FIBO pamatiniai blokeliai (įv. matmenys)

Gamintojas:  Fibo
Kodas:  10000337768
FIBO pamatiniai blokeliai sukurti pamatų ir cokolių įrengimui, taip pat ir kitų konstrukcijų, tokių kaip tvoros, šiltnamiai, ūkiniai pastatai pamatų formavimui. Su jais yra galimybė formuoti bet kokių matmenų ir lenktas konstrukcijas
Pristatymo informacija
Tiekėjo sandėlyje
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.
Susisiekite su mumis
Susisiekite dėl konkrečių kainų ir pristatymo terminų, nurodydami pasirinktus matmenis.

Ši produkcija turi labai plačias panaudojimo galimybes. "Fibo" pamatiniai blokai gali būti naudojami monolitinėms sienoms, atraminėms sienoms, kurioms keliami didesni apkrovos reikalavimai, arba garsą izoliuojančioms sienoms statyti. Blokeliai yra pritaikyti tiek gyvenamųjų pastatų pamatų ir cokolių įrengimui, tiek kitų konstrukcijų (tokių, kaip tvoros, šiltnamiai, ūkiniai pastatai) pamatų formavimui.

Kam skirti FIBO pamatiniai blokeliai?

Jie tinkami naudoti:
• Monolitinėms sienoms;
• Atraminėms sienoms, kurioms keliami didesni apkrovos reikalavimai;
• Garsą izoliuojančioms sienoms.

Kuriuos blokelius rinktis?

Šiuo metu asortimente turime kelių skirtingų išmatavimų blokelius. Tai 200, 250 ir 300 mm storio pamatiniai blokai. Aptarkime jų charakteristikas ir naudojimo ypatumus kiek išsamiau:

200 mm storio blokeliai

Tai pamatiniai FIBO blokeliai vertikaliomis jungtimis, skirti individualiems namams, ūkiniams pastatams, atraminėms sienoms, tvoroms montuoti ir kitiems nedideliems statiniams. Jų gniuždymo stipris ≥5,0 N/mm². Yra galimybė formuoti lenktą konstrukciją.
Dirbti su šiais blokeliais tikrai paprasta:
  • Statant pamatinę konstrukciją, betonas pilamas eilėmis ant 1 – 3 blokų. Betono mišinys sutankinamas vibracijos būdu.
  • Montuojant kampus, blokeliai turėtų būti dedami vienas ant kito, o pertekliniai galai nupjaunami. Tuomet turėtų būti prisukamas klojinys betonui.

250 mm storio blokeliai:

Tai pamatiniai blokai vertikaliomis jungtimis, skirti įvairaus dydžio konstrukcijoms: geriausiai tinka pamatų, rostverkų įrengimui. Jų gniuždymo stipris yra ≥4,5 N/mm².
Štai ką verta žinoti apie 250 mm blokelių naudojimą:
  • Statant pamatinę konstrukciją, betonas pilamas eilėmis ant 1 – 3 blokų. Betono mišinys sutankinamas vibracijos būdu. Armatūros naudojimas individualus.
  • Montuojant kampus, reikalingi kampinių blokų sistema. Juos užsakyti galite pas mus, įvertinę savo poreikį.

300 mm storio FIBO blokeliai:

Tai pamatiniai FIBO blokeliai vertikaliomis jungtimis, kurių pagrindinė paskirtis – pamatų, rostverkų įrengimas. 300 mm FIBO blokelių gniuždymo stipris yra ≥4 N/mm².
  • Statant pamatinę konstrukciją, yra galimybė fiksuoti ją iš keturių pusių. Dėl šios priežasties galima pirmiausia įrengti 1,4 m aukščio konstrukcija ir tik tada pilti betono mišinį. Armatūros naudojimas – pagal poreikį.
  • Kampų montavimas su šiais blokeliais patogus, nes komplekte šalia paprastų FIBO blokelių yra ir kampiniai. Pastaruosius galima naudoti tiek statant įprastas konstrukcijas, tiek atliekant kampų montavimą (nupjaunant perteklinius galus).

 

Mūras ar skiedinys?

Siekiant, kad Fibo pamatiniai blokeliai puikiai sukibtų ir tarnautų kuo ilgiau, juos mūrykite iš anksto paruoštu mūro mišiniu Vetonit M100/600. Dar gali būti naudojamas cemento-smėlio skiedinys (priklausomai nuo situacijos, skiedinio santykis turi būti 1:5 - 1:6).
Taip pat mūrijant blokelius tinka skiedinys iš kalkių cemento. Tiesa, jeigu renkatės šį skiedinį, atkreipkite dėmesį, kad jo surišimo laikas yra ilgesnis. Todėl nepatartina mūryti daugiau nei 5 – 6 eiles per dieną.

 

Kaip išvengti šalčio tiltų?

