Ši Slapukų politika (toliau - Politika) aprašo kaip UAB „Mimeta“ (toliau – Bendrovė arba Mes) apsaugo savo klientų, interneto svetainės (toliau – Interneto svetainė) lankytojų (toliau – Jūs, Lankytojai) asmens duomenis ir privatumą.

Kai Lankytojai lankosi Interneto svetainėje, Bendrovė arba Bendrovės įgalioti paslaugų teikėjai pasitelkia įvairias technologijas duomenų išsaugojimui tam, kad Lankytojo apsilankymas Interneto svetainėje būtų patogesnis ir saugesnis, o siūlomos paslaugos būtų aktualesnės.

Ši Politika sukurta tam, kad Lankytojai galėtų sužinoti daugiau informacijos apie tinklalapyje naudojamas technologijas ir kaip Bendrovė jas naudoja. Naudodamiesi mūsų paslaugomis ir/arba svetainėje susikurdami vartotojo paskyrą, sutinkate su šios slapukų politikos nuostatomis, o taip pat ir su Interneto svetainės privatumo politika.

Terminai, rašomi didžiosiomis raidėmis, kurie nėra atskirai apibrėžti šioje slapukų politikoje arba privatumo politikoje, turėtų būti suprantami taip, kaip jie apibrėžti parduotuvės taisyklėse.

BENDRA INFORMACIJA APIE SLAPUKUS

KAS YRA SLAPUKAI?

Jums lankantis Interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai – nedideli tekstiniai failai (užimantys iki kelių KB), kuriuos Jūsų interneto naršyklė patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba kitame išmaniajame įrenginyje, Jums lankantis mūsų Interneto svetainėje. Jie leidžia Interneto svetainei išsaugoti tokius duomenis, kaip:

-         prisijungimo duomenys (prisijungiančio įrenginio IP adresas, prisijungimo laikas, miestas, iš kurio jungiamasi);

-        naršyklės tipas;

-        demografiniai duomenys (amžiaus grupė, lytis, profesinė ar šeiminė padėtis);

-        duomenys apie tai, kaip Jūs naršote Interneto svetainėje (kuriuose Interneto svetainės puslapiuose lankotės, kokiomis prekėmis domitės ir pan.)

Slapukai padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi Interneto svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį, pagreitinti interneto svetainėje vykdomas paieškas, sukurti patogią ir draugišką Interneto svetainės aplinką, pateikti ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai taip pat padeda užtikrinti sklandų Interneto svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi Interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie Interneto svetainės lankytojų skaičių.

KODĖL NAUDOJAME SLAPUKUS?

Slapukais siekiame:

-         užtikrinti efektyvų ir saugų Interneto svetainės veikimą; mes naudojame slapukus palaikant mūsų saugumo funkcijas, kurios padeda aptikti ir nustatyti netinkamo elgesio atvejus mūsų Interneto svetainėje;

-        užtikrinti tinkamą visų Interneto svetainės funkcijų veikimą, pavyzdžiui, prekių krepšelio, užsakymo formos pildymo ir pan.;

-        gerinti Interneto svetainės veikimą; stebėdami slapukų naudojimą, galime gerinti Interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimą, plėtoti esamas paslaugas, tobulinti funkcionalumą; analizuoti veikimą, kai Jūs apsilankote mūsų Interneto svetainėje iš kitų svetainių, kitų įrenginių ar prietaisų;

-        atpažinti sugrįžtančius Interneto svetainės lankytojus; jie padeda parodyti tinkamą informaciją lankytojams, prisiminti jų asmeninius nustatymus;

-        analizuoti Jūsų įpročius, kad Interneto svetainės veikimas būtų patogus, efektyvus ir atitiktų Jūsų poreikius bei lūkesčius;, pavyzdžiui, užtikrinant, kad Jūs nesunkiai rastumėte viską, ko ieškote;

-        išmatuoti į mūsų Interneto svetainę siunčiamos informacijos ir duomenų srautus.; mes naudojame slapukus statistinių duomenų apie Interneto svetainėje apsilankiusių vartotojų skaičių ir naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis kaupimui;

-        tikslinei rinkodarai, reklamai; naudodami slapukus mes galime rinkti informaciją tam, kad teiktume tam tikrai naršyklei skirtą reklamą ar turinį, sukuriant skirtingas tikslines grupes; mes galime naudoti slapukus tam, kad parodytume tinkamą reklamą tiek mūsų Interneto svetainėje, tiek ir už jos ribų.

