Paroc biri vata BLT9 15kg

PAROC BLT 9 - biri vata šilumos izoliacijai. Akmens vata yra nedegi, iš jos suformuojamas vientisas šiltinimo sluoksnis, kokybiškai ir lengvai yra užpildomos ertmės tarp stogo konstrukcijų, bei palėpėje išvedžiotų vamzdžių. Šilumos izoliacija iš birios akmens vatos yra sausa, nesukrenta ir nesusitraukia. Šilumos laidumo koeficientas 0,041 W/mK (LOFT) ir 0,038 W/mK (FRAME). 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Plokščiųjų stogų plokštė PAROC ROB 60, 1200x1800 mm

PAROC ROB 60 - stangri, nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Jos sudaro tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai, nes plokštės yra laidžios vandens garams.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Plokščiųjų stogų plokštė PAROC ROB 80, 1200x1800 mm

PAROC ROB 80 - stangri, nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Jos sudaro tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti. Gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai, nes plokštės yra laidžios vandens garams.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Tinkuojamų fasadų plokštė PAROC Linio 10, 600x1200 mm (įv. matmenys)

PAROC Linio 10 - nedegi, apkrovą laikanti ypač efektyvi šilumos izoliacijos iš akmens vatos plokštė, kuri atspari šarmams. Plokštės laidžios vandens garams, todėl nesikaupia drėgmė, plokščių matmenų neveikia temperatūra ir drėgmė. Priklijuotos prie šiltinamo paviršiaus visa plokštuma, jos sudaro lygų pagrindą tinko sluoksnių įrengimui.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Tinkuojamų fasadų plokštė PAROC Linio 15, 600x1200 mm (įv. matmenys)

PAROC Linio 15 -  nedegi, apkrovą laikanti akmens vatos plokštė, atspari šarmams. Plokštės yra laidžios vandens garams, todėl drėgmė šilumos izoliacijos sluoksnyje nesikaupia, matmenys išlieka stabilūs veikiant ir temperatūrai ir drėgmei. Šios plokštės prie šiltinamo paviršiaus yra klijuojamos ir tvirtinamos mechaniškai. 

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Tinkuojamų fasadų plokštė PAROC Linio 80, 200x1200 mm (įv. matmenys)

PAROC Linio 80 - nedegi, apkrovą laikanti, vertikalaus orientuoto pluošto akmens vatos plokštė, atspari šarmams. Plokštės yra laidžios vandens garams, todėl drėgmė šilumos izoliacijos sluoksnyje nesikaupia, matmenys išlieka stabilūs veikiant ir temperatūrai ir drėgmei. Plokštės yra laidžios vandens garams, todėl drėgmė šilumos izoliacijos sluoksnyje nesikaupia, o plokščių matmenys išlieka stabilūs veikiant ir temperatūrai ir drėgmei. 
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Universali akmens vatos plokštė PAROC Ultra (įv. matmenys)

21,75 €
PAROC Ultra yra nedegios, universalios, efektyviai šilumą ir garsą izoliuojančios akmens vatos plokštės. Tai universali šilumos, garso ir apsaugos nuo ugnies izoliacija pastatų atitvaroms, kai šilumos izoliacija neveikiama apkrovų: šlaitiniams stogams, palėpėms, medinėms grindims tarp gulėkšnių, trisluoksnėms mūro ir karkasinėms sienoms, vėdinamiems fasadams ir vidaus pertvaroms. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.