Šalčio tiltelių susidarymas montuojant pamatines konstrukcijas yra ypač pavojingas ir gali pakenkti statinio stabilumui bei komfortui būste. Norint panaikinti šalčio tiltelių atsiradimo riziką, skiedinį klokite dviguba siūle, paliekant oro tarpelį blokelio viduryje. Šis būdas ne tik efektyvus, bet ir padeda taupyti skiedinį!
Oro tarpelį patariama formuoti specialia mentele. Taip pat galite naudoti tam skirtą skiedinio klojimo dėžę. Rekomenduojamas nuo 8 iki 15 mm siūlės storis.

 

Pamatiniai blokeliai gera kaina

Pamatas yra vienas svarbiausių pastato konstrukcijos aspektų. Investuoti į kokybišką pamatų įrengimą tikrai apsimoka: neieškokite pigiausio sprendimo, nes, kaip taisyklė, jis tikrai nebus kokybiškas ir ilgaamžis.
Domina pamatiniai blokeliai gera kaina? Misija įmanoma! FIBO pamatiniai blokai šiandien prieinami kiekvienam. „Mimeta“ internetinėje ir fizinėje parduotuvėje Jūsų laukia aukštos kokybės FIBO produktai pamatų įrengimui. Juos paprasta naudoti, o rezultatai džiugins ne vieną dešimtmetį.
 

Nemokama profesionalų konsultacija

Jau žinote ko ieškote, o gal reikia profesionalų patarimo? Galime Jums padėti. Apsilankykite „Mimeta“ parduotuvėje: čia Jūsų laukia patyrę konsultantai, kurie supažindins su FIBO blokelių privalumais, atsakys į kylančius klausimus ir padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius produktus.

DUK

Fibo blokeliai yra populiari statybinė žaliava, tačiau daliai žmonių kyla nemažai klausimų šia tema. „Mimeta“ komanda pateikia atsakymus į pačius dažniausius Jūsų klausimus!

1.Kokioms konstrukcijoms galima naudoti FIBO blokelius?

Tai išties universalus produktas. FIBO pamatų blokai yra skirti pamatų ir cokolių statybai, tačiau juos galima panaudoti ir plačiau: įrengiant tvoras, šiltnamius, statant ūkinius pastatus ir kitas mažesnes ar didesnes konstrukcijas. FIBO suteikia ir dizaino įvairovę: galimos tiesios arba lenktos formos konstrukcijos.

2.Su kokiais apdailos sprendimais gali būti derinami FIBO pamatiniai blokeliai?

Pasirinkus šiuos blokelius, išorės apdailą galite rinktis pagal save: tai tvirta, universali medžiaga, todėl praktiškai nėra apribojimų. Tinka mūro elementai, fasadinės plytos, medinės dailylentės, fibrocemento plokštės, dekoratyvinis tinkas ir t.t.

3.Nuo ko priklauso mūro stiprumas naudojant blokelius?

Galutinis mūro stiprumas priklauso nuo skiedinio stiprumo. Kaip minėjome, FIBO pamatiniai blokai turėtų būti mūrijami naudojant specialų mūro mišinį (Vetonit M100/600), cemento-smėlio skiedinį arba kalkių cemento skiedinį.

4.Kaip greitai pristatysite užsakymą?

Tikslią trukmę nurodysime atsižvelgę į užsakymo dydį ir turimą sandėlyje produktų kiekį. Tačiau dažniausiai FIBO blokai pamatų statybai yra pristatomi per 2 – 21 darbo dienas.
 

Techniniai duomenys

Gaminio medžiaga
Keramzitbetonis

Likučiai parduotuvėse

VILNIUS
neturime
Eišiškių pl. 8  Gauti kordinates
+370 650 86673
I-V 08:00 - 17:00   VI-VII Nedirbame  
KAUNAS
neturime
Ateities pl. 32,  Gauti kordinates
+370 658 21383
I-V 08:00 - 17:00   VI-VII Nedirbame  
KLAIPĖDA
neturime
Šilutės pl. 23  Gauti kordinates
+370 690 22489
I-V 08:00 - 17:00   VI-VII Nedirbame  
ŠIAULIAI
neturime
Tilžės g. 66  Gauti kordinates
+370 651 44523
I-V 08:00 - 17:00   VI-VII Nedirbame  
MARIJAMPOLĖ
neturime
Draugystės g. 14A  Gauti kordinates
+370 698 86696
I-V 08:00 - 17:00   VI-VII Nedirbame  
DRUSKININKAI
neturime
Gardino g. 71  Gauti kordinates
+370 617 62483
I-V 08:00 - 17:00   VI-VII Nedirbame  
ALYTUS
neturime
Kepyklos g. 15D  Gauti kordinates
+370 638 98511
I-V 08:00 - 17:00   VI-VII Nedirbame