Gipsinis tinkas KNAUF Rotband LV (įv. kiekiai)

6,93 €
Gipsinis tinkas su lengvais užpildais. Tinkamas naudoti ant visų įprastų pagrindų, visose įprastos oro drėgmės vidaus patalpose, įskaitant ir gyvenamojo būsto drėgnas patalpas, pvz., vonios kambarius ir virtuves. Tinka naudoti kaip remontinį mišinį ar ruošiant dekoratyvinę apdailą. Užtikrina geresnį mikroklimatą, puikiai „kvėpuoja“, laidus vandens garams. Skirtas dirbti rankomis.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gipskartonio plokščių klijai KNAUF Perlfix LV (įv. kiekiai)

6,49 €
KNAUF Perlfix – gipsiniai klijai su specialiais priedais pasižymi greitu kietėjimu. Pagrindas turi būti pakankamai grubus ir įgeriantis drėgmę. Gamintojas rekomenduoja būtinai gruntuoti paviršių atitinkamais Knauf gruntais. Klijai turi būti naudojami tik vidaus darbams atlikti. Gerai sukimba su visomis įprastomis statybinėmis medžiagomis.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

GKBI impregnuota plokštė KNAUF - GREEN (įv. ilgiai)

GKBI impregnuota plokštė KNAUF GREEN -  impregnuota sausosios statybos gipskartonio plokštė, paprastai ir lengvai montuojama vidaus darbams. Plokštę galima lenkti, ji pagaminta be kenksmingų medžiagų, yra mechaniškai atspari, lengvai transportuojama ir apdorojama. Frezuojant galima formuoti įvairius dekoratyvius profilius. Impregnuotai plokštei būdingas mažesnis vandens įgeriamumas.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.