Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Putų polistirolas EPS 100: laiko patikrinta kokybė

 
Putų polistirolas EPS 100 – puikus pasirinkimas įvairioms reikmėms: atliekant šilumos izoliaciją stogui, apšiltinant įvairių patalpų, rūsio išorines sienas, izoliuojant pamatus, o taip pat – grindų šiluminei izoliacijai.

Kodėl verta rinktis EPS 100 polistirolą?

 
  • Optimali izoliacija – putų polistirolas padeda išsaugoti šilumą, padidina būsto energinį efektyvumą ir užtikrina dar didesnį namų jaukumą.
  • Ilgaamžiškumas – EPS 100 tarnauja ilgus metus ir išsaugo savo izoliacines savybes per visą eksploatacijos laikotarpį.
  • Atsparumas drėgmei – putų polistirolas nebijo vandens poveikio, todėl jį galima naudoti ypač drėgnose terpėse: vonios kambaryje, rūsyje, virtuvėje.
  • Saugi sudėtis – ši medžiaga pasižymi gera sudėtimi: ją sudaro polistirolas (tik apie 2 proc.) ir oras (98 proc.). Tai sveikatai ir aplinkai draugiškos medžiagos be jokių pavojingų sveikatai priedų. Idealiai tinka gyvenamojo būsto grindims ir sienoms!
  • EPS 100 prieinama kaina – UAB „Mimeta“ parduotuvėje putų polistirolas grindims ir kitoms reikmėms pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu.

Patikima izoliacija, kuri nenuvils

 
EPS 100 polistirolui ir visiems kitiems produktams skiriame ypatingą dėmesį: savo klientams galime pasiūlyti patikimų gamintojų produktus, kurie idealiai tiks ilgaamžiam naudojimui.
UAB „Mimeta“ fizinėje ir internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia aukščiausios kokybės putų polistirolas EPS 100 grindims, sienoms, stogams ir kitoms reikmėms. Tai puiki sudėtis už prieinamą kainą ir darbų rezultatai, kurie Jūsų tikrai nenuvils!