Apie mus

Mūsų įmonė veikia jau nuo 1994 metų - tvirtai sakome, kad esame statybinių medžiagų profesionalai. Per tiek metų sukaupėme daug patirties ir žinių, kurie mus veda į priekį. Mūsų įmonių grupę sudaro UAB Mimeta, bei dukterinė įmonė UAB Ryškioji kometaParduotuvių tinklas pasiskirstęs per didžiausius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Marijampolę, Alytų bei Druskininkus

Nuo pat veiklos pradžios mūsų įmonės plečia savo asortimentą ir ieško naujų partnerių veiklai vykdyti. Šiuo metu jos yra pasirašiusios ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis bei atstovauja garsiausius prekės ženklus statybų sektoriuje: Knauf, Isover, Caparol, Dufa, Sonarol, Ytong, Pro, Sakret, Ruuki, Bosch bei daugelį kitų.


Kas svarbu Jums?

Turime nemažą ir labai aiškų tikslą - palikti savo klientus patenkintus. Nuolat savo veikloje bandome įvairias priemones, naujoves, kad mūsų klientai liktų laimingi ir norėtų vėl statyti, o ne atsisakytų statybų visam gyvenimui. 

Kadangi didžiumą savo gyvavimo laikotarpio dirbome pagrinde su didesnėmis prekybinėmis ar statybinėmis įmonėmis, puikiai žinome kokios statybinės medžiagos geriausios, su kokiomis patogiausia dirbti, kokios pasiteisinusios jau per daug metų statybinės mūsų klientų veiklos - visas šias žinias galime suteikti Jums, patarti ir pakonsultuoti.

Tikime, kad galime užtikrinti bent jau sklandų statybinių medžiagų pasirinkimą, jų pristatymą, kas nuims daug rūpesčių nuo Jūsų pečių.


Lauksime Jūsų!

Jei norite tapti mūsų partneriu - taip pat rašykite mums ar skambinkite.