Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Dažai fasadams CAPAROL ThermoSan NQG (įv. kiekiai)

152,35 €
CAPAROL ThermoSan NQG dažai turi svarų pranašumą: organiškai sujungtos kvarco nano-dalelės sudaro tankų, kietą kaip mineralas trijų matmenų kvarco tinklą, apsaugantį nuo purvo, todėl fasadai ilgiau išlieka švarūs. Specialaus silikoninės dervos ir rišiklio derinio dėka ant dažytų arba nedažytų mineralinių ir sintetine derva surištų tinkų susidaro lietui atsparus ir oro garams pralaidus fasadinis sluoksnis. Dažai gerai praleidžia C02, atsparūs šarmams, nesudaro plėvelės, uždengia smulkius tinko plyšius.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Fasado dažai CAPAROL AmphiSilan Plus (įv. kiekiai)

103,00 €
CAPAROL AmphiSilan-Plus - dėl specialių silikoninės dervos rišiklių derinio tinkai ir mineraliniai pagrindai padengiami lietui atspariais, vandens garams labai pralaidžiais fasadinių dažų sluoksniais. Su šiais dažais galima dažyti net paminklosauginius objektus ir kalkinius tinklus. Pasižymi tuo, kad yra netermoplastiški, nesudaro plėvelės, pralaidūs CO2, yra labai hidrofobiški, pasižymi gera dengiamąja geba. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Šilko matiškumo dažai CAPAROL Samtex 10 E.L.F. (įv. kiekiai)

CAPAROL Samtex 10 šilko matiškumo lateksiniai dažai, pasižymintys didele išeiga, 1 atsparumo šlapiam trynimui klasė. Dažai kiaušinio lukšto blizgumo, skiedžiami vandeniu, išsaugo struktūrą. Tinkami viešbučiuose, ligoninėse ir kituose visuomeniniuose pastatuose, kuriems būdingos  didelės mechaninės apkrovos, nėra „rašymo efekto". 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Caparol dažai – saugi sudėtis ir spalvos ryškumas

 
Caparol – Lietuvoje ir visame pasaulyje puikiai vertinamas dažų bei kitų statybos, remonto ir apdailos darbams skirtų produktų gamintojas. „Mimeta“ fizinėje ir internetinėje parduotuvėje rasite puikių pasiūlymų Caparol gaminiams.

Kuo pasižymi Caparol dažai?

  • Spalvos ryškumas – stipriai pigmentuoti dažai ilgai išsaugos savo spalvą, yra atsparesni UV spinduliams, krituliams, vandens garams, temperatūros svyravimams ir kitiems atmosferos veiksniams.
  • Platus spalvų pasirinkimas – siūlome įvairių spalvų, atspalvių ir matiškumo dažus, kuriuos tikrai priderinsite pagal savo poreikiams: tiek nuosavam būstui, tiek visuomeninės ar komercinės paskirties patalpoms!
  • Geras kainos ir kokybės santykis – UAB „,Mimeta“ asortimente esantys Caparol produktai yra prieinami kiekvienam. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintoju, todėl savo klientams suteikiame ypač patrauklias kainas!
  • Paprastas dažų naudojimas – su Caparol dažais ir kitais gaminiais dirbti itin paprasta. Vadovaujantis gamintojo instrukcija, dažymo darbus nesunkiai galės atlikti net žmonės, dažantys paviršius pirmą kartą!
  • Universalumas – galime pasiūlyti aukštos kokybės dažų bet kokiems paviršiams. Caparol dažus galite naudoti lauke ir viduje, tiek sausose, tiek drėgnose terpėse!

Draugiški aplinkai dažai

Caparol prekės ženklo dažai yra vertinami dėl geros sudėties. Jis savo sudėtyje turi veikliųjų ingredientų, kurie nudažytam paviršiui suteiks papildomą apsaugą nuo išorės elementų poveikio, prailgins dažų tarnavimo trukmę ir užtikrins nepriekaištingą estetiką.
Negana to, Caparol rūpinasi poveikiu aplinkai. Dažuose nėra toksiškų priedų, jie yra tvarūs ir ekologiški, todėl juos naudojant galite nesibaiminti dėl žalos gamtai.

Kokius dažus siūlote?

Siūlome visų tipų dažus Jūsų reikmėms:
  • Dažai vidaus patalpoms – rekomenduojame rinktis silikato pagrindu pagamintus Caparol dažus. Jų sudėtyje nėra alergenų, todėl užtikrinamas saugumas net jautriems žmonėms ir augintiniams. Dažų sudėtyje esantys ingredientai papildomai apsaugo nuo bakterijų ir grybelio atsiradimo.
  • Gruntiniai dažai – gali būti naudojami patalpų viduje ir išorėje. Jie tinka silpniems ir stipriems paviršiams, yra atsparūs vėjui, drėgmei, nesąveikauja su vandeniu, puikiai padengia ir idealiai sukimba su paviršiumi.
  • Lateksiniai dažai – matiniai, atsparūs trynimui ir mechaniniams pažeidimams dažai idealiai tinka medicinos įstaigoms, viešbučiams, visuomeninėms ir komercinėms patalpoms.
  • Fasado dažai – unikali dažų gamybos technologija ir sudėtis suteikia ilgaamžiškumą: fasado dažai praturtinti kvarco nano-dalelėmis, specialiomis dervomis ir kitais komponentais, kurie sudaro apsauginį sluoksnį ir padidina paviršiaus atsparumą purvui, fasadas ilgai išlieka ryškios spalvos, švaresnis, atsparus drėgmei, oro garams ir kitiems atmosferos veiksniams.
Taip pat galime pasiūlyti ir kitų tipų Caparol dažus – susisiekite ir atraskite kokybę!

Produktai, kuriais galite pasitikėti

Caparol dažai už žemą kainą? Turime ką pasiūlyti! Kartu su Jumis esame jau nuo 1994 metų. Per šį laiką sukaupta patirtis, užmegzti ryšiai su tarptautiniais prekės ženklais ir gamintojais.
Tai reiškia, kad apsilankę „Mimeta“ parduotuvėse rasite profesionalams ir mėgėjams skirtus dažus, statybų, remonto produktus itin geromis kainomis. Pakonsultuosime, patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausius gaminius. Laukiame Jūsų!