugo struktūrą. Tinkami viešbučiuose, ligoninėse ir kituose visuomeniniuose pastatuose, kuriems būdingos  didelės mechaninės apkrovos, nėra „rašymo efekto". 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.