Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 5,00 € - 43,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Dembliai šilumos ir garso izoliacijai ISOVER STANDARD 35 ROLL (įv. dydžiai)

ISOVER STANDARD 35 - geros kokybės mineralinės vatos, priskiriamos 4 žvaigždučių PREMIUM klasei. Nedegi, šilumą ir garsą izoliuojanti mineralinės vatos demblys yra niekuo nepadengtas, lankstus, minkštas, lengvai montuojamas. 35-50/TWIN yra 100 mm storio gaminys, horizontaliai perpjautas į du demblius 2x50 mm.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Grindų plokštė šilumos ir garso izoliacijai ISOVER FLO (įv. dydžiai)

42,98 €
ISOVER FLO plokštė specialiai pritaikyta smūgio garso slopinimui judriųjų grindų konstrukcijoje. Judriųjų grindų danga (virš ISOVER FLO) įrengiama pagal projektuotojo nurodymus. Tai gali būti betono sluoksnis, išlyginamasis cementinis sluoksnis arba iš Gyproc plokščių sumontuota sausųjų grindų konstrukcija. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Isover Standard 42 ROLL Twin 50mm

25,64 €
ISOVER STANDARD 42 ROLL 50x1220x7000 mm (25vnt./pal) 17.08 m2 - geros kokybės mineralinės vatos, priskiriamos BASIC klasei. Nedegi, šilumą ir garsą izoliuojanti mineralinės vatos demblys yra niekuo nepadengtas, lankstus, minkštas, lengvai montuojamas. 42-50/TWIN yra 100 mm storio gaminys, horizontaliai perpjautas į du demblius 2x50 mm (gali būti naudojama kaip 50 mm arba 100 mm storio izoliacija).
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Isover vata – suomiškas apšiltinimo standartas

Isover – tai iš Suomijos kilęs, daugybę prestižinių apdovanojimų pelnęs statybinių prekių gamintojas, dėl puikaus kainos ir kokybės santykio mėgstamas Baltijos šalyse ir visoje Europoje. Savo klientams drąsiai rekomenduojame šiuos produktus: jie pasižymi ilgaamžiškumu, puikia sudėtimi, nebijo permainingų lietuviškų oro sąlygų.

Populiariausi produktai vienoje vietoje

Jeigu vis dar abejojate, kviečiame plačiau susipažinti su 3 šiuo metu populiariausiais Isover sprendimais Jūsų būsto šiltinimui!

1.ISOVER STANDARD 35 ROLL

Tai dembliai, skirti apsaugai nuo šalčio ir aplinkos triukšmo. Pritaikyta izoliuojant sienas, lubas, grindis, stogų, fasadų konstrukcijas. Tinka nedidelėms apkrovoms.
Ugniai ir karščiui atspari medžiaga, padidins Jūsų būsto saugumą. Tai plastiškas, lankstus produktas, kurį sumontuosite greitai ir paprastai. Ekonomiška, labai geros kokybės Isover vata yra priskiriama vienai geriausių, PREMIUM, klasei.

2.ISOVER PREMIUM 33

Mineralinė vata, skirta atlaikyti nedideles apkrovas, izoliuojant sienas, stogus, grindis ir lubas. Norint užtikrinti gerą konstrukcijos varžą, užtenka plono medžiagos sluoksnio, todėl ši vata tinka ir medžio bei metalo karkaso konstrukcijoms.
Isover Premium 33 vata klasifikuojama kaip vienas kokybiškiausių produktų. Ji atitinka visus saugumo ir energinio efektyvumo standartus, todėl yra priskiriama aukščiausiai (Ultra) izoliacijos gaminių klasei.

3.ISOVER FLO vata grindims

Tai kieta, standi mineralinės vatos plokštė, kurios funkcija – šilumos ir garso izoliacija. Ji nebijo mechaninių pažeidimų, yra labai atspari smūgio garsui ir puikiai tinka izoliuojant judriųjų grindų konstrukcijas.
ISOVER FLO puikiai atlaiko didesnes apkrovas, nesideformuoja, patikimai apsaugo nuo energinių nuostolių ir garso smūgių. Ji universaliai pritaikoma gyvenamosioms, komercinėms, ūkinėms ir kitoms patalpoms.

 

Profesionali pagalba

Isover vata – puikus įrodymas, kad ilgaamžiai, saugūs ir veiksmingi izoliacijos produktai neturi kainuoti labai daug.
Mūsų asortimente Jūsų laukia ir daugiau Isover gaminių puikiomis kainomis. Sprendimą savo būstui ras net patys išrankiausi!
Sunku išsirinkti? Ne bėda! Visada patarsime ir pasiūlysime garso bei šilumos izoliacijos produktą, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius ir galimybes. Apsilankykite pas mus jau šiandien ir gaukite konsultaciją nemokamai!