Balkonų ir terasų Impregnantas Knauf 1l

7,89 €
KNAUF Balkon & Terrassen Impragnierung - balkonų ir terasų bespalvė impregnavimo priemonė skirta naudoti tiek viduje, tiek išorėje. Ši priemonė naudinga, nes balkonai ir terasos tampa atsparūs lietui, ant jų nesikaupia nešvarumai ir apnašos. Priemonė pasižymi laidumu orui, geru įsiskverbimu į poras, kapiliarus ir paviršiaus plyšius. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipsinis tinkas KNAUF Rotband LV (įv. kiekiai)

5,11 €
Gipsinis tinkas su lengvais užpildais. Tinkamas naudoti ant visų įprastų pagrindų, visose įprastos oro drėgmės vidaus patalpose, įskaitant ir gyvenamojo būsto drėgnas patalpas, pvz., vonios kambarius ir virtuves. Tinka naudoti kaip remontinį mišinį ar ruošiant dekoratyvinę apdailą. Užtikrina geresnį mikroklimatą, puikiai „kvėpuoja“, laidus vandens garams. Skirtas dirbti rankomis.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipskartonio plokščių klijai KNAUF Perlfix LV (įv. kiekiai)

7,52 €
KNAUF Perlfix – gipsiniai klijai su specialiais priedais pasižymi greitu kietėjimu. Pagrindas turi būti pakankamai grubus ir įgeriantis drėgmę. Gamintojas rekomenduoja būtinai gruntuoti paviršių atitinkamais Knauf gruntais. Klijai turi būti naudojami tik vidaus darbams atlikti. Gerai sukimba su visomis įprastomis statybinėmis medžiagomis.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipso kartono plokštė KNAUF BLUE GKFI, universali, atspari smūgiams, mėlyna (įv. ilgiai)

18,44 €
Knauf Blue plokštės yra skirtos naudoti vidaus patalpų įrengimui. Jos universalios sausosios statybos plokštės, kurios gali būti naudojamos sistemose, kurioms keliami gaisrinės saugos, garso izoliacijos ir fizinio stiprumo reikalavimai. Knauf Blue plokštė impregnuota ir tinkama naudoti normalaus drėgnumo patalpose.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipso kartono plokštė KNAUF GREEN GKBI, impregnuota, žalia (įv. ilgiai)

8,21 €
GKBI impregnuota plokštė KNAUF GREEN -  impregnuota sausosios statybos gipskartonio plokštė, paprastai ir lengvai montuojama vidaus darbams. Plokštę galima lenkti, ji pagaminta be kenksmingų medžiagų, yra mechaniškai atspari, lengvai transportuojama ir apdorojama. Frezuojant galima formuoti įvairius dekoratyvius profilius. Impregnuotai plokštei būdingas mažesnis vandens įgeriamumas.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipso kartono plokštė KNAUF RED GKF, priešgaisrinė, raudona (įv. ilgiai)

13,50 €
GKF priešgaisrinė plokštė KNAUF RED - priešgaisrinė sausosios statybos plokštė, paprastai ir lengvai montuojama vidaus darbams. Plokštę galima lenkti, ji pagaminta be kenksmingų medžiagų, yra mechaniškai atspari, lengvai transportuojama ir apdorojama. Frezuojant galima formuoti įvairius dekoratyvius profilius.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.