INTERNETO SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

KOKIUS SLAPUKUS NAUDOJAME?

Kiekvieną kartą Jums apsilankius mūsų Interneto svetainėje, gali būti sukurti ilgalaikiai slapukai, kurie lieka Jūsų kompiuteryje po Jūsų išsiregistravimo ir bus panaudoti Jums vėl apsilankius mūsų Interneto svetainėje; jie galioja ir nėra ištrinami Jums baigus naršyti Interneto svetainėje, ir/arba trumpalaikiai (seanso) tipo slapukai, kurie pasibaigia ir yra ištrinami Jums baigus naršyti Interneto svetainėje.

Visi mūsų sukurti naudojami slapukai taip pat skirstomi į:

-        tik Jūsų išankstiniu sutikimu, išskyrus būtinuosius techninius slapukus. Savo sutikimą galite išreikšti paspaudę mygtuką „Sutinku“ Interneto svetainės puslapio apačioje iškylančioje slapukų juostoje. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną.

SLAPUKŲ RŪŠYS

Apsilankius Interneto svetainėje, gali būti sukurti ilgalaikiai slapukai, kurie galioja ir nėra ištrinami Jums baigus naršyti Interneto svetainėje, arba trumpalaikiai (seanso tipo) slapukai, kurie pasibaigia ir yra ištrinami Jums baigus naršyti Interneto svetainėje.

Mūsų Interneto svetainėje gali būti naudojami tokių rūšių slapukai:

Būtinieji techniniai slapukai

Šie slapukai Interneto svetainėje yra būtini tam, kad Jūs galėtumėte naršyti ir naudotis Interneto svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją seanso metu, prieiti prie apsaugotų mūsų interneto svetainės vietų. Be šių slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras Interneto svetainės paslaugas arba ji veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Dėl šios priežasties būtinųjų techninių slapukų atsisakyti nėra galimybės.

PASIRENKAMIEJI SLAPUKAI

Šių slapukų talpinimas Jūsų įrenginyje galimas tik su Jūsų išankstiniu sutikimu.

Funkciniai slapukai

Interneto svetainėje naudojame įvairius funkcinius slapukus, padedančius apsilankymą Interneto svetainėje padaryti patogesniu ir malonesniu (pavyzdžiui, Interneto svetainės lankytojai gali išvengti nustatymų keitimo kaskart apsilankius Interneto svetainėje). Funkciniai slapukai neseka Jūsų veiksmų kitose svetainėse. Naudojame šiuos funkcinius slapukus:

-        Interneto svetainės nustatymų slapukai, kurie prisimena Lankytojų pasirinktus nustatymus (pavyzdžiui, kalbos, laiko zonos nustatymus);

-        registracijos slapukai, kurie mums leidžia žinoti, ar Lankytojas turi Interneto svetainės paskyrą ir ar ja konkrečiu atveju naudojatės. Mes naudojame šiuos slapukus tam, kad galėtume atskirti, kuri vartotojo paskyra, kuriam Lankytojui priklauso, bei tam, kad galėtume susieti Jūsų rašomus komentarus su Jūsų paskyros naudotojo vardu;

-        slapukus, kurie leidžia rodyti turinį, skirtą tam tikroms teritorijoms, naudoja programinė įranga, nustatanti, kurioje kurios valstybės teritorijos prisijungiate prie Interneto svetainės, remdamasi informacija, kurią suteikia Jūsų naršyklė. Slapuko perduodama informacija yra anoniminė ir yra Bendrovės naudojama siekiant pasiūlyti aktualias prekes konkrečioje teritorijoje arba reklamos tikslais.

ANALITINIAI SLAPUKAI

Analitiniai slapukai mums parodo, ar buvote jau buvote lankęsis Interneto svetainėje. Šie slapukai padeda mums sekti vartotojų skaičių ir jų apsilankymo periodiškumą. Šie slapukai renka informaciją apie Interneto svetainės naudojimą ir padeda tobulinti Interneto svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti Interneto svetainėje vykstančius nesklandumus ir pan.

