Lubų profilis BUDMAT CD 60 (įv. ilgiai)

Lubų profilis Budmat CD 60 leidžia estetiškai, saugiai ir patvariai įrengti pakabinamųjų lubų laikančiąsias konstrukcijas ir nuožulnias pastogių sienas. Iš profilių pagaminta konstrukcija, sukurianti plokščią arba erdvinę santvarą, tvirtinama prie lubų, o prie jos montuojamas apkalas iš gipskartonio plokščių, sudarantis nuožulnią sieną arba lubas.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Modulinė stogo danga BUDMAT FERRARA

BUDMAT FERRARA - elitinė stogo danga, ji primena klasikinius keraminius stogus, dangą sudaro 4 apatinės ir 5 viršutinės bangos. Šie lakštai yra didesni nei įprasti lakštai, todėl stogas įrengiamas greičiau ir pigiau. Gamykloje padarytos tvirtinimo kiaurymės ir taurelės, kurios sutrumpina darbų trukmę.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Modulinė stogo danga BUDMAT VENECJA (įv. spalvos)

Modulinė stogo danga Venecja yra pirmasis ir populiariausias Budmat šio tipo stogo dangos gaminys, apdovanotas aukso medaliais MTP BUDMA ir auksiniu šalmu INTERBUD mugėse ir gavęs dar daugelį kitų apdovanojimų. Venecja plieninės stogo dangos dizainas susideda iš šešių viršūnių ir penkių bangų, todėl gaminys itin tinka klasikinei architektūrai, pabrėždamas jų grožį. Venecja modulinė stogo danga yra montuojama su specialiu patvarumą užtikrinančiu tvirtinimu, dėl kurio nesimato tvirtinimo varžtų.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Plieninė čerpinė stogo danga BUDMAT ZEFIR (įv.spalvos)

BUDMAT ZEFIR - ilgaamžiška ir labai lengvai montuojama klasikinė čerpinė plieninė danga, kuri yra dar ir viena ekonomiškiausių rinkoje, nes turi pailgintą modulį. Meistriškai suderinta kokybė su ilgaamžiškumu, estetiškumas su neribotomis pritaikymo galimybėmis, paprastumas su lengvumu ir montavimo greičiu. Puikiai tinka uždengti įvairios paskirties pastatų stogu
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.