TIKSLINIAI (REKLAMINIAI) SLAPUKAI

Šie slapukai mums leidžia užfiksuoti Jūsų apsilankymą mūsų Interneto svetainėje, puslapiuose, kuriuos lankėtės prieš tai, ir nuorodas, kurias sekėte, ar jau matėte konkrečią reklamą arba tam tikro tipo reklamą, ir kiek laiko praėjo nuo tada, kai ją matėte. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad tai padėtų matuoti reklamos efektyvumą. Mes naudojame šią informaciją, siekdami pateikti Jums reklamą, atitinkančią Jūsų interesus.

 

TREČIŲJŲ ŠALIŲ SLAPUKAI IR ĮSKIEPIAI (ANG. PLUG – IN)

Kai kurie slapukai Interneto svetainėje, yra pateikti kitų asmenų – trečiųjų šalių (pavyzdžiui, reklamos ir analitikos paslaugų teikėjų). Šios trečiosios šalys naudoja savo pačių slapukus analizuodamos, kiek ir kaip lankytojai lankėsi Interneto svetainėje, iš kokių kitų svetainių pateko į Interneto svetainę, kur judėjo toliau ir pan. Tokius slapukus kuriančios ir naudojančios bendrovės taiko savo parengtas politikas ir mes neturime jokios įtakos tokių slapukų kūrimui ar jų išsaugojimui.

Kiti trečiųjų asmenų slapukai ir įskiepiai – kai kuriuose Interneto svetainės puslapiuose kiti subjektai (pavyzdžiui, socialinių tinklų valdytojai) taip pat gali naudoti savo pačių slapukus, skirtus tam, kad jų sukurtos programos ar aplikacijos būtų pritaikytos prie Jūsų poreikių. Šiais slapukais surenkamą ir perduodamą informaciją jų surinkimo ir perdavimo metu valdome kartu su jų savininkais kaip bendri valdytojai, tačiau nekontroliuojame ir nesame atsakingi už tai, kaip jie Jūsų informaciją tvarkys ir naudos toliau. Dėl slapukų veikimo specifikos mes neturime prieigos prie šių slapukų perduodamos informacijos, lygiai kaip ir kiti subjektai neturi prieigos prie mūsų nustatomais slapukais renkamos informacijos.

SLAPUKŲ IR ĮSKIEPIŲ (ANGL. PLUG – IN) PAGALBA SURINKTŲ DUOMENŲ PERDAVIMAS

Bendrovė informuoja, kad tam tikri Jūsų apsilankymo svetinėje duomenys (IP adresas, slapukai, techninė Jūsų naudojamos naršyklės informacija, kita su naršyklės veikla ir naršymu Interneto svetainėje susijusi informacija) naršymo Interneto svetainėje statistikos, analizės ir susijusiais tikslais gali būti perduoti ar padaryti prieinamais tiek Europos ekonominėje erdvėje, tiek ir už jos ribų veikiantiems subjektams (pavyzdžiui, mums naudojantis „Google Analytics“ paslauga, toks subjektas yra Jungtinėse Amerikos Valstijose veikianti bendrovė). Bendrovės primena, kad ne Europos ekonominės erdvės valstybėse asmens duomenims gali būti taikoma mažesnė apsauga nei Europos ekonominės erdvės valstybėse, tačiau Bendrovės kruopščiai vertins sąlygas, kuriomis tokie Jūsų duomenys bus tvarkomi ir saugomi po perdavimo aukščiau minėtiems subjektams.

Apie tai, kaip šios bendrovės naudoja slapukais surinktą informaciją, galite sužinoti jų privatumo politikose ar pasikreipę į jas tiesiogiai.

SLAPUKŲ VALDYMAS IR IŠTRYNIMAS

Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių.

Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia Jums atsisakyti slapukų naudojimosi: Chrome; Firefox; Internet Explorer; Edge; Safari; Opera. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/ bei http://www.youronlinechoices.com/.

Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie Interneto svetainės.

BENDROSIOS NUOSTATOS

Ši slapukų politika gali būti Bendrovės atnaujinama. Bendrovė informuos Lankytojus apie atnaujinimus, Interneto svetainėje pateikdama naują Slapukų politikos variantą kartu su atliktų korekcijų datomis.Lankytojai supranta, kad, tęsdami naudojimąsi Interneto svetaine po padarytų Slapukų politikos atnaujinimų, bus laikoma, kad jie su atnaujinimais susipažino ir jiems neprieštarauja.

Slapukų politika atnaujinta - 2021.10.15.